Humanising Autonomy منجر به درک صنعت VRU برتر در پردازنده های بینایی Ambarella CVflow® AI برای دوربین های تیره نسل بعدی می شود

لندن، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Humanising Autonomy ، یک شرکت پیش بینی کننده هوش مصنوعی ، امروز اعلام کرد که با Ambarella ، Inc (Nasdaq: AMBA) در حال کار است تا تجزیه و تحلیل درک پیشرفته و رفتار انسانی را برای سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) ، وسایل نقلیه خودمختار (AVS) ارائه دهد. ) ، و دوربین های داش مصرف کننده. ادغام Humanising Autonomy’s HAxEdge موتور پیش بینی قصد و Ambarella’s CVflow® دامنه تراشه درک پیشرفته کاربر جاده آسیب پذیر (VRU) را در انواع دوربین های خودرو امکان پذیر می کند ، هم اکنون راه حل برای استقرار فوری در دسترس است.

این راه حل ترکیبی از درک عمیق Ambarella از الگوریتم های بینایی اصلی رایانه با دانش تخصصی Humanising Autonomy در مورد پیش بینی قصد انسان است ، و یک راه حل دوربین دارای درجه ASIL استثنایی ، با ارزش خودرو به بازار ارائه می دهد. تولیدکنندگان دستگاه و خودروسازان می توانند با استفاده از HAxEdge بهینه شده در محدوده CVflow SoC ها ، عملکرد حیاتی ایمنی سیستم های ADAS و AV را بهبود بخشند. راه حل مدولار کم مصرف می تواند برای موارد مختلف استفاده از جمله: پیش بینی قصد در زمان واقعی برای هشدار برخورد به جلو ، تشخیص نقاط کور ، ترمز اضطراری خودکار و عملکرد کنترل کروز تطبیق یافته استفاده شود.

مدیر ارشد اجرایی Humanising Autonomy گفت: مایا پیندئوس: “Ambarella و Humanising Autonomy در ماموریت های ما همسو هستند تا درک دقیق و دقیق را در همه محیط ها ارائه دهند.” وی ادامه داد ، “همراه با قدرت تراشه CVflow ، HAxEdge به OEM ، Tier 1 و تامین کنندگان دستگاه قدرت می دهد تا ایمنی راننده و عابر پیاده را بهبود بخشد.”

آمبرلا معاون بازاریابی و توسعه تجارت روز کریس وی افزود: “این همکاری به تولیدکنندگان Dash Cam و تولیدکنندگان خودرو دسترسی آسان به درک پیشرفته و تجزیه و تحلیل رفتار انسانی بهینه سازی شده در یک پردازنده بینایی AI کم مصرف را برای طیف وسیعی از برنامه ها و با زمان سریع برای بازار فراهم می کند.”

محصول HAXEdge Humanising Autonomy یک پیشرفته ترین موتور پیش بینی هدف است که برای پیش بینی طیف وسیعی از اقدامات انسانی ، رفتارهای مشاهده شده و قابل استناد را از داده های ویدئویی استخراج می کند. معماری تراشه Ambarella مبتنی بر درک عمیق الگوریتم های بینایی اصلی کامپیوتر است و شامل CVflow – یک موتور پردازش بینایی اختصاصی است که با توصیف الگوریتم سطح بالا برنامه ریزی شده است – که به معماری Ambarella اجازه می دهد تا عملکرد را به تریلیون عملیات در ثانیه با بسیار کم مصرف برق

درباره اتوماسیون انسانی

Humanising Autonomy یک شرکت هوش مصنوعی پیش بینی کننده است و یک استاندارد جهانی را ایجاد می کند که نحوه تعامل سیستم های خودکار با افراد در هر محیط را بهبود می بخشد. به عنوان یک فناوری ادراک حیاتی ، موتور پیش بینی هدف Humanising Autonomy فراهم می کند که تصادفات در زمان واقعی و تقریباً پیشگیری شود ، ایمنی و کارایی سیستم های تحرک شهری را در شهرهای جهان بهبود می بخشد. این شرکت با داشتن نمایندگی برابر از جنسیت و یک تیم کاملاً متنوع ، به طور فعال برای هر دو نقش تجاری و فنی برای رشد و سرعت بخشیدن به چشم انداز آنها برای تعاملات بهتر بین مردم و فناوری خودمختار در سراسر جهان استخدام می کند. بیشتر بدانید: https://www.humanisingautonomy.com.

مخاطب:
امیلی تیلور
+44 (0) 7308 658586
[email protected]

SOURCE انسان سازی خودمختاری

لینک های مربوطه

https://www.humanisingautonomy.com