IGT بیانیه ای را درباره تحقیقات برخی از کارمندان شرکت تابعه ایتالیایی Lottomatica صادر می کند

لندن، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – International Game Technology PLC (“IGT” یا “شرکت”) (NYSE: IGT) و شرکت تابعه آن Lottomatica Holding Srl (“Lottomatica”) امروز درباره تحقیقات مقام قضایی ایتالیا در مورد ادعای بدرفتاری چهار نفر اظهار نظر کردند کارمندان فعلی ، دو کارمند سابق زیرمجموعه IGT و افراد نزدیک به آنها با هدف دستیابی غیر مجاز به سیستم های Lottomatica به منظور شناسایی و بازخرید چهار بلیط قرعه کشی برنده خراش برنده شدند.

IGT این حادثه را بسیار جدی می گیرد و از زمان آغاز تحقیقات ، به منظور تسهیل تحقیقات در مورد سو alleged رفتار ادعا شده و محافظت كامل از صحت بازی های خود و منافع مشتریانش ، كاملاً با مقام قضایی همکاری كرده است. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه ، این شرکت چهار کارمند را به محض اطلاع از تحقیقات معلق کرد.

IGT منابع قابل توجهی را برای حمایت از مقام قضایی ، انجام تحقیقات داخلی و ارزیابی کامل وضعیت اختصاص داده است. IGT همچنین اقدامات سریع برای بازنگری کامل سیستم های داخلی و فرآیندهای خود را که برای جلوگیری از فعالیت های جنایی و کلاهبرداری و بیشتر محافظت از پیشرفته تر طراحی شده است ، انجام داده است.

IGT متعهد به انجام تعهدات خود در برابر مقررات خود و همچنین مشتریان خود است و همچنان بر اطمینان از انجام تجارت در بالاترین سطح صداقت متمرکز است. این شرکت به همکاری با مقامات با شفافیت کامل ادامه می دهد تا در تحقیقات مداوم آنها درباره این سو alleged رفتار ادعا شود.

درباره IGT

IGT (NYSE: IGT) رهبر جهانی در بازی است. ما تجربه های سرگرم کننده و مسئولیت پذیر بازی را برای بازیکنان در تمام کانال ها و بخش های تنظیم شده از دستگاه های بازی و قرعه کشی گرفته تا شرط بندی ورزشی و دیجیتال برای بازیکنان ارائه می دهیم. با استفاده از انبوه محتوای جذاب ، سرمایه گذاری قابل توجه در نوآوری ، بینش بازیکنان ، تخصص عملیاتی و فناوری پیشرفته ، راه حل های ما تجربیات بی نظیر بازی را ارائه می دهد که بازیکنان را درگیر می کند و رشد را هدایت می کند. ما در بیش از 100 کشور در سراسر جهان حضور محلی و روابط مستقلی با دولت ها و نهادهای نظارتی داریم و با رعایت بالاترین استانداردهای خدمات ، صداقت و مسئولیت ارزش ایجاد می کنیم. IGT تقریباً 12000 کارمند دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.igt.com مراجعه کنید.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر

این نسخه خبری ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگرانه (از جمله به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995) در مورد International Game Technology PLC و شرکت های تابعه تلفیقی آن (“شرکت”) و سایر موارد باشد. در این اظهارات ممکن است اهداف ، اهداف و انتظارات در مورد برنامه های آینده ، روندها ، رویدادها ، سود سهام ، نتایج عملیات یا شرایط مالی یا موارد دیگر ، بر اساس باورهای فعلی مدیریت شرکت و همچنین فرض های انجام شده توسط ، و اطلاعات موجود در حال حاضر ، از جمله مدیریت. اظهارات رو به جلو ممکن است با کلماتی مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “” “،” باید “،” باید “،” ادامه “،” تخمین “همراه باشد “” انتظار “،” پیش بینی “،” آینده “،” راهنمایی “،” قصد “،” ممکن است “،” اراده “،” ممکن “،” بالقوه “،” پیش بینی “،” پروژه “یا تغییرات منفی یا سایر تغییرات از آنها این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخی است که چنین اظهاراتی ارائه می شود و در معرض خطرات و عدم اطمینان های مختلف است ، بسیاری از موارد خارج از کنترل شرکت است. در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا عدم صحت اثبات فرضیات اساسی ، نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده در گزاره های آینده نگر و با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای گذشته تفاوت اساسی داشته باشند. بنابراین ، نباید بیش از حد به چنین جملاتی اعتماد کنید. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در گزاره های آینده نگر تفاوت دارد ، متفاوت کنند (عدم محدودیت به) عدم اطمینان از مدت زمان ، میزان و اثرات همه گیری COVID-19 و واکنش دولت ها ، از جمله دولت – بسته شدن املاک و محدودیت های مسافرتی و اشخاص ثالث دیگر در مورد مشاغل شرکت ، نتایج عملیات ، جریان های نقدی ، نقدینگی و چشم انداز توسعه و عوامل و خطرات توصیف شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 20-F برای سال مالی پایان یافته 31 دسامبر 2019 و سایر اسناد که هر از گاهی در SEC ثبت می شود ، که در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov و در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس www.IGT.com موجود است. به استثنای آنچه در قانون لازم الزامی است ، شرکت هیچ گونه تعهدی را برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر بر عهده نمی گیرد. شما باید این عوامل و سایر خطرات و عدم اطمینان هایی را که بر تجارت شرکت تأثیر می گذارد به دقت بررسی کنید. هیچ چیزی در این خبر انتشار به عنوان پیش بینی سود در نظر گرفته نشده است و یا نباید آن را تفسیر کرد به این معنی که عملکرد مالی International Game Technology PLC برای سالهای مالی فعلی یا هر سال آینده لزوماً با مالی منتشر شده تاریخی مطابقت داشته باشد عملکرد یا PLC International Game Technology ، در صورت لزوم. تمام بیانیه های آینده نگر موجود در این خبرنامه به طور کامل توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند. کلیه اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه منتسب به International Game Technology PLC یا افرادی که به نمایندگی از آن اقدام می کنند ، صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

مخاطب:

فیل اوشونسی، ارتباطات جهانی ، رایگان در ایالات متحده آمریکا /کانادا +1 (844) IGT-7452 ؛ خارج از ایالات متحدهکانادا 1+ (401) 392-7452
فرانچسکو لوتی، +39 3485475493؛ برای سوالات رسانه های ایتالیا
جیمز هرلی، روابط سرمایه گذاران ، 1+ (401) 392-7190

© 2020 IGT

علائم تجاری و / یا علائم خدماتی مورد استفاده در اینجا یا علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده IGT ، شرکت های وابسته یا مجوز دهنده های آن است.

SOURCE International Game Technology PLC

لینک های مربوطه

http://www.igt.com