IHG Hotels & Resorts داده های جدیدی را نشان می دهد که نشان می دهد ورزش و سرگرمی منجر به بازگشت گروهی است

  • نقاط روشن تر علاوه بر ورزش و سرگرمی ، IHG Hotels & Resorts همچنین در سایر بخشها نیز خوش بینی داشته است. در ماه اوت در رزروهای مربوط به پزشکی و دارویی یک افزایش چشمگیر به دست آمد و همچنین این شرکت بیشترین افزایش رزرو را از صنعت خودرو از ژانویه داشته است. رزرو در خدمات حرفه ای عمودی ، به ویژه حقوقی ، در Q3 رشد داشته و پس از قرار گرفتن در Q2 شروع به بازگشت می کند.
  • با اعتماد به نفس ملاقات کنید IHG Hotels & Resorts سریعاً جابجا شد تا به برنامه ریزان و مشتریان شرکت اطمینان دهد که جلسات و رویدادها از نظافت و رعایت اصول ایمنی پیروی می کنند ، از جمله فضاهای بدون شلوغ و بدون سر و صدا که برای مسافت های اجتماعی پیکربندی شده اند ، استفاده از فضاهای بیرونی در صورت امکان و ارائه راهکارهای فنی برای پشتیبانی از جلسات مجازی. در اینجا بیشتر بیاموزید.

درباره IHG®

IHG® (گروه هتل های بین قاره ای) [LON:IHG,NYSE:IHG (ADRs)] یک سازمان جهانی با مجموعه گسترده ای از مارک های هتل ، از جمله Six Senses Hotels Resorts Spas ، Regent Hotels & Resorts ، InterContinental است® هتل ها و استراحتگاه ها ، کیمپتون® هتل ها و رستوران ها ، هتل نیلی®، زوج® هتل ها ، HUALUXE® هتل ها و استراحتگاه ها ، کرون پلازا® هتل ها و استراحتگاه ها ، voo ™ ، Holiday Inn® هتل ها و استراحتگاه ها ، Holiday Inn Express®، Holiday Inn Club Holidays®، هتل های مشتاق ، Staybridge Suites®، Atwell Suites ™ ، و Candlewood Suites®.

IHG حق امتیاز ، اجاره ، مدیریت یا مالکیت نزدیک به 6000 هتل و 890،000 اتاق مهمان در بیش از 100 کشور با تقریباً 1900 هتل در خط توسعه خود را دارد. IHG همچنین IHG را مدیریت می کند® Rewards Club ، برنامه وفاداری جهانی ما ، که بیش از 100 میلیون عضو ثبت نام کرده است.

InterContinental Hotels Group PLC هلدینگ این گروه است و در آن شرکت شده است بریتانیای کبیر و ثبت نام شده در انگلستان و ولز. تقریباً 400،000 نفر در سراسر هتل ها و دفاتر شرکت های IHG در سطح جهان کار می کنند.

برای کسب اطلاعات و رزرو هتل به www.ihg.com و برای اطلاعات بیشتر در مورد IHG Rewards Club به www.ihgrewardsclub.com مراجعه کنید. برای دریافت آخرین اخبار ما ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.ihgplc.com/fa/news-and-media و ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: https://twitter.com/ihgcorporate، www.facebook.com/ihgcorporate و www.linkedin.com/company/intercontinental-hotels-group.

SOURCE IHG هتل ها و استراحتگاه ها