Immigration.ca رابرت باتلر را به عنوان رئیس اجرایی گروه مشاوران کسب و کار Start Up Visa استخدام می کند

مونترال، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Immigration.ca خوشحال است که اعلام می کند رابرت باتلر به عنوان معاون اجرایی گروه مشاوران کسب و کار Start Up Visa به این شرکت پیوسته است.

“زمینه های متنوع و گسترده رابرت ، خود را در صنعت به عنوان یک موقعیت جای داده استدر تجارت ، امور مالی ، بازاریابی ، دیجیتال و مشاوره این علاوه بر این چشم انداز منحصر به فرد شرکت ما را در کمک به s فراهم می کندموقعیت خود را به عنوان یک مبتکر در بیندازیم کانادا اکوسیستم ویزا را راه اندازی کنید “ می گوید کالین سینگر، مدیر عامل شغل مهاجرت.

راب برای سازمان های پیشرو در کار کرده است کانادا در سطح اجرایی او شرکت ها را از طریق تحولات هدایت کرده و رشد قابل توجهی در سطوح بالا و پایین در هر سازمان داشته است. وی شهرت توسعه و اجرای فرایندهای بسیار کارآمد و هدایت تیم های با عملکرد بالا برای ارائه نتایج برجسته را دارد.

اخیراً ، راب مدیر عامل یک خرده فروش در مراحل اولیه در بود تورنتو ، کانادا. قبلاً ، Rob یک مدیر اجرایی در Indigo ، یک مشاور مدیریت در آرتور آندرسن و معاون رئیس یک Venture Capital / Merchant Bank بود که در مراحل اولیه راه اندازی فن آوری تخصص داشت.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ، از دانشکده بازرگانی Schulich ، با دو گرایش مدیریت استراتژیک و تجارت بین الملل است. یک گواهی در تجارت الکترونیکی از دانشگاه نیوبرانزویک؛ و لیسانس بازرگانی ، از دانشگاه سنت مری، با گرایش بازاریابی.

ویزای استارت آپ چیست؟

کانادا برنامه ویزای استارت آپ اقامت دائم بدون قید و شرط کانادا را به کارآفرینان مهاجر واجد شرایط ارائه می دهد.

این برنامه کارآفرینان نوآور را هدف قرار داده و آنها را با سرمایه گذاران بخش خصوصی در پیوند می دهد کانادا که به تاسیس مشاغل ابتدایی خود کمک خواهد کرد.

نامزدها می توانند در ابتدا به محل زندگی خود مهاجرت کنند کانادا در یک پروانه کار که توسط آنها تعیین شده پشتیبانی می شود کانادانهاد مورد تأیید دولت

تعداد پذیرش های اقامت دائم از طریق SUV ، پس از افزایش در هر پنج سال گذشته ، از 2018 به 2019 دو برابر شده است.

برنامه مهاجرت ویزای استارت آپ کانادا نمونه دیگری از آن است کانادا رویکرد ابتکاری و انعطاف پذیر در مهاجرت.

Immigration.ca چگونه می تواند به داوطلبان شروع ویزا کمک کند؟

از طریق دفاتر خود در تورنتو، emigration.ca طیف گسترده ای از خدمات مشاوره ای تجاری پیچیده را به کارآفرینان بین المللی که به دنبال پذیرش هستند ، ارائه می دهد کانادا تحت برنامه مهاجرت ویزا برای شروع کار.

ما برای کمک به مهاجران کارآفرین قصد داریم و مفاهیم کسب و کار نوپای آنها طیف وسیعی از خدمات مشاوره ای عملی حرفه ای را ارائه می دهیم تا تمام الزامات صنعت و دولت را برآورده کند. این شامل مدیریت پروژه های تجاری و مفهومی ، استراتژی های مالکیت معنوی و همچنین تأمین مالی برای مشاغل نوپای واجد شرایط است.

درباره Immigration.ca

در Immigration.ca ، از سال 1994 ، ما در خوش بینی و اعتقاد صادقانه سهیم هستیم کانادا گزینه های عالی حل و فصل در یک محیط پایدار را ارائه می دهد. تحت هدایت کالین آر سینگر، یکی از کانادا وکلای برجسته مهاجرت ، توسط دولت شناخته شده است کانادا، ما برای متقاضیان مهاجر جداگانه ای که قصد مهاجرت به آنها را دارند ، راه حلهای ساده و متناسب با آنها ارائه می دهیم کانادا.

لینک های مربوطه

Canada Immigration Homepage

با ما تماس بگیرید
مرکز منابع شهروندی و مهاجرت کانادا (CCIRC) شرکت
4999 Ste-Catherine St. W، Suite 515
مونترال، کبک
کانادا H3Z 1T3
تلفن: +1 (514) 487-2011
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Immigration.ca