Infraprime Logistics که توسط Frost & Sullivan برای معرفی اولین کامیون سنگین برقی هند ، Rhino 5536 مورد ستایش قرار گرفت.

وی گفت: “Rhino 5536 مجهز به فناوری جعبه دنده اتوماتیک شش سرعته (AMT) است که درجه بندی بی سابقه ای 26 درجه را امکان پذیر می کند. این عملکرد روان و قابل رانندگی همراه با ایمنی و راحتی را در ناهموارترین مناطق ساخت و سازها تضمین می کند.” ساتندرا کومار، تحلیلگر صنعت. “این یک 200 بار کیلومتر را با یک بار شارژ با یک بار شارژ فراهم می کند. هزینه هر کیلومتر کامیون برقی Infraprime چهارمین هزینه ارائه شده توسط یک کامیون دیزلی در هند. با کاهش هزینه های سوخت ، Rhino 5536 سودآوری صاحبان ناوگان در صنایع ساخت و ساز ، زیرساخت ها و معادن را 30 درصد افزایش می دهد. “

باتری های لیتیوم یون فسفات Rhino 5536 با توان 258 کیلووات ساعت قادر به تولید حداکثر توان خروجی 360 اسب بخار ترمز (BHP) هستند. باتری ها با چهار لایه محافظ پوشانده شده اند تا شرایط گرم در بیشتر شبه قاره هند باعث آسیب به باتری نشود. علاوه بر این ، مخابرات پیشرفته آن با یک ماژول تجزیه و تحلیل داده های بی درنگ داده های سفارشی به صاحبان ناوگان یا مشتریان اجازه می دهد تا سفارشات غیر واگذار شده را با وسایل نقلیه موجود مطابقت دهند. داشبورد تجزیه و تحلیل زمان واقعی کامیون داده های مربوط به سایت پروژه را برای بهینه سازی برآورد هزینه برای تحویل مواد خاص نمایش می دهد.

کامیون ها بیش از 95 درصد مواقع از تحویل به موقع سفارش پشتیبانی می کنند که 80 درصد بیشتر از متوسط ​​صنعت است. مسافت پیموده شده Rhino 5536 (75 درصد کمتر از مقدار سوخت مصرف شده توسط یک کامیون دیزلی) ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری (40 درصد کمتر از یک کامیون دیزلی) و باتری های لیتیوم یون فسفات تهویه مطبوع با 4000- زندگی چرخه آن را برای موفقیت طولانی مدت تجاری قرار داده است.

“رزرو سفارش ادغام پلت فرم استقرار وسایل نقلیه الکتریکی این شرکت ، شارژ کامیون ، سرویس و نگهداری یکی از انواع خود در سطح جهان در زمینه وسایل نقلیه سنگین است. هدف Infraprime این است که به زودی 10 هزار کامیون الکتریکی را راه اندازی کند ، که در مسیرهای ساختمانی مستقر می شوند مانند راهروهای باری و پروژه های توسعه مترو در Lucknow و دهلی. این شرکت همچنین قصد دارد پنج ایستگاه شارژ را با ظرفیت شارژ کلی 500 کامیون در روز مستقر کند. “با توجه به مزایای این محصول ، Infraprime به عنوان بزرگترین اپراتور کامیون الکتریکی در هند در دو سال آینده “

هر ساله ، Frost & Sullivan این جایزه را به شرکتی اهدا می کند که محصولی با ویژگیها و قابلیتهای ابتکاری را توسعه داده است و به سرعت مورد استقبال بازار قرار می گیرد. این جایزه کیفیت راه حل و ارتقا value ارزش مشتری را که امکان پذیر می کند ، تشخیص می دهد.

جوایز بهترین روشهای فراست و سالیوان شرکتهای مختلف بازارهای منطقه ای و جهانی را به دلیل نمایش موفقیت های برجسته و عملکرد برتر در زمینه هایی مانند رهبری ، نوآوری فناوری ، خدمات به مشتری و توسعه محصول استراتژیک ، تقدیر می کنند. تحلیلگران صنعت ، فعالان بازار را مقایسه می کنند و عملکرد را از طریق مصاحبه های عمیق ، تجزیه و تحلیل و تحقیقات گسترده ثانویه برای شناسایی بهترین روش ها در صنعت اندازه گیری می کنند.

درباره فراست و سالیوان

برای بیش از پنج دهه ، فراست و سالیوان به دلیل نقشی که در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در جهت یابی تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مخل ، مگا ترندها ، مدل های تجاری جدید و شرکت ها برای اقدام به کار گرفته است و در نتیجه رشد مداوم جهانی دارد ، شهرت جهانی یافته است. فرصت هایی برای موفقیت در آینده. با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

مخاطب:

تارینی سینگ
P: + 91-20 6718 9725
E: [email protected]

درباره Infraprime Logistics Technologies Pvt. آموزشی ویبولیتین

IPLT (https://www.infraprimelogistics.com) یک شرکت نوپا است که در سال 2017 انقلابی در صنعت لجستیک ساخت و ساز ایجاد کرد و از طریق تغییر در نحوه تحقق سفارشات توسط رانندگان و با جایگزینی کامیون های دیزلی با کامیون های الکتریکی ، انقلابی ایجاد کرد. این شرکت ایستگاه های شارژ کامیون برقی خود را در بزرگراه دهلی-جیپور و اطراف آن راه اندازی کرده است.

مخاطب:

چتان سنگال
ص: +91 124 284 1373
E: [email protected]

SOURCE فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

https://www.frost.com