Inna Braverman از Eco Wave Power به عنوان رهبر برجسته تجارت 100 برای سال 2020 شناخته شده است

استکهلم، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – کسب و کار معنی دار ، یک بستر جهانی برای رهبران که سود و هدف را ترکیب می کند ، شناخته شده است اینا براورمن Eco Wave Power (EWPG Holding AB ، نماد سهام: ECOWVE) به عنوان یک رهبر معنادار کسب و کار 100 (MB100) برای سال 2020. نسخه دوم MB100 توسط یک هیئت متخصص متشکل از 16 قاضی ، پس از یک روند نامزدی جهانی ، تنظیم شد. این پلتفرم بیش از 500 نامزدی را از 70 کشور دریافت کرده است ، که هر کدام در 5 حوزه اصلی امتیاز: تأثیر ، رهبری ، نوآوری ، دوام و محدوده را کسب کرده اند.

100 رهبر تجارت شامل مدیران عامل شرکت های بزرگ ، کارآفرینان ، خرد کارآفرینان ، رهبران پایداری ، مدیران عامل و سرمایه گذاران تأثیرگذار از 34 کشور هستند. صنایعی که در این لیست غالب هستند عبارتند از: کشاورزی ، آموزش ، بهداشت و درمان و فناوری.

درمورد MB100 ، تام لیتون-دیکی، بنیانگذار و مدیرعامل ، مشاغل معنی دار گفت: “ما از شناسایی این کار بسیار خوشحالیم اینا براورمن به عنوان بخشی از کسب و کار معنی دار 100 برای سال 2020. در سالی که چالش برای همه رقم خورده است ، MB100 یادآوری الهام بخشی از کار درخشان انجام شده در سراسر جهان برای حل بزرگترین مسائل امروز ما ارائه می دهد.

اینا براورمن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Eco Wave Power گفت: “من بسیار افتخار می کنم که این جایزه و تقدیر را برای فعالیت Eco Wave Power در بخش انرژی موج دریافت کردم. ما همیشه تلاش می کنیم تا با تجدید نظر در مورد تولید برق خود ، جهان را به مکان بهتری تبدیل کنیم. من اطمینان دارم که انرژی موجی می تواند زندگی میلیاردها انسان را بهبود بخشد و این باعث می شود کارهایی که انجام می دهیم برای سیاره ما حیاتی تر باشد “.

تجارت معنادار به ایجاد یک بستر واحد برای همکاری و اشتراک دانش این رهبران اختصاص داده شده است تا تأثیرات اجتماعی آنها را در حمایت از دستور کار سازمان ملل 2030 تقویت کند.

مشاهده کامل MB100 2020 ، اینجا: https://meaningful.business/mb100-2020/.

درباره تجارت معنادار:

کسب و کار معنی دار یک شبکه متشکل از رهبران مترقی در سراسر جهان است که هدف و سود را برای کمک به دستیابی به اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) ترکیب می کند. این پلتفرم بر ایجاد محتوا ، به اشتراک گذاری دانش و ارتباطات معنی دار متمرکز شده است ، رهبران را در سراسر جغرافیا ، صنعت ، نقش و اندازه شرکت برای به اشتراک گذاشتن و همکاری در کنار هم قرار داده و در نتیجه تأثیر معنی داری دارد. این انجمن متشکل از بنیانگذاران ، مدیران عامل ، سرمایه گذاران تأثیرگذار ، سران پایداری ، رهبران بشردوستانه و دانشگاهیان در بیش از 90 کشور است که 50 صنعت را نمایندگی می کنند. برای دانستن اطلاعات بیشتر ، به موارد زیر مراجعه کنید: https://meaningful.business/.

برای س Mediaالات رسانه ، با ما تماس بگیرید:
تام لیتون-دیکی
موسس و مدیر عامل
کسب و کار معنی دار
[email protected]

درباره EWPG Holding AB (SE0012569663)

EWPG Holding AB (publ) (“Eco Wave Power”) یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری انرژی موج خشکی است که یک فناوری ثبت اختراع ، هوشمند و مقرون به صرفه را برای تبدیل امواج اقیانوس و دریا به برق سبز توسعه داده است. مأموریت Eco Wave Power کمک به مبارزه با تغییر اقلیم از طریق امکان تولید قدرت تجاری از امواج دریا و اقیانوس است.

EWP توسط “فناوری پیشگام” شناخته شده است اسرائیلی ها وزارت انرژی و توسط بنیاد ضربه خورشیدی به عنوان “راه حل کارآمد” برچسب گذاری شد. علاوه بر این ، پروژه EWP در جبل الطارق بودجه خود را از صندوق توسعه منطقه ای اتحادیه اروپا و از برنامه چارچوب HORIZON2020 کمیسیون اروپا دریافت کرده است. این شرکت همچنین اخیراً توسط سازمان ملل متحد در دریافت “جایزه اقدام آب و هوا” که طی آن به این شرکت اعطا شد ، شناخته شد COP25 که در مادرید، اسپانیا.

سهم Eco Wave Power (ECOWVE) در اولین بازار رشد Nasdaq معامله می شود.

FNCA مشاور رسمی شرکت است (+46 8-528 00 399 ، [email protected])

بیشتر بخوانید درباره Eco Wave Power در: www.ecowavepower.com

تصاویر مطبوعات و سایر مطالب رسانه ای از طریق لینک زیر برای بارگیری در دسترس است: https://www.ecowavepower.com/gallery/photos/.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
اینا براورمن، مدیر عامل
[email protected]
97235094017

آندریاس کیلبلوم ، مدیر مالی
[email protected]
+46 (0) 8 420 026 94

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ewpg-holding-ab–publ-/r/inna-braverman- از-eco-wave-power- شناخته شده- به عنوان-به معنی-برای-تجارت -100- رهبران -202020 ، c3220145

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE EWPG Holding AB