Innoviz Technologies نسل بعدی خود را معرفی می کند ، InnovizTwo ، که صنعت را به سمت رانندگی خودکار تسریع می کند ، و امکان تحرک ایمن را برای همه فراهم می کند انگلیسی انگلیسی انگلیسی

اگرچه صنعت خودرو در حال رسیدن به آینده ای کاملاً خودکار است ، اما هنوز چند سال دیگر این تحقق وجود ندارد. امروز حتی پیشرفته ترین L2 +1 سیستم عامل ها با محدودیت های فنی روبرو هستند که منجر به مسائل ایمنی می شود ، که مانع رشد می شود و از فرصت دستیابی به سطوح بالاتر اتوماسیون با گذشت زمان جلوگیری می کند. تنها تولیدکنندگان اتومبیل قادر به جهش کوانتومی مورد نیاز برای ارائه L3 هستند2 خود اتومبیل ، روندی است که نیاز به کار صدها مهندس در طی چندین سال اعتبار سنجی ، در تمام سناریوهای رانندگی دارد ، تا جایی که آنها مایل هستند مسئولیت کامل را قبل از راه اندازی ماشین L3 بر عهده بگیرند.

برای اجازه دادن به اتخاذ ایمن تر و نرم تر اتوماسیون ، صنعت نیاز به معرفی قابلیت های L2 + دارد اما با سخت افزاری که از L3 و L4 پشتیبانی می کند3 هنگام راه اندازی با بیشتر و بیشتر مجهز بودن وسایل نقلیه ، تولیدکنندگان اتومبیل قادر خواهند بود داده های جاده را جمع آوری کرده و عملکردهای پیشرفته تری را از طریق به روزرسانی بیش از حد هوا برای همان وسایل نقلیه منتشر کنند به طور فزاینده ای اضافه کردن ویژگی هایی برای دیدار با L3 و L4. برای پیگیری این استراتژی ، سخت افزار باید الزامات فنی پیشرفته تری را برآورده کند ، در حالی که از نظر قیمت تکنولوژی L2 امروزه نیز تحت کنترل است.

Innoviz برای اجازه دادن به این چشم انداز ، اکنون نسل جدید LiDAR خود را با نام InnovizTwo معرفی می کند.

این همیشه پیشگامان این صنعت مانند BMW بوده اند که با معرفی جدیدترین و نوآورترین فن آوری ها ، راه خود را در فضای خودرو برای دیگران تعیین می کنند. به همین ترتیب ، در سال 2018 ، BMW تصمیم گرفت تا InnovizOne ، سطح بالای جامد LiDAR سطح اتومبیل Innoviz را از طریق مگنا به عنوان تامین کننده ردیف 1 ، به عنوان بخشی از برنامه خودران L3-L4 مستقر کند. بازار. این به وضوح نشان دهنده راه حل Innoviz به عنوان بهترین راه حل برای وسایل نقلیه خودمختار تولید انبوه است که امکان رانندگی دستی در بزرگراه ها با سرعت بالاتر را فراهم می کند. تقریباً سه سال بعد ، Innoviz اعلام کرده است InnovizTwo ، یک طراحی عمده کاهش هزینه بیش از 70٪ در مقایسه با InnovizOne ، از جمله بهبود قابل توجه عملکرد. نمونه های InnovizTwo در Q3 2021 در دسترس خواهد بود.

“ما می دانیم که معرفی یک پلت فرم کاملاً معتبر L3 به بازار دشوار است، ” Omer Keilaf ، مدیر عامل و بنیانگذار Innoviz توضیح می دهد. “برداشتن چنین قدم بزرگی فقط توسط چند تولیدکننده اتومبیل امکان پذیر است. ما از معرفی محصول نسل بعدی خود ، InnovizTwo ، که یک گلوگاه قابل توجه در صنعت را برطرف می کند ، هیجان زده هستیم. InnovizTwo به خودروسازان بیشتری امکان ارائه L2 + ایمن را می دهد ، در حالی که دستیابی به اتوماسیون کامل L3 به کارآمدترین و ایمن ترین روش و در نهایت امکان ایجاد انقلاب مستقل را فراهم می کند

گنجاندن LiDAR با عملکرد بالا Innoviz و نرم افزار پیشرفته Perception آن در سیستم عامل های L2 + نه تنها تحرک امن تری را برای همه به همراه خواهد داشت ، بلکه به تولیدکنندگان خودرو ، Tier-1s و Innoviz اجازه می دهد تا داده ها را از طریق مشتری خود جمع آوری کنند. در حالی که درایورهای L2 + هنوز مسئول درایو اتومبیل هستند ، ویژگی های جدید همچنان تأیید می شوند و بعداً ، هنگامی که ایمنی از نظر آماری ثابت شود ، نرم افزار بدون هیچگونه تغییر سخت افزاری به حالت کامل L3 ارتقا می یابد.

آقای. الخاندرو ووکوتیچ، معاون ارشد سابق سیستم های کمک رانندگی و رانندگی خودکار در آئودی و BMW توضیح می دهد: “گذشته از همه چالش های فنی ، دستیابی به یک قیمت که صنعت را قادر می سازد یک فناوری تجاری مناسب را به عنوان یک سیستم L2 معرفی کند ، کلیدی است. ، و سپس برای تأیید و بررسی تدریجی L3 در زمینه ، قبل از انتشار به عنوان یک به روزرسانی نرم افزاری ، InnovizTwo قطعاً یک نقطه عطف مهم و عظیم در این راستا است. “

ماموریت Innoviz ارائه تحرک ایمن برای همه است. راه حل های Innoviz با آوردن اپتیک بی نظیر ، طراحی یکپارچه و نرم افزار پیشرفته به بازار ، استقلال ایمن را فراهم می کنند. Innoviz با پشتیبانی از دانش و تجربه جمع آوری شده توسط استعدادهای برتر صنعت ، همچنان پیشگام نقشه راه محصول خواهد بود و نیاز اصلی فناوری ایمن و مقرون به صرفه خودروی خودکار را برطرف می کند.

1 L2: اتوماسیون جزئی. این وسیله نقلیه می تواند هم فرمان را کنترل کند و هم سرعت را کاهش دهد ، نظارت بر انسان همیشه لازم است.

2 L3: اتوماسیون بالا. این وسیله نقلیه می تواند در شرایط خاصی که نیازی به نظارت انسانی نیست ، کلیه عملکردهای رانندگی را انجام دهد. راننده لازم است که بتواند کنترل خود را دوباره بدست آورد.

3 L4: کاملاً خودکار. این وسیله نقلیه می تواند تمام وظایف رانندگی را در مناطق خاص جغرافیایی بدون نیاز به حضور انسان انجام دهد.

درباره فن آوری های Innoviz

Innoviz پیشگام تولید کننده سنسورهای LiDAR با عملکرد بالا و حالت جامد و نرم افزار ادراک است که تولید انبوه خودروهای مستقل را امکان پذیر می کند. از جمله پیشنهادات Innoviz می توان به InnovizOne ، سنسور LiDAR با تولید انبوه خودرو و نرم افزار ادراکی اشاره کرد که با استفاده از ویژگی های پیشرفته طبقه بندی ، تشخیص و ردیابی مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، ارائه شده است. Innoviz توسط شرکای سطح بالا و سرمایه گذاران ، از جمله SoftBank Ventures Asia ، Samsung ، Magna International ، Aptiv ، Magma Venture Partners ، Vertex Ventures ، China Merchants Capital (صندوق سرمایه گذاری صنعتی SINO-BLR ، LP) ، 360 Capital Partners ، Glory پشتیبانی می شود. Ventures ، Naver ، Shenzhen Capital Group ، New Alliance Capital ، Harel Insurance Investments and Financial Services ، Phoenix Insurance Insurance و دیگران. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.innoviz.tech مراجعه کنید.

مخاطب: چلسی لاوبر، [email protected]

SOURCE Innoviz Technologies

لینک های مربوطه

http://www.innoviz.tech