INRIX برای کشف بینش های تحرک در سراسر جهان ، برنامه SaaS Application Suite را راه اندازی می کند

سازمانهایی که از بینش کلان داده استفاده می کنند ، اغلب مجبور می شوند برای کشف یافته ها ، به مجموعه داده های ناشناخته ، ابزارهای نامناسب و یک دانشمند داده اعتماد کنند. با ادامه تأثیر منابع و بودجه در سراسر جهان ، ضریب هوشی INRIX به سازمان ها کمک می کند تا از سخت افزارهای گران قیمت ، راه حل های سفارشی ، کارهای به موقع میدانی و مجموعه داده های مختلف دور شوند. برنامه های مبتنی بر ابر بینش ، ابزار و تجربه کاربر تازه را تضمین می کنند – به طور مداوم با ویژگی های جدید به روز می شوند.

“دستگاه های متصل انفجاری از داده ها ایجاد کرده اند که می توانند زندگی ما را بهبود ببخشند ، اما پاسخ ها اغلب در حجم عظیمی از داده ها دفن می شوند.” برایان میستله. “در دنیای سریع و سریع امروز ، سازمانها به چند دقیقه یا چند ساعت و نه روزها یا ماهها نیاز به پاسخ دارند. INRIX IQ یک مجموعه برنامه SaaS قابل اعتماد و با کاربرد آسان است که به هر کسی کمک می کند تا حرکت مردم و کالاها را درک کند – در هر زمان و هر مکان.”

با اتصال نقاط بین مردم ، وسایل نقلیه ، جاده ها ، شهرها و مشاغل ، INRIX IQ به سازمان ها کمک می کند تا از کل اکو سیستم حمل و نقل و تحرک بینش عمیقی کسب کنند. در هنگام راه اندازی ، کاربران می توانند به چهار برنامه با ویژگی ها و ابزارهای اضافی موجود در اواخر امسال دسترسی پیدا کنند.

  • Road Analytics بینش فوری و دقیق در مورد آنچه در جاده ها اتفاق می افتد ، معیار و بهبود عملکرد جاده ها و به حداکثر رساندن سرمایه گذاری در بودجه عمومی است.
  • روند سفر بینش قدرتمندی را برای کمک به شهرها ، مقامات راهداری و مشاغل ارائه می دهد تا به سرعت درک مسافران ، حمل بار سنگین و روند سفر ناوگان محلی در ایالات متحده و اروپا.
  • قوانین جاده با کمک به شهرها برای دیجیتالی کردن ، مدیریت و ابلاغ قوانین معابر ، معابر و پیاده روها به اپراتورها ، مشاغل و کاربران ، زمینه تحرک متصل را ایجاد می کند تا از تحرک ایمن و کارآمد اطمینان حاصل کند.
  • ویترین داده امکان دسترسی به لایه های محتوایی را فراهم می کند که باعث ایجاد ترافیک ، مسیریابی ، Travel Times ، Incident ها ، پارکینگ و خدمات راننده بر روی یک رابط واحد برای بینش مبتنی بر مکان می شوند.

INRIX 15 سال گذشته را صرف کمک به ابتکاری ترین آژانس های بخش دولتی جهان ، مشاغل ، خودروسازان و آژانس های حمل و نقل کرده است تا از بینش مبتنی بر مکان استفاده کنند. ضریب هوشی INRIX همان بینش و تجسم با کیفیت بالا را که در اختیار شما قرار می دهد ، در یک بستر ابری خود سرویس قرار می دهد.

برای استفاده از INRIX IQ برای درایو تست ، در یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید: iq.inrix.com

درباره INRIX
INRIX یک رهبر جهانی در خدمات اتومبیل متصل و تجزیه و تحلیل تحرک است. ما به شهرها و مشاغل کمک می کنیم تا با استفاده از داده های بزرگ ، مشکلات حمل و نقل را شناسایی و جهان را ایمن تر ، شادتر و سرسبزتر کنند. شرکای ما خودروسازان ، دولت ها ، خرده فروشان ، آژانس های بیمه ، تبلیغ کنندگان و ده ها صنعت دیگر هستند که می توانند از درک نحوه حرکت مردم و وسایل نقلیه بهره مند شوند. در INRIX.com بیشتر بیاموزید.

INRIX منبع

لینک های مربوطه

http://www.inrix.com