InventHelp Inventor ابزاری را برای افزایش ایمنی در خودروهای اضطراری توسعه می دهد (ALL-2114)

پیتسبورگ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “یک مخترع گفت ،” من می خواستم ابزاری برای کمک به افرادی که پس از تصادف در داخل وسیله نقلیه گرفتار شده اند ایجاد کنم. ” کارولتون ، گا، “بنابراین من GET OUT را اختراع کردم. طراحی من شما را قادر می سازد تا در صورت تصادف اتومبیل ، آتش سوزی ، سیل یا سایر موقعیت های خطرناک کمربند ایمنی را به سرعت برش دهید یا یک پنجره بشکنید.”

این اختراع روشی م toثر برای برش زدن کمربند ایمنی مسدود شده پس از تصادف با وسیله نقلیه فراهم می کند. همچنین فرد را قادر می سازد در صورت لزوم برای فرار شیشه اتومبیل را بشکند. در نتیجه ، این می تواند ایمنی و آرامش را افزایش دهد و می تواند باعث صرفه جویی در وقت در شرایط اضطراری شود. این اختراع از یک طراحی بادوام و سبک برخوردار است که استفاده از آن راحت و آسان است بنابراین برای دارندگان وسایل نقلیه و خدمات اضطراری ایده آل است. علاوه بر این ، نمونه اولیه موجود است.

طرح اصلی به آتلانتا دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-ALL-2114 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com