InventHelp Inventor توسعه موتورسیکلت سبک سبک (JKN-193)

پیتسبورگ، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “من عاشق موتورسیکلت هستم و همیشه بدنبال چیز متفاوتی هستم که هیچ کس دیگری آن را ندیده و ندیده است.” گودمن ، خانم. “من این وسیله نقلیه را راهی منحصر به فرد برای رسیدن به مکان استراحت نهایی خود مانند دوچرخه سواران یا کهنه سربازان نیروهای مسلح می دانم.”

او DOWN BELOW LIMO LAST RIDE را تهیه کرد تا یک وسیله نقلیه سرب با وقار برای تشییع جنازه یک موتورسوار متوفی فراهم کند. به همین ترتیب ، به عنوان یک جایگزین منحصر به فرد برای یک وسیله نقلیه معمولی برای بزرگداشت معنادار عزیزی که از موتورسیکلت لذت می برد ، عمل می کند. بنابراین ، خانواده و دوستان دوچرخه سوار متوفی را قادر می سازد تا آنها را به روشی خاص تکریم کنند. کار با این دستگاه با استایل جذاب نیز آسان است. علاوه بر این ، یک پایه پشتیبانی ایمن و پایدار برای تابوت فراهم می کند.

طرح اصلی به دفتر فروش جکسون InventHelp ارسال شده است. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-JKN-193 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com