InventHelp Inventor توسعه کفپوش اتومبیل سبک و با نگهداری کم (AAT-4481)

پیتسبورگ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یکی از مخترعان از جونزبورو ، گا “این اختراع نیاز به جاروبرقی کناره های صندلی ها را از بین می برد به طوری که فقط باید زیر صندلی های جلو را جاروبرقی کرده و کناره ها را پاک کنید.”

وی 3G7 DUSIN را برای سهولت دسترسی به زیر صندلی های جلو در یک وسیله نقلیه موتوری برای تمیز کردن و بازیابی وسایل تولید کرد. در عین حال ، فرایند جاروبرقی را کاهش می دهد زیرا شما را از فرش معمولی و فرم پشتیبانی خارج می کند. به علاوه ، از آسیب پارچه ، لکه ها و بوی ناشی از نشت و سوختگی محافظت می کند. این گزینه کفپوش با دوام و کاربردی نیز آسان نگهداری می شود و هزینه آن نیز کمتر است و وزن آن کمتر از فرش است. علاوه بر این ، مناسب ، موثر و با قیمت مقرون به صرفه است.

طرح اصلی به آتلانتا دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-AAT-4481 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com