InventHelp Inventor جلوی محافظ وسایل نقلیه پارک شده را توسعه می دهد (DNV-155)

پیتسبورگ، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از: Englewood ، Colo.، “بنابراین من HAIL NO را اختراع کردم. استفاده از طراحی من آسان است و از ایمنی و محافظت خودروی شما اطمینان می یابد.”

این اختراع روشی م toثر برای محافظت از وسیله نقلیه پارک شده در برابر آب و هوای نامناسب فراهم می کند. با این کار ، گزینه ای بهتر برای پوشش های سنتی تاشو برای وسایل نقلیه ارائه می دهد. با این کار ، به جلوگیری از آسیب ناخواسته کمک می کند و آرامش بیشتری را ایجاد می کند. این اختراع از یک طراحی قابل حمل و کاربرپسند برخوردار است که به راحتی قابل استفاده و حذف است بنابراین برای دارندگان وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود.

طرح اصلی به دنور دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-DNV-155 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com