ITI اعلام کرد DMV نوادا تنظیم شده است تا اولین کیوسک سلف سرویس DMV را در جنوب رنو راه اندازی کند

CARLSBAD ، کالیفرنیا، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اداره وسایل نقلیه موتوری نوادا در حال گسترش برنامه محبوب کیوسک تمدید ثبت نام سلف سرویس خود است و اولین کیوسک Nevada DMV Now را در نوع خود اضافه می کند. این برنامه به طور گسترده ای در بین نوادانی ها محبوب است که از کیوسک های DMV Now برای پردازش بیش از 650،000 معاملات وسیله نقلیه موتوری در سال استفاده می کنند. بسیاری از این معاملات در فروشگاه های خرده فروشی انجام می شود ، به شهروندان اجازه می دهد ثبت نام خودرو را به راحتی تمدید کنند. علاوه بر تمدید ثبت نام خودرو ، نوادان ها همچنین می توانند معاملات زیر را در یک کیوسک DMV Now انجام دهند.

  • تمدید ثبت نام
  • ثبت نام و عکس برگردان تکراری
  • بازگرداندن تعلیق بیمه
  • تاریخچه درایور چاپ شده
  • معافیت های مالیاتی

مکان جدید 42،000 فوت مربعی South Reno DMV ، در حال باز شدن است دوشنبه ، 2 نوامبر، دارای سه کیوسک خارجی است ، از جمله اولین کیوسک DMV که از طریق درایو عبور می کند. نوادانی ها اکنون می توانند معاملات کیوسک خود را 24/7 ساعت انجام دهند ، بدون اینکه هرگز راحتی وسیله نقلیه خود را ترک کنند. مدیر DMV گفت: “ما واقعاً از نصب اولین کیوسک DMV در نوع خود در دفتر جدید Reno DMV بسیار هیجان زده هستیم.” جولی باتلر گفت “کیوسک ما DMV را با شش معامله و دسترسی 24 ساعته روزانه به راحتی ماشین شما می آورد. ما همچنین در ماه های آینده با 10 نصب جدید برنامه کیوسک را توسعه می دهیم.” کیوسک درایو فقط کارتهای اعتباری و نقدی را می پذیرد.

کیوسک های Nevada DMV Now که قبلاً به عنوان برنامه Nevada DMV-in-a-Box شناخته می شد ، تهیه شده توسط ITI of فورت وین ، ایالت IN، به نوادانی ها اجازه دهید تا ثبت نام وسایل نقلیه را طبق برنامه خود انجام دهند. با کیوسک رانندگی و کیوسک هایی که در مکان های مختلف خرده فروشی واقع شده اند و ساعات طولانی آنها باز است ، نوادا دارندگان وسایل نقلیه می توانند ثبت نام را در هر زمان و مکانی که برای آنها مناسب است ، تمدید کنند.

استفاده از کیوسک های DMV Now به آسانی یک دستگاه خودپرداز است و ثبت نام ها در کمتر از دو دقیقه امکان پذیر است. به سادگی از کد دسترسی یا بارکد اعلامیه تمدید خود استفاده کنید یا شماره پلاک خودرو و 4 رقم آخر شماره شناسایی وسیله نقلیه (VIN) را وارد کنید ، کارت اعتباری خود را تند بکشید و ثبت نام و چاپ عکس خود را تماشا کنید. در صورت نیاز به چک دود باید انجام شود. کیوسک های Nevada DMV Now پرداخت ها را با کارت اعتباری یا نقدی در مکان های خرده فروشی و اعتبار ، بدهی و پول نقد را در مکان های دفتر DMV می پذیرند. دستورالعمل ها و پیام های صوتی روی صفحه به زبان انگلیسی یا اسپانیایی در دسترس هستند.

کیوسک های Nevada DMV Now در دفاتر منتخب Nevada DMV و سایر مکان های خرده فروشی واقع شده اند. اکنون 48 کیوسک DMV Now در سراسر ایالت نصب شده است. برای مکان های کیوسک ، به https://dmvnv.com/kiosk.htm مراجعه کنید.

درباره ITI
ITI به نمایندگی های وسایل نقلیه موتوری در کل کمک می کند آمریکای شمالی افزایش سرعت ، دید و امنیت معاملات وسایل نقلیه موتوری. ITI با برنامه هایی در 38 ایالت و حوزه های قضایی ، رهبر صنعت در فناوری کیوسک آژانس خودرویی است. اعم از خدمات در دفاتر DMV ، مراکز تحقق پست الکترونیکی یا کیوسک های سلف سرویس ، محصولات ITI این امکان را به آژانس های وسایل نقلیه موتوری می دهند که بتوانند به راحتی به مشتریان خدمات دهند.

تماس با رسانه:
اندرو گینتر ، مدیر بازاریابی
تلفن: 260.459.8800 داخلی 1184
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

nv-dmv-now-drive-through-kiosk.png
NV DMV اکنون از طریق کیوسک رانندگی کنید
درایو DMV مبتکرانه از طریق کیوسکی که در دفتر DMV نوادا واقع در واقع شده است رنو جنوبی.

منبع ITI