Itronics Developing Manganese Recovery Technology

RENO ، Nev.، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Itronics Inc. (OTC: ITRO) ، یک شرکت نوظهور رشد “Cleantech Materials” است که کودهای چندمغذی GOLD’n GRO را تولید می کند و نقره تولید می کند ، امروز اعلام کرد که دو فرآیند اختصاصی بازیابی منگنز را با موفقیت آزمایش کرده است. یک فرآیند منگنز ، پتاسیم و روی را از خمیر حاصل از پردازش باتری های قلیایی غیر قابل شارژ بازیابی می کند. دومین فرایندی که منگنز را بازیابی می کند ، فناوری انقلابی Rock Kleen شرکت است.

منگنز توسط دولت فدرال به عنوان “ماده معدنی حیاتی” تعیین شده است. منگنز یکی از چهار فلز صنعتی مهم است و به طور گسترده ای توسط صنعت فولاد در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این یکی از اجزای اصلی باتری های قلیایی غیر قابل شارژ است که یکی از بزرگترین دسته باتری های فروخته شده در جهان است. با تغییر فناوری باتری EV به سمت استفاده از نیکل و منگنز بیشتر در فرمولاسیون باتری ، استفاده از منگنز در باتری های EV در حال افزایش است. طبق گزارش اخیر سازمان ملل ، منگنز یکی از چهار ماده مهم باتری است.

طبق وزارت کشور ایالات متحده ، هیچ تولید معدنی از منگنز در وجود ندارد ایالات متحده. Itronics از فناوری Rock Kleen انقلابی خود برای آزمایش بازیابی فلزات از باطله های معدن به دست آمده از معدن نقره سابق در غرب استفاده می کند نوادا که محتوای منگنز بالایی دارد. فرآیند راک کلین در حال بازیابی نقره ، منگنز ، روی ، مس ، سرب و نیکل است. این شرکت براساس نتایج آزمون آزمایشگاهی محاسبه کرده است که اگر فرآیند باطله راک کلین برای تولید تجاری انجام شود ، سایت معدن سابق به تنها تولید کننده اصلی منگنز در ایالات متحده.

Itronics همچنین خمیر باتری قلیایی غیر قابل شارژ بازیابی شده توسط یک شرکت بزرگ بازیافت باتری داخلی را آزمایش کرده است تا مشخص کند آیا می تواند از یکی از فرایندهای هیدرومتالورژی خود برای حل شدن منگنز ، پتاسیم و روی موجود در خمیر استفاده کند. این آزمایش موفقیت آمیز بود و Itronics توانست مواد قابل استفاده در دو کود GOLD’n GRO خود را تولید کند.

“ما بر این باوریم که شیمی دو فرآیند بازیابی می تواند به بازیافت الکتروشیمیایی منگنز ، روی و سایر فلزات کمک کند. در این زمان بازیابی الکتروشیمیایی برای روی و مس آزمایش شده است. Itronics در حال بررسی مراحل بازیابی الکتروشیمیایی منگنز است. و در نظر دارد این فناوری را در صورت مناسب انجام دهد و تجهیزات برنده الکتریکی مورد نیاز برای انجام آن را به دست آورد ، ” جان ویتنی، رئیس Itronics.

“به دلیل دو فناوری انحصاری توصیف شده ، Itronics قرار گرفته است تا در مقیاس وسیعی برای تأمین تقاضای داخلی به یک تولید کننده داخلی منگنز تبدیل شود. محصولات واقعی منگنز هنوز تعریف نشده اند ، مگر اینکه در محصولات چند منظوره GOLD’n GRO شرکت استفاده شوند. کودها. با این حال ، این شرکت معتقد است که قادر به تولید محصولات شیمیایی منگنز و همچنین محصولات الکتروشیمیایی خواهد بود. “

تحقیق و توسعه و کارخانه تولید Itronics در واقع شده است رینو ، نوادا حدود 40 مایلی غرب کارخانه تسلا گیگا. پردیس برنامه ریزی شده مواد Itronics Cleantech ، که در حدود 40 مایلی جنوب کارخانه تسلا گیگا واقع شده است ، محلی برای تولید محصولات منگنز خواهد بود. پاناسونیک یکی از بزرگترین کارخانه های تولید باتری EV را در محل تسلا اداره می کند. تسلا و سایر شرکت ها اعلام کرده اند که فناوری باتری EV به سمت استفاده از باتری های نیکل-منگنز سوق یافته است. Itronics قرار دارد و برای تبدیل شدن به یک مکان قرار دارد نوادا تأمین کننده اصلی محصولات منگنز برای تولید باتری ، زیرا فن آوری های بازیابی منگنز پیشرفته است.

یک هدف بلند مدت برای Itronics این است که به تولید کننده پیشرو فلزات با خلوص بالا ، از جمله فلزات مهم منگنز و قلع ایالات متحده ، با استفاده از پیشرفت هیدرومتالورژی ، pyrometallurgy و الکتروشیمیایی شرکت منجر شود. علاوه بر این ، Itronics با مجموعه “فناوری های صرفه جویی در مصرف انرژی صفر” از نظر استراتژیک قرار دارد تا به رفع نیاز اضطراری اخیراً اعلام شده برای تولید داخلی مواد معدنی حیاتی از مواد واقع در سایت های معدن کمک کند.

Itronics Inc یک شرکت نوظهور رشد مواد پاک تکنیک است که کودهای چند ماده مغذی و نقره GOLD’n GRO را تولید می کند. این شرکت همچنین یک تولید کننده در حال ظهور “مواد معدنی حیاتی” است. مرکز پیش بینی رشد شرکت بر اساس برنامه تجاری 10 ساله خود ، طراحی شده برای تلفیق فناوری های صرفه جویی در مصرف انرژی صفر و رشد فروش سالانه از 2 میلیون دلار در سال 2019 ، به 113 میلیون دلار در سال 2025

درباره Itronics

دفتر مرکزی آن در رینو ، نوادا، Itronics Inc. یک شرکت “Creative Clean Technology” است که کودهای مایع چند ماده مغذی GOLD’n GRO ، شمش نقره و شیشه های نقره ای تولید می کند. هدف این شرکت دستیابی به رشد سودآوری و سودآوری فن آوری تمیز در کودهای چند منظوره ویژه GOLD’n GRO ، نقره ، مس ، قلع ، روی و مواد معدنی است. فن آوری های شرکت بازیابی و استفاده از فلزات و مواد معدنی را به حداکثر می رساند و با این کار پایداری را به حداکثر می رساند.

کودهای مایع GOLD’n GRO Multi-Nutrient شرکت برنده جایزه سازگار با محیط زیست ، که به طور گسترده ای در کشاورزی استفاده می شود ، می تواند برای چمن ها و گیاهان خانگی مورد استفاده قرار گیرد و در “فروشگاه الکترونیکی” شرکت در Amazon.com به آدرس http: / /www.amazon.com/s/ref=bl_sr_lawn-garden؟ie+UTF8&field-brandtextbin=GOLD٪27n+GRO&node+2972638011. به دلیل گسترش علاقه مشتری در خرده فروشی ، اکنون کود GOLD’n GRO ممکن است در این کشور خریداری شود رنو ، نوادا در “Buy New Gift Shop” ، 4001 S. Virginia St.

Itronics را در فیس بوک دنبال کنید: https://www.facebook.com/itronicsinc
Itronics را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/itronicsinc
از وب سایت ما بازدید کنید: http://www.itronics.com

(بیانیه “بندر امن” تحت قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995: این بیانیه مطبوعاتی حاوی یا ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگرانه مانند بیانیه هایی در مورد رشد و سودآوری شرکت ، استراتژی رشد ، نقدینگی و دسترسی به بازارهای عمومی ، کاهش هزینه های عملیاتی باشد ، و روند در صنعت که شرکت در آن فعالیت می کند. بیانیه های آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی نیز در معرض سایر خطرات و عدم اطمینان است ، از جمله مواردی که به طور کامل در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است. شرکت فرض می کند هیچ الزامی برای به روزرسانی این گزاره های آینده نگر برای انعکاس نتایج واقعی ، تغییر در خطرات ، عدم قطعیت ها یا مفروضات اساسی یا تأثیرگذار بر چنین اظهاراتی ، یا برای رویدادهای احتمالی که ممکن است اثر بازگشتی داشته باشد.)

مخاطب:
پل ناوپیک
+ 1-888-795-6336
[email protected]

SOURCE Itronics Inc.

لینک های مربوطه

https://www.itronics.com