IXI Technology وب سایت جدیدی را راه اندازی می کند

YORBA LINDA ، کالیفرنیا، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – IXI Technology امروز وب سایت جدیدی را راه اندازی کرده است. وب سایت ساده و جدید ما با در نظر گرفتن مشتریان گرامی ایجاد شده است. گفت: “با همکاری BOP DESIGN ، وب سایت جدید به مشتریان موجود وزارت دفاع و پیمانکاران اصلی این امکان را می دهد تا اسناد فنی و درایورهای دستگاه نرم افزار را به طور ایمن بارگیری کنند.” اندی موراب، معاون فروش و بازاریابی IXI. “از آنجا که فناوری NTDS ما در سیستم های اصلی تسلیحاتی کلیدی است ، مهم است که مشتریان ما آخرین نرم افزار و داده های فنی را برای انجام ماموریت خود داشته باشند.” وب سایت جدید همچنین به مشتریان این امکان را می دهد تا در مورد به روزرسانی آنلاین در مورد منسوخ شدن محصول ، جدیدترین درایورهای دستگاه و توسعه محصولات جدید “انتخاب” کنند.

IXI صدها پیکربندی محصول برای پشتیبانی از چندین دهه فناوری دارد و مهم است که کاربر نهایی بتواند با چند کلیک ماوس فوراً به داده های فنی دسترسی پیدا کند. “شناسایی نقشه های فنی ، برگه های داده و انتشار نرم افزار در یک محیط امن خسته کننده و وقت گیر است. کارمندان IXI ، امی بروشاک و Roanne Apides با اطمینان از موفقیت وب سایت جدید با BOP DESIGN کار برجسته ای انجام داد. “

IXI یک تجارت کوچک متعلق به جانبازان دارای معلولیت خدماتی است که بیش از 36 سال راه حل های الکترونیکی و نرم افزاری پیشرفته ای را برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد نیروهای مسلح در سراسر جهان ارائه داده است.

تصاویر مرتبط

ixi-logo.jpg
آرم IXI

فناوری IXI SOURCE