KBR ، جمع آوری ، تقویت فضای نظامی و توانایی های اطلاعاتی قنطورس را به اتمام می رساند

هوستون، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – KBR، Inc. (NYSE: KBR) (“KBR”) امروز اعلام کرد که خرید Centauri، LLC (“Centauri”) ، پیشرو در ارائه دهنده مستقل فضا ، انرژی هدایت شده و سایر فن آوری های پیشرفته را به پایان رسانده است. راه حل برای ایالات متحده جامعه اطلاعاتی و وزارت دفاع ، از همکاران سرمایه آرلینگتون.

این خرید مهم فضای نظامی و اطلاعاتی KBR را گسترش داده و بر اساس راه حلهای موجود در زمینه امنیت سایبری و دفاع موشکی این شرکت است. علاوه بر این ، افزودن Centauri تحول استراتژیک KBR را در تبدیل شدن به یک پیشرو در ارائه خدمات و راه حل های فنی پیشرفته ، مهم و مأموریت ، پیشرفت می دهد. قنطورس سابقه طولانی در خدمت برخی از مهمترین ، چالش برانگیزترین و پیچیده ترین مأموریت های دولت ایالات متحده در پیشبرد اولویت های امنیت ملی دارد و KBR به دنبال گسترش این روابط با مشتری برای متنوع کردن پیشنهادات این شرکت در خدمات پشتیبانی مأموریت برای مشتریان دفاعی و اطلاعاتی است.

“ما خوشحالیم که از Centauri در خانواده One KBR استقبال می کنیم زیرا ایده های مردم محور و مأموریت گرا آنها با فرهنگ شرکت خودمان همخوانی دارند.” استوارت برادی، KBR رئیس و مدیر عامل شرکت “قنطورس ، به عنوان یک نتیجه از نمونه کارهای کاملاً فنی و متفاوتش ، به KBR سود بسیار زیادی می بخشد ، و فرصت هایی را برای رشد قابل توجه ایجاد می کند و KBR را در خط مقدم بخش راه حل های دولت قرار می دهد.”

برای بیش از 60 سال ، KBR ارائه دهنده اصلی راه حل های مهم ماموریت برای مشتریان در سراسر دفاع موشکی ، فضایی و حوزه های اطلاعاتی ، از جمله ارتش ایالات متحده ، نیروی دریایی ، نیروی هوایی ، وزارت دفاع و ناسا بوده است.

درباره KBR

KBR یک ارائه دهنده جهانی از خدمات و راه حل های حرفه ای متمایز در سراسر چرخه عمر دارایی و برنامه در بخش های راه حل های دولتی و فناوری است. KBR تقریباً 28000 نفر در سراسر جهان با مشتری در بیش از 80 کشور و در 40 کشور فعالیت می کند.

KBR مفتخر است که برای ارائه فن آوری ، خدمات با ارزش افزوده و خدمات و عملیات نگهداری طولانی مدت با مشتریان خود در سراسر جهان کار می کند تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به سایت www.kbr.com مراجعه کنید

اظهارات رو به جلو

بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی نیستند ، از جمله بیانیه های مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه هایی آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال هستند. این اظهارات در معرض خطرات و عدم اطمینان بسیاری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند و می توانند نتایج واقعی را با نتایج بیان شده یا ضمنی اظهارات متفاوت کنند. این خطرات و عدم اطمینان شامل موارد زیر است: این احتمال وجود دارد که منافع پیش بینی شده از مالکیت محقق نشود یا تحقق آن بیش از حد انتظار طول بکشد. این احتمال که هزینه های مربوط به ادغام شرکت در عملیات قنطورس بیشتر از حد انتظار باشد و / یا درآمد حاصل از خرید کمتر از حد انتظار باشد. تأثیر معامله بر توانایی شرکت در حفظ مشتری و حفظ و استخدام پرسنل اصلی قنطورس و حفظ روابط با تأمین کنندگان و مشتریان آنها ، از جمله دولت ایالات متحده ؛ پاسخ مشتریان و رقبا به خرید ؛ خطر اینکه ادغام قنطورس ممکن است مدیریت را از سایر موارد مهم منحرف کند. نتایج حاصل از تحصیل ممکن است متفاوت از موارد پیش بینی شده باشد. اثرات نامطلوب قابل توجه در شرایط اقتصادی و بازار بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در پاسخگویی به چالش ها و اخلال در تجارت ارائه شده توسط همه گیر COVID-19 ؛ دررفتگی اخیر بازار جهانی انرژی ؛ توانایی شرکت در تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها و کارایی های مربوط به ساده سازی راه حل های انرژی خود ؛ توانایی شرکت در مدیریت نقدینگی خود. توانایی شرکت برای ادامه تولید درآمد ، سود و جریان نقدی پیش بینی شده از عملیات در طی همه گیر COVID-19 و هرگونه رکود اقتصادی ناشی از آن ؛ نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط آژانس های دولتی داخلی و خارجی و نهادهای قانونگذار ؛ اقدامات احتمالی نامطلوب توسط این سازمان ها و نتایج احتمالی نامطلوب و عواقب ناشی از چنین دادرسی ها. دامنه و قابلیت جبران خسارت شرکت از مادر سابق آن ؛ تغییر در هزینه های سرمایه ای توسط مشتریان شرکت ، از جمله در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در گرفتن قرارداد از مشتریان فعلی و جدید و انجام تحت این قراردادها ؛ تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قرارداد خود. ادعا می کند مذاکرات و اختلافات در قرارداد با مشتریان ؛ تغییر در تقاضا یا قیمت نفت و / یا گاز طبیعی ؛ حمایت از حقوق مالکیت معنوی انطباق با قوانین محیط زیست تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی. انطباق با قوانین مربوط به مالیات بر درآمد ؛ شرایط سیاسی نابسامان ، جنگ و تأثیرات تروریسم. عملیات خارجی و نرخ ارز و کنترل ارز. توسعه و نصب سیستم های مالی ؛ افزایش رقابت برای کارمندان ؛ توانایی تکمیل و ادغام موفقیت آمیز مالکیت ها ؛ و عملیات مشارکتهای مشترک ، از جمله جوینت ونشرهایی که توسط شرکت کنترل نمی شوند.

KBR اخیراً گزارش سالانه خود را در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Q و 8-K ارائه کرده است ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد برخی از عوامل مهم خطر که KBR شناسایی کرده است و ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می کند ، عملیات و شرایط مالی KBR به استناد آنچه در قانون الزام شده است ، به هر دلیلی تعهدی در بازنگری یا به روزرسانی علنی اظهارات آینده نگر ندارد.

منبع KBR ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com