KBR برای انجام مهندسی پایداری در USAF F-16 Fighting Falcon از طریق سفارش کار 88 میلیون دلاری

هوستون، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – KBR (NYSE: KBR) جایزه دریافت کرد 88 میلیون دلار دستور کار برای تهیه مهندسی پایداری برای F-16 Fighting Falcon – یک هواپیمای جنگی چند منظوره اثبات شده ، بسیار مانور برای ایالات متحده و کشورهای متحد – در حمایت از مرکز مدیریت چرخه زندگی نیروی هوایی (AFLCMC). KBR همچنین از هواپیماهای A-10 Thunderbolt II و T-38 Talon پشتیبانی می کند. انتظار می رود این کار در طی یک دوره پنج ساله در سال انجام شود کلیرفیلد ، یوتا.

KBR به پیشرفت ایمنی عملیاتی ، مناسب بودن و اثربخشی این هواپیماها کمک خواهد کرد. شرکت تجزیه و تحلیل و توصیه های مربوط به قابلیت اطمینان ، قابلیت نگهداری ، کیفیت ، قابلیت پشتیبانی و قابلیت همکاری را ارائه می دهد. شایستگی هوا؛ مدیریت چرخه زندگی؛ تست شکست؛ و کاهش منابع تأمین منابع تولید. این کار شامل انجام تحقیق و توسعه مربوط به تشخیص نقص و مقاومت در برابر خوردگی برای مرکز مدیریت چرخه زندگی سیستم های دفاعی AFLCMC است.

KBR وظیفه جمع آوری ، گردآوری و تجزیه و تحلیل داده ها را برای شناسایی و اولویت بندی اجزای کم مصرف و پیری دارد. توسعه سیستم های آزمون و ابزارهای تحلیلی. تجزیه و تحلیل منبع فرسودگی و کاهش منابع و تجزیه و تحلیل بازرسی غیر مخرب را انجام دهید. و سایر وظایف مهندسی که تأثیر مثبتی بر توانایی جنگجو در اجرای ایمن و مثر مأموریت دارند.

وی گفت: “ما از فرصتی برای رشد با برنامه F-16 و ادامه همکاری گسترده با نیروی هوایی ایالات متحده هیجان زده هستیم.” بایرون برایت، KBR رئیس جمهور راه حل ها. “این پیروزی نمونه دیگری از تعهد ما برای آماده نگه داشتن مأموریت هواپیما برای زنان و مردان با لباس است. ما تیم پشت رزمندگانی هستیم که پرواز می کنند ، می جنگند و پیروز می شوند.”

این چهارمین دستور کار مستقیم KBR است که از دفتر برنامه سیستم F-16 پشتیبانی می کند. مرکز پیمانکاری نصب و راه اندازی USAF این قرارداد دستورالعمل هزینه اضافی و هزینه ثابت را تحت قرارداد انعام چندین جایزه وزارت تحلیل اطلاعات وزارت دفاع (DoD IAC) به KBR اعطا کرد.

KBR یکی از برجسته ترین ارائه دهندگان مهندسی سیستم و ادغام ارتش ایالات متحده است. تخصص دامنه شرکت بیش از 40 سال طول می کشد. KBR در حال حاضر بیش از 25 سیستم عامل نیروی دریایی ، ارتش و نیروی هوایی از جمله B-1 ، E-2 ، F / A-18 ، F-15 ، F-35 و H-60 ​​و سیستم های مختلف هوایی بدون سرنشین را پشتیبانی می کند. چه در خشکی ، در دریا ، در هوا ، فضا یا فضای مجازی ، KBR راه حل های مهندسی برای نیازهای امروز و فردا است.

درباره برنامه DoD IAC

برنامه DoD IAC به عنوان بخشی از مرکز اطلاعات فنی دفاع فعالیت می کند و مدیریت داده های فنی و پشتیبانی تحقیقاتی را برای کاربران وزارت دفاع و دولت فدرال فراهم می کند. برنامه IAC که در دهه 1940 تأسیس شده است ، در خدمت علوم و فناوری DoD (S&T) و جوامع اکتسابی است تا از طریق تقویت همکاری از طریق توسعه اطلاعات و توزیع اطلاعات علمی و فنی برای وزارت دفاع و جامعه وسیعتر S&T ، نوآوری و تحولات فناوری را هدایت کند.

درباره KBR

KBR یک ارائه دهنده جهانی خدمات و راه حلهای حرفه ای متمایز در سراسر چرخه عمر دارایی و برنامه در بخشهای دولتی و فناوری است. KBR تقریباً 28000 نفر در سراسر جهان با مشتری در بیش از 80 کشور و در 40 کشور فعالیت می کند.

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان برای ارائه فن آوری ، خدمات با ارزش افزوده و خدمات و عملیات تعمیر و نگهداری طولانی مدت کار می کند تا از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی اطمینان حاصل کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به سایت www.kbr.com مراجعه کنید.

بیانیه رو به جلو

بیانیه های این بیانیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی نیستند ، از جمله بیانیه های مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه هایی آینده نگرانه به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال هستند. این اظهارات در معرض خطرات و عدم اطمینان بسیاری است ، که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند و می توانند نتایج واقعی را با نتایج بیان شده یا ضمنی اظهارات متفاوت کنند. این خطرات و عدم اطمینان شامل: تأثیرات نامطلوب قابل توجه در شرایط اقتصادی و بازار بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در پاسخگویی به چالش ها و اخلال در تجارت ارائه شده توسط همه گیر COVID-19 ؛ دررفتگی اخیر بازار جهانی انرژی ؛ توانایی شرکت در تحقق بخشیدن به صرفه جویی در هزینه ها و کارایی های مربوط به ساده سازی راه حل های انرژی خود ؛ توانایی شرکت در مدیریت نقدینگی خود. توانایی شرکت برای ادامه تولید درآمد ، سود و جریان نقدی پیش بینی شده از عملیات در طی همه گیر COVID-19 و هرگونه رکود اقتصادی ناشی از آن ؛ نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط آژانس های دولتی داخلی و خارجی و نهادهای قانونگذار ؛ اقدامات احتمالی نامطلوب توسط این سازمان ها و نتایج احتمالی نامطلوب و عواقب ناشی از چنین دادرسی ها. دامنه و قابلیت جبران خسارت شرکت از مادر سابق آن ؛ تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت ، از جمله در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ؛ توانایی شرکت در گرفتن قرارداد از مشتریان فعلی و جدید و انجام تحت این قراردادها ؛ تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قرارداد خود. ادعا می کند مذاکرات و اختلافات در قرارداد با مشتریان شرکت تغییر در تقاضا یا قیمت نفت و / یا گاز طبیعی ؛ حمایت از حقوق مالکیت معنوی انطباق با قوانین محیط زیست تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی. انطباق با قوانین مربوط به مالیات بر درآمد ؛ شرایط سیاسی نابسامان ، جنگ و تأثیرات تروریسم. عملیات خارجی و نرخ ارز و کنترل ارز. توسعه و نصب سیستم های مالی ؛ افزایش رقابت برای کارمندان ؛ توانایی تکمیل و ادغام موفقیت آمیز مالکیت ها ؛ و عملیات مشارکتهای مشترک ، از جمله جوینت ونشرهایی که توسط شرکت کنترل نمی شوند.

KBR اخیراً گزارش سالانه خود را در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Q و 8-K و سایر پرونده های کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده ارائه کرده است ، در مورد برخی از عوامل مهم خطر که KBR شناسایی کرده است و ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، نتایج عملیات و شرایط مالی KBR به استناد آنچه در قانون الزام شده است ، به هر دلیلی تعهدی در بازنگری یا به روزرسانی علنی اظهارات آینده نگر ندارد.

منبع KBR ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com