Ken Beyer به عنوان مدیرعامل حمل و نقل بینش HoldCo نامیده می شود

HICKORY، N.C.، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت حمل و نقل بینش حمل و نقل (“TI هولدکو” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه راه حل های تدارکات سازمانی و کارگزاری حمل و نقل غیر فعال شده با فناوری غیر دارایی در آمریکای شمالی، امروز اعلام کرد که نامگذاری کرده است کن بییر به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ، بلافاصله موثر است. در این نقش که به تازگی ایجاد شده است ، آقای بایر بر فعالیت دو شرکت نظارت خواهد کرد ، در حال حاضر متشکل از پلت فرم TI HoldCo ، Transport Insight (“TI”) و گروه حمل و نقل Nolan (“NTG”). نقش وی ایجاد رشد مداوم شرکت در عین اطمینان از کمک TI و NTG به مشتریان در بهینه سازی شبکه های حمل و نقل ، کاهش هزینه های حمل بار ، اطمینان از تحویل به موقع و مدیریت زنجیره های تأمین پیچیده خواهد بود.

آقای بییر یک رهبر اجرایی بسیار باتجربه است و دارای 25 سال سابقه رشد محرکه در فضای تدارکات و فناوری است. قبل از پیوستن به TI HoldCo ، وی به مدت هفت سال در Ingram Micro Inc. ، خدمت کرد 50 میلیارد دلار رهبر جهانی در توزیع فناوری ، راه حلهای ابری و خدمات زنجیره تامین ، اخیراً به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس جمهور تجارت و خدمات چرخه زندگی. در این نقش ، او تیمی متشکل از بیش از 15000 کارمند را در 39 کشور هدایت کرد ، و راه حل های تخصصی لجستیک در تجارت الکترونیکی و تحقق کانال های همه جانبه را به مشتریان ارائه داد. علاوه بر این ، وی بر ادغام دو واحد تجاری نظارت داشت و به واحد تجاری کمک کرد تا رشد 30 درصدی درآمد داشته باشد.

پیش از آن ، آقای بییر یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل CloudBlue Technologies ، یک پیشرو در جهان در زمینه خدمات الکترونیکی Reverse Logistics و شرکت دارایی IT بود. بعداً آن شرکت توسط اینگرام میکرو خریداری شد. آقای بایر پیش از راه اندازی چندین کارآفرینی کارآمد با فناوری ، کار خود را در مشاوره مدیریت با ارنست و یانگ ، LLP آغاز کرد.

وی گفت: “ما با شور و شوق از كن در خانواده TI استقبال می كنیم.” پل تامپسون، رئیس هیئت مدیره TI HoldCo و بنیانگذار TI. “او با خود روحیه کارآفرینی و سابقه ای از شناسایی فرصت های تجاری ، توسعه راه حل های سازمانی برای کار کردن آنها و موفقیت در رشد ایجاد می کند. به ویژه ، او می فهمد که چگونه مشتریان می خواهند از فناوری برای حمایت از رشد و مقیاس استفاده کنند و چگونه وی کاملاً آگاه است که چگونه راه حل های مجهز به فناوری می توانند باعث رشد و رشد رقابت برای مشتریان شوند و وی در مدیریت دنیای تدارکاتی و زنجیره تأمین که به طور فزاینده ای پیچیده است ، متخصص است. مدیریت.”

کوین نولان، بنیانگذار NTG ، ادامه داد: “همانطور که TI و NTG به گسترش سریع ادامه می دهند ، ما نیاز به ایجاد یک نقش نظارتی جامع در سطح شرکت هولدینگ را تشخیص دادیم. از این نظر ، کن با تیم رنی فاکنر، مدیر عامل شرکت TI ، و جف کلی، رئیس NTG و گروه رهبران بسیار قوی ما در TI و NTG. کن تیم های موفق جهانی را ساخته و هدایت کرده است و توانایی اثبات شده ای برای رشد درآمد در عین داشتن هزینه دارد. با ادامه ارتباط با مشتریان جدید و موجود و پیگیری استراتژی های نوآورانه رشد ، تجربه گسترده وی در تدارکات و آشنایی وی با طیف گسترده ای از صنایع بسیار ارزشمند خواهد بود. ”

آقای Beyer دارای B.S. در مهندسی معماری از دانشگاه ایالتی کانزاس و برنامه آموزش اجرایی را در ادغام و ادغام در مدرسه وارتون در دانشگاه به پایان رساند دانشگاه پنسیلوانیا. وی عضوی فعال در سازمان روسای جمهور جوان (YPO) است.

آقای Beyer اظهار داشت ، “من از پیوستن به Transport Insight HoldCo خوشحالم. زنجیره های تأمین در سراسر کشور در حال پیکربندی مجدد هستند و من مشتاقانه منتظر چالش ارائه راه حل های نوآورانه و مجهز به فناوری هستم که باعث رضایت مشتری و مزیت رقابتی مشتری در زمانی که انعطاف پذیری است ، می شود. و سازگاری در حد بالایی است. من مشتاقانه منتظر کار در کنار تیم های بسیار مستعد TI و NTG برای ارائه بهترین پیشنهاد در کلاس Enterprise Logistics هستم. “

TI HoldCo یک شرکت نمونه کارها از سرمایه گذاران Gryphon است ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی پیشرو که در مشارکت با مدیریت باتجربه روی رشد سودآوری و افزایش رقابت در شرکت های بازار متوسط ​​متمرکز شده است.

درباره حمل و نقل بینش HoldCo

Transport Insight HoldCo به عنوان دو شرکت خواهر ، تأمین کننده Enterprise Logistics Transport Insight ، LLC و کارگزاری حمل و نقل Nolan Transport Group فعالیت می کند. این شرکت ها با هم به حمل کنندگان مشتری کمک می کنند تا شبکه های زنجیره تامین کارآمد را مهندسی کنند. ترکیبی ، 3.2 میلیارد دلار سازمان TI HoldCo با خدمات مدیریت لجستیک که شامل حمل و نقل داخلی (کامیون ، کمتر از کامیون ، بسته) ، راه حل های تجارت الکترونیکی ، تجزیه و تحلیل زنجیره تامین ، حمل و نقل بین المللی ، تأمین منابع انبار ، مشاوره LEAN و تأمین منابع زنجیره تامین غیر مستقیم مواد از جمله بسته بندی ثانویه.

درباره Transport Insight، LLC

Transport Insight یک ارائه دهنده تدارکات اصلی و چند منظوره است که با تولیدکنندگان ، خرده فروشان و توزیع کنندگان برای دستیابی به صرفه جویی قابل توجه در هزینه ، کاهش زمان چرخه و بهبود نرخ رضایت مشتری از طریق راه حل های سفارشی زنجیره تامین ، همکاری می کند. حمل و نقل بینش یک فرم مشترک مدیریت لجستیک® 3PL ، تأمین باربری ، حسابرسی قبض حمل بار و خدمات پرداخت ، برنامه های پیشرفته سیستم مدیریت حمل و نقل (TMS) ، بستر فناوری بسته (حسابرسی ، مهندسی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته) را ارائه می دهد ، و هوش تجاری دفتر مرکزی آن در Hickory، NC، حمل و نقل بینش دارای مراکز عملیاتی ثانویه و دفاتر پشتیبانی مشتری در سراسر کشور است آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد حمل و نقل بینش ، مراجعه کنید www.transportationinsight.com یا ایمیل [email protected].

درباره گروه حمل و نقل نولان ، LLC

گروه حمل و نقل نولان که در سال 2005 تاسیس شد ، پیشرو در کارگزاری کامیون و خدمات تدارکات شخص ثالث است که به ارائه بالاترین سطح خدمات در صنعت حمل و نقل اختصاص دارد. NTG خدمات گسترده ای را برای مشتریان در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد ، کانادا، و مکزیک. NTG در هر دو بخش TL (“کامیون”) و LTL (“کمتر از کامیون”) و همچنین تسریع شده ، جزئی ، یخچال ، رنگ آمیزی و بین مدلی تخصص دارد. پایگاه حمل و نقل NTG تقریباً شامل 30،000 شرکت حمل و نقل مستقل است که حرکت محصولات مشتریان آن را تسهیل می کند. دفتر مرکزی NTG در است آتلانتا ، جی جی و دارای 11 دفتر اضافی در سراسر آن است ایالات متحده. NTG برای سه سال متوالی به عنوان کارگزاری بار برتر توسط Top Topics رتبه بندی شده است و در Inc 500 رتبه بندی شده است | 5000 لیست برای پنج سال مستقیم به عنوان یکی از سریعترین رشد خصوصی شرکتها در ایالات متحده. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NTG ، به سایت www.ntgfreight.com یا ایمیل مراجعه کنید [email protected].

درباره سرمایه گذاران گریفون

مستقر در سانفرانسیسکو ، سرمایه گذاران Gryphon (www.gryphoninvestors.com) یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی پیشرو است که در مشارکت با مدیریت باتجربه روی رشد سودآوری و افزایش رقابت در شرکت های بازار متوسط ​​متمرکز شده است. این شرکت از سال 1997 بیش از 5.0 میلیارد دلار سرمایه گذاری و سرمایه خود را مدیریت کرده است. هدف شرکت Gryphon سرمایه گذاری 100 میلیون دلار تا 300 میلیون دلاری در شرکت های سهام با ارزش شرکت از 100 میلیون دلار تا 500 میلیون دلار است. Gryphon فرصت های سرمایه گذاری را در اولویت قرار می دهد در جایی که می تواند با مالکان و مدیران مشارکت قوی برای ایجاد شرکت های پیشرو ، با استفاده از سرمایه Gryphon ، منابع تخصصی تخصصی و تخصص عملیاتی ایجاد کند.

مخاطب:
کارولین لوز
لمبرت و شرکت
203-656-2829
[email protected]

SOURCE شرکت حمل و نقل بینش حمل و نقل

لینک های مربوطه

https://www.transportationinsight.com/