Last Got Holdings ‘Gotcha Mobility توسعه بازار Q4 را اعلام می کند

Gotcha برای استقرار 2500 دوچرخه الکترونیکی ، 1000 اسکوتر الکترونیکی و 400 کروزر در 10 شهر و چهار دانشگاه در سراسر ایالات متحده

چارلستون ، SC و ونکوور ، قبل از میلاد، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Last Mile Holdings Ltd. (“MILE” یا “شرکت”) (TSXV: MILE) (OTC: AZNVF) ، یک شرکت پیشبرد تحرک خرد با گسترده ترین مجموعه محصولات در صنعت ، امروز سه ماهه چهارم خود را اعلام کرد قصد دارد 2500 دوچرخه الكترونیكی جدید ، 1000 اسكوتر الکترونیکی جدید و 400 كروزر در 10 شهر و چهار دانشگاه در ایالات متحده از طریق شرکت تابعه فعال Gotcha Mobility (“Gotcha”).

Gotcha سیستم های تحرک الکترونیکی انحصاری را در شهرها و دانشگاه ها در باقی مانده سال 2020 گسترش و راه اندازی خواهد کرد.

گسترش در بازارهای موجود شامل موارد زیر است:

 • دانشگاه اوبرن، AL
 • باتون روژ ، لس آنجلس
 • تلفن همراه ، AL
 • دره گابریل ، کالیفرنیا
 • سیراکوس ، نیویورک
 • دانشگاه آلاباما
 • دانشگاه کارولینای شمالی در شارلوت

بازارهای جدید راه اندازی شامل:

 • بیرمنگام ، آل
 • Little Rock، AR
 • ریچموند ، کالیفرنیا
 • سونوما و مارین شهرستانها ، کالیفرنیا
 • Springfield، MO
 • دانشگاه ایالتی میسوری
 • سنت آگوستین ، فلوریدا

MILE در حال توسعه ناوگان حرکتی موجود در بازارهایی مانند است باتون روژ، جایی که تقاضا برای خدمات Gotcha به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، و در کنار همکاران دانشگاه و شهرداری برای پیاده سازی سیستم های منحصر به فرد جدید. چندین سیستم جدید این شرکت از نظر مقررات و مشوق های منطقه ای یارانه های خصوصی و فدرال را دریافت می کنند. این شرکت همچنان در اطمینان از سودآوری هر یک از بازارهای خود و تحقق یا بیش از اهداف استفاده استفاده می کند.

مدیر عامل شرکت Last Mile Holdings گفت: “برنامه های جاه طلبانه توسعه بین کشوری ما به ما امکان می دهد اندازه و دامنه سیستم های تحرک جدید و موجود خود را به طور کاملاً هدفمند افزایش دهیم.” ماکس اسمیت. “از همه مهمتر ، ما مشتاقانه منتظر ایجاد پایگاه عملیاتی در هستیم کالیفرنیا، که جای پای جذاب ساحل غربی را برای ما فراهم می کند تا در ماه های بعدی ساخته شود. این دوچرخه های الكترونیكی ، اسكوترهای الكترونیكی و كروزرهای مسافرتی مستقیماً با وجوه حاصل از پیشنهاد اخیر و موفقیت آمیز اشتراك ما خریداری شده اند و در بازارهایی مستقر می شوند كه قبلاً توافقاتی انجام داده ایم و به ما این امکان را می دهد كه به سرعت رشد كنیم ، اما با این وجود قابل پیش بینی است. گذاشته شده ما همچنان بر اقتصاد مثبت واحد مثبت در همه بازارهای خود متمرکز هستیم ، که در نهایت به ما امکان می دهد در آینده نسبتاً نزدیک به سودآوری EBITDA دست یابیم. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد منابع آخرین مایل ، به سایت lastmile-holdings.com مراجعه کنید.

درباره منابع آخرین مایل
هلدینگ های آخرین مایل (TSXV: MILE) (OTC: AZNVF) ، سابقاً OjO Electric ، یکی از بزرگترین شرکت های تحرک خرد در ایالات متحده است که گسترده ترین مجموعه محصولات را در صنعت ارائه می دهد. Last Mile دارای 30 سیستم تحرک مشترک دانشگاهی و 50 شهرداری با مارک های OjO و Gotcha است. خرید Gotcha در سه ماهه اول سال 2020 خط لوله رشد گسترده و مجموعه ای از محصولات از جمله دوچرخه های برقی ، اسکوترها و کروزرها را فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت lastmile-holdings.com مراجعه کنید.

ما را در اجتماعی دنبال کنید:
LinkedIn: آخرین مایل هولدینگ

درباره Gotcha Mobility
Gotcha ، یکی از شرکت های تابعه Last Mile Holdings ، یک شرکت تحرک الکتریکی مشترک است که به ارائه محصولات و فن آوری های نوآورانه کمک می کند تا مردم را از اتومبیل های یک نفره خارج کرده و با اطمینان به محصولات کارآمد و پایدار میکرو ترانزیت تبدیل کند. این شرکت از دوچرخه های برقی ، اسکوترها و کروزرها به عنوان راه حل های حمل و نقل متناسب با شهرها و دانشگاه های سراسر ایالات متحده استفاده می کند. Gotcha به جوامع قدرت می بخشد تا زندگی شادتر و مثمر ثمرتری را از طریق قدرت تحول پذیر انتقال خرد با قیمت مناسب و در دسترس داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ridegotcha.com مراجعه کنید.

ما را در اجتماعی دنبال کنید:
اینستاگرام:RideGotcha
فیس بوک:RideGotcha

بیانیه احتیاط در مورد اطلاعات آینده نگر
این نسخه خبری شامل “اظهارات آینده نگرانه” و “اطلاعات آینده نگرانه” تحت قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است که واقعیت های تاریخی نیستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که می تواند باعث نتایج واقعی ، عملکرد ، چشم اندازها و فرصت ها شود تا تفاوت اساسی با اظهارات آینده نگر یا بیان شده داشته باشند. اظهارات رو به جلو در این خبر انتشاراتی شامل بیانیه هایی در مورد: آخرین مشاغل Last Got Holdings و Gotcha و چشم اندازها و اهداف ، اهداف یا برنامه های آینده شرکت ، از جمله استقرار برنامه ریزی شده واحدهای حرکتی آن است. و تجارت ، عملیات ، هزینه های آینده و درآمد مورد انتظار و مدیریت شرکت. اظهارات رو به جلو لزوماً بر اساس تعدادی از تخمین ها و فرضیات استوار است ، اگرچه منطقی قلمداد می شود ، اما در معرض خطرات ، عدم قطعیت و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی و حوادث آینده با آنچه بیان شده یا ضمنی چنین است تفاوت اساسی داشته باشد اظهارات آینده نگر. چنین عواملی شامل موارد محدود می شود: توانایی شرکت در دستیابی به اهداف استقرار خود ، دسترسی به واحدهای حرکتی کافی ، استفاده از واحدهای حرکتی ، تأمین الزامات مجوزهای اعطا شده به شرکت از جمله بیمه ، مشاغل عمومی ، عدم اطمینان اقتصادی و اجتماعی از جمله تأثیر COVID-19 ؛ دادرسی ، قانونگذاری ، زیست محیطی و سایر تحولات قضایی ، نظارتی ، سیاسی و رقابتی ؛ تأخیر یا عدم دریافت مصوبات هیئت مدیره ، سهامدار یا مقررات قانونی ؛ آن خطرات اضافی مندرج در اسناد عمومی شرکت که در SEDAR به آدرس www.sedar.com ثبت شده اند. و موارد دیگر در این خبر منتشر شده است. بر این اساس ، اظهارات آینده نگر مورد بحث در این نسخه ، ممکن است رخ ندهد و به عنوان یک نتیجه از این عوامل خطر شناخته شده و ناشناخته و عدم اطمینان تأثیرگذار بر شرکت ها ، تفاوت اساسی داشته باشد. اگرچه این شرکت معتقد است که مفروضات و عواملی که در تهیه صورتهای آینده نگر مورد استفاده قرار گرفته است منطقی است ، اما نباید به این اظهارات که فقط از تاریخ انتشار این خبر اعمال می شود ، اعتماد ناعادلانه داشت و نمی توان اطمینان داد که چنین مواردی وقایع در بازه های زمانی مشخص شده یا به طور کلی رخ می دهد. به جز در مواردی که طبق قانون لازم باشد ، شرکت از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظر آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند.

مشاور مشاور
نه TSX-V و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های TSX-V تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

منبع Last Mile Holdings Ltd.