Locus سرمایه گذاری 2 میلیون یورو در توسعه سیستم لجستیک سیستم با مینی میزیسایگلوبیروز

به دنبال موفقیت خود در آمریكای سیورنو ، اسیو-وستوكی بازی و سازنده ایندوستن Locus قصد دارد به شما پیشنهاد دهد كه به طور خودكار مجوزهای كلیتن را تدارك ببیند ، و در اروپا قرار دارد.

САН-ФРАНЦИСКО، 8 اکتبر 2020 سال / PRNewswire / – کمپانی لوکوس ، برنامه های خود را برای ارائه خدمات مناسب به سایر خدمات (SaaS) در زمینه سازگاری (B2B) با قیمت مناسب و گزینه های دیگر برای گزینه های مورد علاقه خود به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید به راحتی از طریق سیستم های مشاوره خود به این برنامه بروید. . پیشنهادات پیشنهادی شرکت سازگار با لوژیستیزلیک راه حل ها ممکن است بتوانند با استفاده از مجوزهای احتمالی کارگزاران و عملکردهای مэثر در عملکرد خود را از بین ببرند.

Компания منبع использует методы глубокого машинного обучения и алгоритмы собственной разработки для обеспечения интеллектуальных логистических решений، в частности оптимизации маршрутов، отслеживания в режиме реального времени، обработки и анализа поступающих данных، оптимизации мест сбора информации، а также распределения и эксплуатации транспортных средств. کروم توگو ، لوکوس به شما کمک می کند تا گزینه های خود را در اختیار شما قرار دهد و از این طریق خدمات مشاوره ای استراتژیک خود را ارائه می دهد.

COVID-19 لوگويستيك خود را در اروپا تهيه كرده و به بيماريهاي ديناميكيمن كمك مي كند ، اما در صورتي كه بيماري هاي ويزايمن ويژگي متفاوتي داشته باشد. Для эффективного удовлетворения такого динамично спроведе شرکتها نیاز به راه حل های اتوماتیک سازمانیوان راه حل با ولتاژ چای شما –نیشیت راستوگی) – در پهلوان در لندن از صنعت ، اروپا خوش آمدید از ابتدای خرید از مراقبت های اصلی ، و سرمایه گذاری 2 ملیون یورو در تولید محصولات داخلی به دلایل مهم در اروپا است. منبع ، سیستم های تشکر Locus می توانند از طریق کنترل خرید اینترنتی ، مجلات اینترنتی و مجلات اینترنتی با 20 درصد امتیازات خرید و فروش از فروشگاه های اینترنتی خودداری کنند. منى اوچنى ودوخولت رзуزьلьاتى ، كوتوريك مى ممكن است زدسь بدست آورد ».

با توجه به اینكه شركت های مختلف شركت كنند ، در نزدیكی به آژانس های هوگو-وستوكی ، آمریكای سیورنو ، اروپا و ایندوستاو می روند. در ترکیب شرکتهای سرمایه گذاری شرکتهای اینترنتی آمازون ، گذراندن مزایا ، مدیریت خدمات وب وب آمازون (AWS) ، بارکلیز کپیتال ، گوگل و BlueDart (شرکت DHL) ، و همچنین پیشنهادات شما برای کار با آنالیز دانشگاه مونتاژ مونتاژ آنلاين مونتاژ مونتاژ است.

Компания Locus привлекла 29 دلار Falcon Edge ، Tiger Global ، Blume Ventures ، Exfinity Venture Partners و growX به عنوان یک سرمایه گذار بزرگ ، یک گزینه عالی برای گزینه های مورد نیاز است.

«در همه چیز میبد که بازبینی شود ، ماساشتبو الکترونیکی می کند و مجتمع های الکترونیکی فروخته می شود. پاندمی COVID-19 برای استفاده از سایر مراحل استفاده می شود. В Европе все то же самое. لوكوس می تواند به شما كمك كند تا بتواند به شما كمك كند ، اما در صورت تمایل نمی توانید از آن استفاده كنید. کروم ، راه حل های مربوط به Locus به شما کمک می کند تا بتوانید از طریق فروشگاه های خود به فروش برسید. کارآیی جدید و نوآورانه فنی Locus از نظر جغرافیایی و استفاده از آن به هیچ وجه ممکن نیست. من می توانم وضعیت خود را در اتحادیه اروپا بررسی کنم »، – مدیر عامل شرکت های توسعه یافته کسب و کار Locus Crystal Хандельвал (کریشنا خاندلوال)

نمایندگی گارتنر به هیچ وجه پذیرفته نشده است “گزینه های تنظیم شده” را در گروه های “راه حل های منطقی آخر سال” در نظر می گیرد که “چرخه هایپ برای صنعت حمل و نقل ، 2020”.1 “راهنمای بازار برای مسیریابی و برنامه ریزی وسایل نقلیه” گارتنر “نمایندگی محل استقرار” در گزینه های نمایندگی گارتنر است.2

1 گارتنر ، “چرخه هایپ برای صنعت حمل و نقل ، 2020” ، ایوار برنتز ، ونیسیو لیو، تیری کوپرمن لو بیهان، پدرو پاچکو، 13 آگوست سال 2020

2 گارتنر ، ” راهنمای بازار برای طراحی و برنامه ریزی خودرو “، اسکار سانچز دوران، بارت دی موینک، 23 و 20 ژانویه 2020

О компании Locus

Locus پیشنهاد می کند که با استفاده از علم مهندسی سازه های نرم افزاری خودکارسازی شود ، با توجه به این که سیستم عامل های گرافیکی شما به طور کامل عملیاتی می شوند و به عنوان یک گزینه نهایی انتخاب می شوند ، انتخاب می شوند.

اطلاعات کامل استفاده از روش بازیگری ماشین آلات آموزش و پرورش با کیفیت عالی برای تولید بیش از حد مجاز شرکت های لوژیستیک حلال های شرکت های مشاوره ای. لوكوس به دليل كمبود بيماريهاي دو ميليليون در تروريتوري هاي خارج از كشورهاي آژيو-وستوئيك ، ايندوستانا ، اتحاديه اروپا و سيورنو آمريكي است. Locus را به اطلاعات زیر مراجعه کنید.

کنتاکت برای گفتگو:
[email protected]

Логотип: https://mma.prnewswire.com/media/1197609/Locus_Logo.jpg

منبع منبع