Lucid Motors Studio و مرکز خدمات خود را در بورلی هیلز افتتاح می کند

این خودرو که اخیراً از نسخه Lucid Air Dream Edition رونمایی کرده است ، تولید آن در بهار سال 2021 آغاز می شود ، این اتومبیل در استودیوی بورلی هیلز قرار دارد و مشتریان می توانند گزینه های مجموعه کامل لوکس هوای لوکس و عملکرد بالا را بررسی کنند. این شامل تور بزرگ مسافرتی Lucid Air می باشد که از آغاز می شود 131،500 دلار (بعد از 7500 دلار ایالات متحده آمریکا اعتبار مالیاتی فدرال) و تور Lucid Air ، که از آغاز می شود 87،500 دلار (بعد از 7500 دلار ایالات متحده آمریکا اعتبار مالیاتی فدرال). مشتریان همچنین می توانند با نمایندگان Lucid در مورد Lucid Air ، یک مدل بسیار مجهز که در زیر موجود است ، صحبت کنند 80000 دلار، با رزرو در حال حاضر پذیرفته شده است. با مجموعه کامل Lucid Air که دارای سطح قدرت موجود تا 1080 اسب بخار است ، زمان یک چهارم مایل به 9.9 ثانیه و همچنین نسخه هایی با حداکثر 517 مایل برد EPA تخمین زده شده با یک بار شارژ ، Lucid Air استانداردهای جدیدی را برای عملکرد و کارایی خودروی الکتریکی.

استودیوی بورلی هیلز با داشتن مدل منحصر به فرد مستقیم مشتری به سوی Lucid ، یک تجربه لوکس دیجیتالی را ارائه می دهد که متناسب با تنظیمات خرید و مالکیت هر مشتری ، اعم از مراجعه حضوری ، پرس و جو به صورت کاملا آنلاین یا ترکیب این دو مورد ارائه شده است. استودیوی بورلی هیلز با پشتیبانی از هر مرحله از سفر مشتری ، از کشف تا تحویل و لحظات بیننده ، مشتریان را قادر می سازد تا مارک و محصولات آن را در مکانی که زیبایی طراحی منحصر به فرد آن را نشان می دهد تجربه کنند.

با تجربه Lucid Air و گشت و گذار در یک Lucid Studio ، بازدیدکنندگان به وضوح خواهند دید که چگونه این شرکت از زیبایی ، نوآوری و تنوع وضعیت محل زندگی خود الهام می گیرد. کالیفرنیا. فضای داخلی برای هر دو رنگ و مضمون های ماده را نشان می دهد که نشان دهنده مکان های خاص در Golden State است.

کالیفرنیا همیشه در تصمیم گیری های جسورانه پیشرو بوده است ، و اعلامیه های اخیر در مورد حذف تدریجی اتومبیل های گازسوز ، تا حدی تقویت کرده است که دولت از نوآوری ها ، از جمله EV به عنوان گزینه جایگزین تحرک پایدار ، استقبال می کند. ” پیتر راولینسون، مدیر عامل و CTO ، Lucid Motors. “با این جنوب کالیفرنیا محل استقرار به عنوان اولین مکان در حال آمدن ، اکنون افراد بیشتری این فرصت را دارند که به یک سفر کاملا جدید اتومبیل EV بپردازند که به اندازه عملکرد ، کارایی و معیارهای طراحی شده توسط خود Lucid Air ، پیشگامانه باشد. ”

تجربه درون استودیویی
با انعکاس نیازهای خریدار لوکس در حال تکامل ، استودیوی بورلی هیلز تجربه فیزیکی مشاهده یک Lucid Air و گزینه های مربوط به رنگ ، مواد و پایان را با یک تجربه دیجیتالی بالا که روند خرید را تکمیل می کند و به مالکیت گسترش می یابد ، تقویت می کند. به عنوان بخشی از این نوآوری ، تجربه واقعیت مجازی Lucid دنیای فیزیکی و مجازی را با یک مدل داخلی خودرو ترکیب می کند که مشتریان را قادر می سازد تا در داخل و خارج هوای Lucid را کشف کنند. این کار از طریق a انجام می شود 4K پیکربندی VR که به آنها امکان می دهد همه چیز ، از اتمام داخلی و مواد گرفته تا رنگ خارجی ، را به صورت یکپارچه نهایی کنند.

تجربه مجازی
Lucid که بصورت آنلاین و مجلل تجربه یک به یک استودیو را بصورت آنلاین منعکس می کند ، به مشتریانی که ترجیح می دهند از راحتی خانه خود خرید کنند ، “Lucid Studio Live” را ارائه می دهد ، یک راه حل پیکربندی مبتنی بر ابر با استفاده از ZeroLight’s دربان تولید – محصول. از راحتی خانه های خود ، مشتریان می توانند با یک ماشین ارتباط برقرار کنند در حالی که نماینده فروش آنها را از طریق ویژگی های اصلی و گزینه های پیکربندی راهنمایی می کند.

آینده استودیو و مراکز خدمات
بخشی از استراتژی عمده خرده فروشی Lucid ، استودیوی Beverly Hills فقط یکی از 20 استودیویی است که در سراسر آمریکای شمالی تا پایان سال 2021. این مکانها شامل میامی، ساحل وست پالم، شهر نیویورک، بوستون، و منطقه مترو D.C. ، با چندین مکان اضافی در شمال و جنوب کالیفرنیا.

بورلی هیلز مکان همچنین نشان دهنده اولین مرکز خدمات Lucid در جنوب کالیفرنیا، که یک مکان فیزیکی برای خدمات به صاحبان مناطق همراه با یک گزینه سرویس تلفن همراه فراهم می کند که قادر خواهد بود درخواست های ساده نگهداری را از راحتی خانه یا محل کار آنها انجام دهد.

مطابقت با دستورالعمل های فاصله اجتماعی اجتماعی COVID-19 در لس آنجلس ، مشتریان می توانند برای بازدید از استودیوی لس آنجلس قرار ملاقات بگذارند یا شروع به جستجوی هوای Lucid Air از طریق تنظیم کننده “طراحی شما”.

درباره Lucid Motors
مأموریت Lucid الهام بخشیدن به پذیرش حمل و نقل پایدار با ایجاد جذاب ترین وسایل نقلیه الکتریکی با محوریت تجربیات بشری است. اولین اتومبیل این شرکت ، Lucid Air ، یک سدان پیشرفته لوکس با یک است کالیفرنیاطراحی الهام گرفته شده توسط فناوری اثبات شده از نژاد پشتیبانی می شود. با داشتن فضای داخلی لوکس در ردپای خارجی در اندازه متوسط ​​، هوا قادر خواهد بود در کمتر از 2.5 ثانیه از محدوده EPA تخمینی بیش از 500 مایل و 0 تا 60 مایل در ساعت داشته باشد. تحویل مشتری Lucid Air ، که در کارخانه جدید Lucid در تولید خواهد شد کازا گرانده ، آریزونا، در بهار 2021 آغاز خواهد شد.

تماس با رسانه
اندرو حسین
دیوید بوچکو
[email protected]

SOURCE Lucid Motors

لینک های مربوطه

http://www.lucidmotors.com