Mack Trucks مدل Mack LR Electric را برای شروع آزمایشات در دنیای واقعی به خدمات جمهوری ارائه می دهد

گوتبورگ ، سوئد، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت تابعه گروه ولوو کامیون های مک یک مدل پیش تولید Mack LR Electric را به خدمات جمهوری تحویل داده است تا آزمایشات ضمن کار در بخش پسماند را آغاز کند. ماک و آمادگی برای پذیرش سفارشات کامیون در Q4 2020 ، با آغاز تولید در سال 2021 ، ماک از تجربیات کلیدی آزمایشات برای پالایش بیشتر LR Electric استفاده خواهد کرد. مک و جمهوری در جریان یک رویداد مطبوعاتی مجازی در مقر جهانی مک در گرینزبورو ، کارولینای شمالی، ایالات متحده .

کامیون های مک بسیار خوشحال است که اولین خودروی زباله کاملا برقی جمهوری Mack LR Electric است ” جاناتان راندال، کامیون های مک معاون ارشد فروش و عملیات بازرگانی آمریکای شمالی. “ال آر الکتریک مزایای بی شماری از جمله انتشار صفر گاز گلخانه ای (GHG) و عملکرد آرامتر را ارائه می دهد و ما مشتاقانه منتظر همکاری با جمهوری هستیم تا نیازهای تجاری آنها را از طریق این کامیون کاملا برقی تأمین کنیم.”

جمهوری خدمات یک رهبر صنعت در زمینه بازیافت و دفع مواد زائد جامد غیر خطرناک در ایالات متحده است. جمهوری مدل LR Electric را در سال آزمایش خواهد کرد هیکوری ، کارولینای شمالی در یکی از مسیرهای جمع آوری بازیافت مسکونی آن. LR Electric از نظر برد ، عملکرد و ظرفیت بارگیری مورد ارزیابی قرار می گیرد.

جمهوری Mack LR Electric با داشتن یک پیشرانه کاملاً الکتریکی یکپارچه ، مجهز به دو موتور الکتریکی با خروجی ترکیبی 536 پیک اسب بخار است. این پیشرانه 4،051 پوند- فوت را تحویل می دهد. گشتاور موجود در آن از صفر دور در دقیقه است که از طریق جعبه دنده دو سرعته Mack Powershift به محورهای عقب 464 پوندی اختصاصی مک تولید می شود. چهار باتری لیتیوم یون NMC (اکسید کبالت نیکل منگنز لیتیوم) از طریق سیستم شارژ سازگار با 150 کیلووات ، سازگار با SAE J1772 شارژ می شوند. تمام لوازم جانبی از طریق مدارهای 12 ولت ، 24 ولت و 600 ولت برقی هدایت می شوند.

جمهوری LR Electric از Heil’s Command-SST بهره می برد ، بدنه اجباری لودر جانبی خودکار که برای کامیون های جمع آوری الکتریکی نسل بعدی بهینه شده است. Command-SST از بدنه ای قدرتمند و در عین حال سبک وزن بهره می برد ، بدون اینکه عملکرد را از بین ببرد ، ظرفیت حمل و نقل را به حداکثر می رساند. سیستم هیدرولیک کارآمد آن فقط در صورت لزوم نیرو می گیرد و به افزایش عمر باتری کمک می کند. یک ویژگی منحصر به فرد بازوی ASL بدنه است که فضای ریل قاب را برای باتری ها یا سایر اجزای کمکی آزاد می کند.

LR Electric که توسط یک بولداگ مسی مشخص شده است تا سیستم انتقال قدرت کاملاً الکتریکی خود را نشان دهد ، در تاسیسات Mack Trucks Lehigh Valley Operations (LVO) در ماکونگی ، پنسیلوانیا، جایی که همه کلاس 8 Mack Trucks برای آمریکای شمالی و صادرات جمع می شوند.

بدنه تجهیزات از تولید کنندگان مختلف برای LR Electric در دسترس است ، مشتریان را قادر می سازد کامیون را برای کاربردهای منحصر به فرد خود مشخص کنند. گزینه ها شامل همان تنظیمات رانندگی در سمت راننده / سرنشین ، انتخاب درب و انتخاب صندلی ها با مدل Mack LR مجهز به دیزل است. LR Electric از طراحی ارگونومیک ، مشابه دیزل مک LR برخوردار است ، اما با چند تغییر در گیج و انتخاب تابلو برق.

LR Electric توسط Mack GuardDog® Connect ، راه حل فعال مخابراتی Mack که عملکرد خودرو را کنترل می کند و به مشتریان کمک می کند تا از خرابی برنامه ریزی نشده جلوگیری کنند ، کنترل می شود. LR Electric همچنین توسط شبکه گسترده فروشنده Mack پشتیبانی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Mack LR Electric ، لطفا به سایت macktrucks.com مراجعه کنید.

7 اکتبر 2020
روزنامه نگاران که می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند ، لطفا با ما تماس بگیرید:

کریستوفر هفنر
روابط رسانه ای مک کامیون ها
+ 1 336-662-1615

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به volvogroup.com/electromobility

گروه ولوو از طریق راه حل های حمل و نقل و زیرساخت ها ، ارائه کامیون ، اتوبوس ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای برنامه های کاربردی دریایی و صنعتی ، تأمین مالی و خدماتی که باعث افزایش زمان و بهره وری مشتریان ما می شود ، باعث رونق می شود. گروه ولوو در سال 1927 تاسیس شد و متعهد به شکل گیری چشم انداز آینده حمل و نقل پایدار و راه حل های زیرساختی است. دفتر مرکزی گروه ولوو در است گوتنبرگ ، سوئد، تقریباً 100000 نفر اشتغال دارد و در بیش از 190 بازار به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود بود 432 میلیارد کرون (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در Nasdaq Stockholm ذکر شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/mack-trucks-delivers-mack-lr-electric-model-to-republic-service-to-ge-real-world-world-crials،c3211762

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AB ولوو