Metro Supply Chain Group شرکت مشاوره Supply Chain Alliance را به دست می آورد

خرید بیشتر موقعیت MSCG را به عنوان یک ارائه دهنده راه حل جهانی به زنجیره تأمین جهانی افزایش می دهد

تورنتو، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه زنجیره تأمین مترو (MSCG) ، رهبر آمریکای شمالی در راه حل های لجستیکی زنجیره تامین پایان به پایان ، امروز اعلام کرد که اتحاد زنجیره تأمین (SCA) ، الف تورنتوشرکت مشاور مبتنی بر کمک به مشتریان در حل چالش های پیچیده ذاتی در زنجیره های تامین مدرن متمرکز شده است.

می گوید: “چالش ها و اختلالات جدید در زنجیره های عرضه جهانی با سرعتی بی سابقه ادامه دارد.” مارتین گراهام، رئیس گروه MSCG. “با این خرید ، ما می توانیم سریعتر با استراتژی ، برنامه و اجرای مناسب پاسخ دهیم تا به مشتریان کمک کنیم تا موفق شوند.”

SCA 27 سال سابقه مشارکت موفق با مجموعه متنوعی از بیش از 250 مشتری در سراسر کشور دارد آمریکای شمالی. تیم SCA متشکل از متخصصان زنجیره تأمین مبتنی بر نتایج ، تجربه عمیقی در همه زمینه ها ، از استراتژی و ارزیابی زنجیره تامین ، بهینه سازی طراحی شبکه و پیش بینی و دوباره پر کردن ، تا طراحی مرکز توزیع ، چرخش های عملیاتی و مدیریت حمل و نقل دارند.

“بازار نیاز به راه حل های ابتکاری ، مقرون به صرفه و عملی برای مقابله سریع با عملیات پیچیده چند کانال دارد. این جایی است که SCA برتری دارد” مایک کروزا، شریک مدیر SCA. “با سرمایه گذاری MSCG ، ما قدرت و توانایی نیمکت خود را بیشتر ارائه خواهیم داد تا راه حل های خودکار مناسب را برای مشتریان خود ارائه دهیم.”

در حالی که SCA به عنوان یک سازمان مستقل به کار خود ادامه می دهد ، این دو سازمان برای توسعه بیشتر تیم های باتجربه با مهارت ها و توانایی های منحصر به فرد ، با هدف تبدیل شدن به جذاب ترین مکان برای کار در صنعت زنجیره تامین ، دور هم جمع می شوند.

می گوید: “تحت هدایت مایک ، SCA به عنوان یک مارک متمایز در گروه برای حفظ استقلال لازم برای ارائه بهترین مشاوره و راه حل به مشتریان ، مدیریت خواهد شد.” چیکو نانجی، رئیس گروه MSCG. “این خرید برای مشتریان ما فوق العاده استراتژیک است. مشارکت با SCA یک تناسب طبیعی بین دو سازمان قوی و باسابقه است که از نظر رهبری ، کارآفرینی و تمرکز بر تعالی عملیاتی مشتریان ما مشترک هستند.”

درباره گروه زنجیره تأمین مترو

بر اساس کانادا، گروه زنجیره تأمین مترو (MSCG) شبکه قابل توجهی از بیش از 70 سایت را در سراسر کشور اداره می کند آمریکای شمالی و اروپا با یک تیم بیش از 6000 همکار. مقیاس ، قابلیت های عمیق و ساختار کارآفرینی آن را قادر می سازد تا سریعترین چالش برانگیزترین نیازهای زنجیره تامین مشتریان خود را حل کند.

این گروه به طور خصوصی توسط موسس آن نگهداری می شود ، چیکو نانجی، با حمایت و پشتیبانی Caisse de dépôt et vendos du Québec (CDPQ) به عنوان یک شریک مالی.

درباره اتحاد زنجیره تامین

به عنوان یک رهبر در استراتژی زنجیره تامین شناخته شده است ، اتحاد زنجیره تأمین (SCA) به مجموعه متنوعی از بیش از 250 مشتری در سراسر کشور کمک کرده است آمریکای شمالی از پیچیدگی های ذاتی تأمین سریع زنجیره های تأمین به مدت 27 سال استفاده کنید.

تیم SCA متشکل از نتایج ، متخصصان فصلی زنجیره تأمین ، مهارت عمیقی در همه زمینه ها ، از استراتژی و ارزیابی زنجیره تامین ، بهینه سازی طراحی شبکه و پیش بینی و دوباره پر کردن ، تا طراحی مرکز توزیع ، چرخش های عملیاتی و مدیریت حمل و نقل فراهم می کنند. با تمرکز بر راه حل های ابتکاری ، مقرون به صرفه و عملی ، SCA تسریع در تغییر مشتریان برای تغییر کار در کسب و کار خود را تسریع می کند.

SOURCE گروه زنجیره تأمین مترو

لینک های مربوطه

www.metroscg.com