MGM China نتایج سه ماهه سوم 2020 را گزارش می دهد

هنگ کنگ، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – MGM China Holdings Limited (“MGM China” یا “شرکت” ؛ کد سهامداری SEHK: 2282) امروز داده های مالی حسابرسی نشده شرکت و شرکت های تابعه آن (“گروه”) را برای سه ماه و 9 اعلام کرد ماه ها به پایان رسید در 30 سپتامبر سال 2020.

  • ماکائو بازار بازی ها هنوز در سه ماهه سوم سال تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته است. عمدتا توسط محدودیت های مختلف سفر و اقدامات قرنطینه ای ، شهر و املاک ما سطح بازدید کمتری را تجربه می کنند.
  • در طی سه ماهه فعالیت های محدودی در بازار وجود داشته است. ماکائو میزان بازدید نسبت به سال گذشته 92٪ کاهش داشت. درآمد ناخالص بازی نیز نسبت به سال گذشته 93 درصد کاهش داشت.
  • با تثبیت وضعیت همه گیر در منطقه ، ماکائو اقدامات قرنطینه بین 14 روزه را لغو کرده است ماکائو و سرزمین اصلی چین در ماه ژوئیه ، به دنبال آن از سرگیری صدور ویزای گردشگری از اواخر ماه اوت آغاز شد.
  • در حالی که موانع لجستیکی و الزامات آزمایش اسید نوکلئیک همچنان بر میزان بازدید تأثیر می گذارد ، بازار به طور پیوسته در حال بهبود است و این نشان دهنده سرعت بهبود تدریجی است.
  • در سه ماهه سوم سال ، MGM چین درآمد کل خود را تقریباً ثبت کرد 363 میلیون هنگ کنگ، 41 درصد به ترتیب از سه ماهه دوم افزایش داشته است. این گروه ضرر خود را به یک ملک تعدیل شده منفی تقریباً EBITDA کاهش داده بود 731 میلیون دلار هنگ کنگ، در مقایسه با –886 میلیون دلار هنگ کنگ در سه ماهه قبلی
  • برای سه ماهه ، MGM MACAU درآمد ثبت شده تقریبا 264 میلیون دلار هنگ کنگ، به ترتیب 89٪ افزایش می یابد. تقریباً یک EBITDA منفی تنظیم شده مشاهده کرد 274 میلیون دلار هنگ کنگ، از –391 میلیون دلار هنگ کنگ در سه ماهه قبلی
  • در MGM COTAI ، درآمد تقریباً بود 99 میلیون دلار هنگ کنگ (20Q2: 118 میلیون دلار هنگ کنگ) و تقریباً یک EBITDA تنظیم منفی دارد 456 میلیون دلار هنگ کنگ (20Q2: –495 میلیون دلار هنگ کنگ)
  • بازدیدهای روزانه در سطح بازار به طور پیوسته در هفته طلای اکتبر بهبود می یابد. از هفته دوم ماه ، هفته به هفته شاهد بهبود حجم در همه بخش ها هستیم.
  • این گروه از یک موقعیت مالی سالم برخوردار بود. از همان زمان 30 سپتامبر 2020، نقدینگی کل این گروه تقریباً بود 10.9 میلیارد دلار هنگ کنگ، متشکل از پول نقد و معادل پول نقد و هفت تیر غیر قابل برداشت.

هوبرت وانگ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت MGM چین گفت: “ما تشویق می شویم که شاهد بازگشایی مجدد کشور باشیم ماکائو و بهبود در بازار است. ما انتظار داریم که میزان بهبودی به تدریج ادامه یابد ، که توسط بازار انبوه حق بیمه – که هر دو MGM است- هدایت می شود MACAU و MGM COTAI در موقعیت ایده آل برای گرفتن قرار دارند. “

ساخت مجموعه های اضافی در MGM COTAI در حال انجام است و انتظار می رود که در سال 2021 راه اندازی شود ، در حالی که پروژه های دیگر برای بازسازی و بازسازی در هر دو ویژگی برای افزایش تجارب مشتریان وجود دارد.

“ما به سرمایه گذاری در تقویت موقعیت بازار خود ادامه خواهیم داد و به موفقیت درازمدت ایمان خواهیم داشت ماکائو، “گفت هوبرت وانگ.

درباره MGM China Holdings Limited

MGM China Holdings Limited (HKEx: 2282) یک توسعه دهنده ، مالک و مجری پیشرو در استراحتگاه های بازی و اقامت در چین بزرگتر منطقه ما شرکت برگزار کننده MGM Grand Paradise، SA هستیم که یکی از شش امتیاز بازی / امتیاز زیر را برای اجرای بازی های کازینو در ماکائو. MGM Grand Paradise، SA مالک و اداره کننده MGM است MACAU، استراحتگاه برتر یکپارچه برنده جایزه واقع در ماکائو Peninsula و MGM COTAI ، استراحتگاه مجلل مدرن در کوتای ، که در اوایل سال 2018 افتتاح شد و حضور ما در ماکائو بیش از دو برابر است.

MGM چین اکثراً متعلق به MGM Resorts International (NYSE: MGM) یکی از برجسته ترین شرکت های مهمان نوازی در جهان است که مجموعه ای از مارک های تفریحی مقصد شامل Bellagio ، MGM Grand ، Mandalay Bay و The Mirage را اداره می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد MGM Resorts International ، به وب سایت شرکت به آدرس www.mgmresorts.com مراجعه کنید.

منبع MGM چین