Michelin North America Inc. برای مرکز توزیع جنوب شرقی خود گواهینامه معتبر LEED Green Green اعطا کرده است

گفت: “میشلن متعهد است که در تمام اقدامات ما پایدار باشد.” الکسیس گارسین، رئیس و رئیس جمهور میشلن آمریکای شمالی، شرکت “در همه کارهایی که انجام می دهیم ، به دنبال ایجاد تعادل و محافظت از سه حوزه حیاتی هستیم: مردم ، سود و کره زمین. ما از طریق و برای مردم کار می کنیم. به دلیل عملکرد مالی و عملیاتی ما قادر به سرمایه گذاری در آینده هستیم و ما همه این کارها را با تمرکز بر حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی آن انجام دهید. این گواهینامه تأیید تلاش ما در این سه زمینه است. ”

میشلین برای اجرای استراتژی ها و راهکارهای عملی و قابل اندازه گیری در زمینه هایی از جمله توسعه پایدار سایت ، صرفه جویی در مصرف آب ، کارآیی انرژی ، انتخاب مواد و کیفیت محیط داخلی به گواهینامه LEED Gold دست یافت. مرکز توزیع از یک محلول پیل سوختی هیدروژن با انتشار صفر برای تأمین انرژی کامیون های بالابر خود استفاده می کند.

LEED (رهبری در زمینه انرژی و طراحی محیطی) که توسط شورای ساختمان سبز ایالات متحده (USGBC) توسعه یافته است ، پرکاربردترین سیستم درجه بندی ساختمان های سبز در جهان و نماد تعالی بین المللی است. از طریق طراحی ، ساخت و سازها و روشهای عملیاتی که باعث بهبود سلامت محیط زیست و انسان می شوند ، ساختمانهای دارای گواهینامه LEED به پایداری بیشتر جهان کمک می کنند.

“در میشلن ، ما در تلاش هستیم که انرژی کم کربن و انتقال تحرک را ترویج دهیم. برای این منظور باید میزان انتشار کربن حاصل از فعالیت های صنعتی خود را به صورت مطلق کاهش دهیم و تا سال 2050 خنثی سازی کربن را هدف قرار دهیم. گواهینامه LEED به ما در جهت رسیدن به این هدف کمک می کند” گارسین گفت.

طبق انجمن اطلاعات انرژی ایالات متحده (https://www.eia.gov/tools/faqs/faq.php؟id=86&t=1) ساختمان ها تقریباً 40٪ از انتشار CO2 ملی را تشکیل می دهند. ساختمانهای دارای گواهینامه LEED 34٪ میزان انتشار CO2 کمتری دارند ، 25٪ انرژی کمتر و 11٪ آب کمتری مصرف می کنند و بیش از 80 میلیون تن زباله را از محل دفن زباله هدایت می کنند.

از سال 2010 ، این گروه تأثیرات زیست محیطی سایتهای خود را بیش از 50 درصد کاهش داده است.

در باره میشلن آمریکای شمالی، شرکت

میشلن ، شرکت پیشرو در زمینه تحرک ، به بهبود پایدار تحرک مشتریان خود اختصاص داده است. طراحی و توزیع مناسب ترین لاستیک ها ، خدمات و راه حل ها برای نیازهای مشتریان خود. ارائه خدمات دیجیتال ، نقشه ها و راهنماها برای کمک به غنی سازی سفرها و سفرها و ایجاد تجارب منحصر به فرد آنها. و تولید مواد با فناوری پیشرفته که به صنایع مختلفی خدمت می کنند. دفتر مرکزی آن در گرینویل ، S.C.، میشلن آمریکای شمالی(www.michelinman.com) بیش از 21،400 کارمند دارد و 19 کارخانه تولید عمده را اداره می کند.

درباره شورای ساختمان سبز ایالات متحده

شورای ساختمان سبز ایالات متحده (USGBC) متعهد به آینده ای مرفه و پایدار از طریق مقرون به صرفه و صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان های سبز است. USGBC از طریق برنامه ساخت سبز LEED ، تعهدات آموزشی قوی ، شبکه بین المللی رهبران جامعه محلی ، کنفرانس بین المللی سالانه Greenbuild و نمایشگاه ، مرکز مدارس سبز و حمایت از سیاست های عمومی که تشویق و حمایت می کند ، به دنبال رسالت خود در تغییر بازار است. ساختمانها و اجتماعات سبز را قادر می سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به آدرس usgbc.org مراجعه کرده و با ما در ارتباط باشید توییتر، فیس بوک و لینکدین.

منبع میشلن آمریکای شمالی، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.michelinman.com