MingZhu Logistics Holdings Limited از تمرین بخشی از گزینه بیش از حد تعهد پذیره نویسان خبر می دهد

شنژن ، چین، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – MingZhu Logistics Holdings Limited (“MingZhu” یا “شرکت”) (NASDAQ: YGMZ) ، چینارائه دهنده خدمات حمل و نقل مبتنی بر کامیون ، امروز اعلام کرد که ViewTrade Securities ، Inc. ، که به عنوان پذیره نویسی و تنها مجری کتاب عرضه اولیه اولیه پذیره نویسی شرکت (“IPO”) عمل می کند ، از گزینه اضافه تقسیم جزئی استفاده کرده و یک گزینه اضافی خریداری کرده است 350،000 سهام عادی شرکت با قیمت IPO 4.00 برای هر سهم. در نتیجه ، شرکت قبل از پذیره نویسی تخفیف ها و کارمزدها و ارائه هزینه ها ، از طریق انتشار مجموع 3 میلیون و 350 هزار سهام مشترک در IPO ، 13 میلیون و 400 هزار درآمد ناخالص کسب کرده است.

بیانیه ثبت مربوط به اوراق بهادار فروخته شده در این پیشنهاد توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در تاریخ 30 سپتامبر سال 2020 موثر اعلام شد. بیانیه. یک نسخه از دفترچه نهایی مربوط به پیشنهاد را می توانید ، در صورت موجود بودن ، از ViewTrade Securities ، از طریق ایمیل دریافت کنید: [email protected] یا نامه استاندارد در ViewTrade Securities ، 7280 W Palmetto Park Rd، # 310، Boca Raton، FL 33433، Attn: Prospectus Department. علاوه بر این ، یک نسخه از اعلامیه نهایی مربوط به پیشنهاد را می توان از طریق وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov دریافت کرد.

درباره MingZhu Logistics Holdings Limited

در سال 2002 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شنژن ، چین، MingZhu ارائه دهنده خدمات حمل و نقل درجه 3A است که هم تراکم شبکه و هم پوشش جغرافیایی گسترده ای را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع حمل و نقل مشتریان ارائه می دهد. این شرکت دو ترمینال منطقه ای را در استان گوانگدونگ و منطقه خودمختار سین کیانگ به ترتیب با ترکیبی از ناوگان خود تراکتور و تریلر و ناوگان پیمانکاران فرعی. اطلاعات بیشتر در مورد MingZhu را می توانید در اینجا پیدا کنید: www.szygmz.com/fa/

درباره شرکت مشاهده تجارت

ViewTrade Securities Inc. (“ViewTrade Securities”) یک ارائه دهنده جهانی خدمات کارگزاری ، بانکداری سرمایه گذاری ، شرکت های بزرگ ، مشاوره و سیستم عامل تجارت است.

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. بیانیه های آینده نگر شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادها یا عملکرد آینده و مفروضات اساسی و سایر اظهارات غیر از بیان حقایق تاریخی وقتی شرکت از کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” ، “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “تخمین” یا عبارات مشابه استفاده کند که فقط مربوط به مهم است ، اظهارات آینده نگرانه است. اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات و عدم قطعیت هایی می شود که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت چشمگیری با انتظارات شرکت داشته باشد که در بیانیه های آینده نگر بحث شده است. این اظهارات در معرض عدم اطمینان و خطرات است ، از جمله موارد زیر ، اما محدود به آنها نیست: اهداف و استراتژی های شرکت ؛ توسعه تجاری آینده شرکت ؛ تقاضا و پذیرش محصول و خدمات ؛ تغییرات در فناوری ؛ شرایط اقتصادی؛ رشد بازار خدمات حمل و نقل در چین و سایر بازارهای بین المللی که شرکت قصد دارد به آنها خدمت کند. شهرت و مارک؛ تأثیر رقابت و قیمت گذاری قوانین و مقررات دولتی؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و بازارهای بین المللی که شرکت در نظر دارد مفروضات اساسی یا مرتبط با هر یک از موارد فوق و سایر خطرات موجود در گزارشهای ارائه شده توسط شرکت به SEC را ارائه دهد. به همین دلایل ، در میان سایر موارد ، سرمایه گذاران هشدار داده می شوند که در این بیانیه مطبوعاتی به بیانیه های آینده نگرانه اعتماد نکنند. عوامل اضافی در پرونده شرکت با SEC مورد بحث قرار گرفته است ، که برای بررسی در www.sec.gov در دسترس است. شرکت هیچ تعهدی برای بازنگری علنی این گزاره های آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایطی که پس از تاریخ این مقاله بوجود می آیند متعهد نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

در شرکت:
دنیس تان
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (+86) 150-1854-1833

روابط سرمایه گذار:
شری ژنگ
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (1+) 718-213-7386

منبع MingZhu Logistics Holdings Limited

لینک های مربوطه

http://www.szygmz.com/fa/