MingZhu Logistics Holdings Limited بسته شدن تعهد اولیه شرکت 12.0 میلیون دلاری را اعلام کرد

شنزن، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – MingZhu Logistics Holdings Limited (“مینگ ژو” یا “شرکت”) (NASDAQ: YGMZ) ، چینارائه دهنده خدمات حمل و نقل مبتنی بر کامیون ، امروز از بسته شدن تعهد محکم خود در عرضه اولیه 3،000،000 سهام عادی با قیمت عرضه عمومی 4،00 $ برای هر سهم ، برای کل درآمد ناخالص 12 میلیون دلار آمریکا، قبل از کسر تخفیف پذیره نویسی ، کارمزد و سایر هزینه های مربوطه. علاوه بر این ، مینگ ژو به متقاضیان بیمه گزینه 45 روزه برای خرید حداکثر 450،000 سهام عادی اضافی با قیمت عرضه عمومی ، تخفیف پذیره نویسی کمتر و کارمزد اعطا کرده است. معاملات سهام در بازار سرمایه NASDAQ در آغاز شد 21 اکتبر 2020 تحت نماد تیکر “YGMZ”.

ViewTrade Securities، Inc ، یک ارائه دهنده جهانی خدمات کارگزاری ، بانکداری سرمایه گذاری ، شرکت های بزرگ / مشاوره ای و سیستم عامل تجارت ، به عنوان تنها مدیر مجری کتاب برای این پیشنهاد عمل کرد.

بیانیه ثبت مربوط به اوراق بهادار فروخته شده در این پیشنهاد توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در تاریخ 30 سپتامبر 2020 اعلام شد. پیشنهاد این اوراق تنها با استفاده از یک دفترچه اعلان انجام شد و بخشی از ثبت نام را تشکیل می دهد بیانیه. یک نسخه از دفترچه نهایی مربوط به پیشنهاد را می توانید ، در صورت موجود بودن ، از ViewTrade Securities ، از طریق ایمیل دریافت کنید: [email protected] یا نامه استاندارد در ViewTrade Securities ، 7280 W Palmetto Park Rd، # 310، Boca Raton، FL 33433، Attn: Prospectus Department. علاوه بر این ، یک نسخه از اعلامیه نهایی مربوط به پیشنهاد را می توان از طریق وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov دریافت کرد.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هر یک از اوراق بهادار شرکت نیست و همچنین این اوراق بهادار ارائه یا فروخته نمی شوند. ایالات متحده عدم ثبت نام یا معافیت قابل اعمال از ثبت نام و همچنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش هر یک از اوراق بهادار شرکت در هر ایالت یا حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار ، از این ایالت یا صلاحیت

درباره MingZhu Logistics Holdings Limited

در سال 2002 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شنژن ، چین، MingZhu ارائه دهنده خدمات حمل و نقل درجه 3A است که هم تراکم شبکه و هم پوشش جغرافیایی گسترده ای را برای پاسخگویی به نیازهای متنوع حمل و نقل مشتریان ارائه می دهد. این شرکت دو ترمینال منطقه ای را در استان گوانگدونگ و منطقه خودمختار سین کیانگ به ترتیب با ترکیبی از ناوگان خود تراکتور و تریلر و ناوگان پیمانکاران فرعی. اطلاعات بیشتر در مورد MingZhu را می توانید در اینجا پیدا کنید: www.szygmz.com/fa/

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. بیانیه های آینده نگر شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادها یا عملکرد آینده و مفروضات اساسی و سایر اظهارات غیر از بیان واقعیت های تاریخی هنگامی که شرکت از کلماتی مانند “ممکن” ، “قصد” ، “قصد” ، “باید” ، “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “تخمین” یا عبارات مشابه استفاده می کند که فقط مربوط به تاریخ نیست مهم است ، اظهارات آینده نگرانه است. اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات و عدم قطعیت هایی می شود که ممکن است باعث شود نتایج واقعی تفاوت چشمگیری با انتظارات شرکت داشته باشد که در بیانیه های آینده نگر بحث شده است. این اظهارات در معرض عدم اطمینان و خطرات است ، از جمله موارد زیر ، اما محدود به آنها نیست: اهداف و استراتژی های شرکت ؛ توسعه تجاری آینده شرکت ؛ تقاضا و پذیرش محصول و خدمات ؛ تغییرات در فناوری ؛ شرایط اقتصادی؛ رشد بازار خدمات حمل و نقل در چین و سایر بازارهای بین المللی که شرکت قصد دارد به آنها خدمت کند. شهرت و مارک؛ تأثیر رقابت و قیمت گذاری قوانین و مقررات دولتی؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و بازارهای بین المللی که شرکت در نظر دارد مفروضات اساسی یا مرتبط با هر یک از موارد فوق و سایر خطرات موجود در گزارشهای ارائه شده توسط شرکت به SEC را ارائه دهد. به همین دلایل ، در میان سایر موارد ، سرمایه گذاران هشدار داده می شوند که در این بیانیه مطبوعاتی به بیانیه های آینده نگرانه اعتماد نکنند. عوامل اضافی در پرونده شرکت با SEC مورد بحث قرار گرفته است ، که برای بررسی در www.sec.gov در دسترس است. شرکت هیچ تعهدی برای بازنگری علنی این گزاره های آینده نگر برای انعکاس رویدادها یا شرایطی که پس از تاریخ این مقاله بوجود می آیند متعهد نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

در شرکت:

دنیس تان
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (+86) 150-1854-1833

روابط سرمایه گذار:

تونی تیان، CFA
گروه ویتیان LLC
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (1+) 732-910-9692

منبع MingZhu Logistics Holdings Limited