NEXT10 ، INC. رکوردشکنی در سپتامبر 2020

چهار راننده جدید نیز در ماه سپتامبر به The Ultimate Team پیوستند. هدف UHC این است که تا پایان سال 2021 بیش از 100 راننده داشته باشد.

شرکت تابعه UHC ، Ultimate Logistics ، LLC رکوردشکنی در سپتامبر داشت و بیش از این بود دو میلیون دلار در درآمد ناخالص این بالاترین ماه درآمد ناخالص برای Ultimate Logistics ، LLC از زمان تأسیس در سال 2013 است.

UHC یک فروشگاه منحصر به فرد و یک مرحله ای است. UHC از عهده همه مواردی که احتمالاً تصور کنید برای دارندگان اپراتورهای آنها است. گریگوری کاردنالی ، رئیس UHC اظهار داشت: “از نظر دانش ما ، ما تنها شرکتی در ایالات متحده هستیم که کاری را که ما انجام می دهیم انجام می دهیم. این شرکت واقعاً به رانندگان خود و هرکسی که عضوی از تیم Ultimate باشد اهمیت می دهد. ما با همه با عزت و احترامی که شایسته آنهاست رفتار کنید.

چمن به همان اندازه که در صنعت حمل و نقل بار در UHC سبز است ، سبز است.

مخاطب:
[email protected]
https://www.ultimateholdingscorp.com
+ 1-612-386-0606

بیانیه بندر امن: این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این بیانیه های آینده نگر براساس برنامه های فعلی و انتظارات مدیریت است و در معرض تعدادی از عدم اطمینان و خطرات است که می تواند به طور قابل توجهی بر برنامه های فعلی و انتظارات شرکت ، و همچنین نتایج آینده عملیات و وضعیت مالی تأثیر بگذارد. لیست گسترده تری از خطرات و عواملی که ممکن است چشم انداز تجاری شرکت را تحت تأثیر قرار دهند و باعث شوند نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف شده تفاوت اساسی داشته باشد ، می توانید در گزارش ها و سایر اسناد ثبت شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شود. و خدمات خبری افشای OTC و OTC Markets، Inc. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

SOURCE Ultimate Holdings Corporation

لینک های مربوطه

https://www.ultimateholdingscorp.com