Oceanco از طریق یک ابتکار عمل ، Oceanco NXT ، به آینده تعهد می دهد

اگرچه سبک و سیاق بیرونی و داخلی فوق العاده قایق ها با گذشت زمان پیشرفت چشمگیری داشته است ، ما هنوز هم شاهد قالب ها و استانداردهای فنی مشابهی هستیم که ریشه عمیق در نسبت های کلی ، فرم و تناژ ناخالص دارد. این استانداردها تاکنون به تدریج در طول زمان تدوین و تنظیم شده اند که دیگر به سختی مورد چالش قرار می گیرند و نتیجه آن رکود در نوآوری است. Oceanco NXT عمیق تر و گسترده تر از کاهش سوزاندن سوخت های فسیلی برای حرکت و بهره برداری از قایق بادبانی است. این مقاله در نظر دارد که چگونه صاحبان قایق تفریحی می توانند در آینده ، به پایدارترین ، لذت بخشترین و پاداش آورترین روشها ، زندگی روی آب را تجربه کنند.

“Oceanco NXT نشان دهنده تعهد و اعتقاد اساسی ما است که بهترین راه برای تعیین معیارهای جدید ، ایجاد آنها با متخصصان از طیف گسترده ای از صنایع است – نه فقط قایقرانی. در ایجاد Oceanco NXT ، ما به دنبال شرکایی هستیم که آرزوی مشترک آنها نوآوری و ایجاد یک مسیر پایدار برای قایق های تفریحی فردا. ما در نتیجه ای سرمایه گذاری می کنیم که آینده صفر است. جیلز تیلور درک نیازهای آینده صاحبان سبک زندگی و نوآوری های فنی Lateral در جهت دستیابی به انتشار صفر به چشم انداز معاصر TANK برای استفاده از فضاهای زندگی ما و چشم انداز همکاری Oceanco با سازندگان ، شما را به هدف واحد خود دعوت می کنیم: ایجاد هیجان انگیزترین ابرخروجی های ما می تواند ، برای نسل های آینده از طریق Oceanco NXT ، فردا می تواند امروز شروع شود ، ” نظرات مارسل اونکنهوت، مدیر عامل شرکت Oceanco.

یک گفتگوی میزگرد در 20 اکتبر 2020 در ساعت 4 عصر با نوآوری بین صنعت به عنوان یک رویکرد. پروژه NXT را نمی توان به عنوان یک پروژه واحد تعریف کرد ، این یک حرکت است. با این شروع اولیه سعی در الهام بخشیدن به پیشگامان بیشتر داریم. پیشگامانی با جاه طلبی در ایجاد هیجان انگیزترین ابرخروجی هایی که می توانیم برای نسل های آینده ایجاد کنیم. پیشگامانی که مصمم به دستیابی به تأثیر صفر هستند.

می توانید پیش پرده پروژه NXT را مشاهده کنید اینجا.

http://www.oceanconxt.com/

مخاطب

امی آرتولی پاریس بالومیس
[email protected] [email protected]
M +33 6 43 91 58 32 D +377 93 10 02 81

www.builtbyoceanco.com

منبع Oceanco