ONTo What Matters Most مسافرت های ایمن را تشویق می کند ، تعهد فرودگاه به مسافران ، جامعه را تقویت می کند

به چه چیزی بیشتر اهمیت دارد تأکید می کند انتاریو ارزش های اصلی را در بر می گیرد و از چالش ها و فرصت های واقعیت جدید ما استقبال می کند – چیزی که برای سلامتی و ایمنی بیش از هر زمان دیگری حق بیمه به همراه دارد. این کمپین از برند محبوب “ONT” فرودگاه استقبال می کند.

“ماههاست که همه چیز ما – نحوه معاشرت ، خرید ، کار ، مسافرت و موارد دیگر – تحت تأثیر همه گیری COVID-19 قرار گرفته است. چه چیزی بیشتر از همه اهمیت دارد تصرفاتی که آرزو دارد همه ما باید به جلو حرکت کنیم و این کار را با اطمینان و مسئولیت انجام دهیم. ” آلن دی. وپنر، رئیس جمهور انتاریو هیئت کمیساریای سازمان بین المللی فرودگاه (OIAA).

قبل از COVID ، ONT با استقبال بیش از 5.5 میلیون مسافر در سال 2019 سریعترین رشد در آمریکا بود. در حالی که پس از بروز همه گیری ، همه فرودگاه ها با کاهش حجم مسافران روبرو شدند ، میزان بهبودی ONT سومین در ایالات متحده و در ایالات متحده است. 1 اینچ کالیفرنیا. تعداد مسافران پرواز از ONT یا خارج از آن از ماه مه هر ماه افزایش یافته است و چندین شرکت حمل و نقل خدمات جدیدی را آغاز یا اعلام کرده اند. Delta Air Lines این سرویس را هر روز دو بار و بدون توقف به فرودگاه بین المللی سیاتل-تاکوما آغاز کرد ، Southwest قصد دارد خدمات جدید و بدون توقف را به هوستون در ماه نوامبر و حامل بین المللی Volaris در حال برنامه ریزی سرویس جدیدی به مکزیکوسیتی، همچنین در ماه نوامبر.

مدیر عامل OIAA گفت: “ما از آینده هیجان زده هستیم و مصمم هستیم که ایمن ترین و خوشامدترین تجربه سفر را ایجاد کنیم.” مارک تورپ. “هر کاری که می کنیم با توجه مشتری هایمان است. به چه چیزی بیشتر اهمیت دارد نه تنها این تعهد را تقویت می کند ، بلکه قدردانی ما را از جامعه و منطقه ای ابراز می دارد که طی سالیان گذشته بسیار از ما حمایت کرده اند. “

این کمپین شامل تبلیغات چندرسانه ای ، علامت گذاری و پیام رسانی پیرامون پروتکل های ایمنی پیشرفته ONT و همچنین مکان ، امکانات ، راحتی و دسترسی آن خواهد بود.

وی گفت: “خواه مسافر تجاری باشد ، مسافر اوقات فراغت ، دانشجوی دانشگاهی که برای تعطیلات برمی گردد یا کسی که می خواهد با یکی از اعضای خانواده در سراسر کشور دیدار کند ، ما می خواهیم به مشتریان خود اطمینان دهیم که آنچه برای آنها بیشترین اهمیت را دارد نیز اولویت ماست.” رونالد او. لووريج، معاون رئیس کمیساریای OIAA.

برای اطلاعات بیشتر به چه چیزی بیشتر اهمیت دارد، اینجا کلیک کنید.

در باره انتاریو فرودگاه بین المللی

انتاریو فرودگاه بین المللی (ONT) سریعترین رشد در فرودگاه است ایالات متحده، طبق Global Traveller ، یک نشریه برتر برای پروازهای مکرر. ONT که در امپراطوری Inland واقع شده است ، تقریباً 35 مایلی شرق مرکز شهر است لس آنجلس در مرکز جنوب کالیفرنیا. این یک فرودگاه کامل سرویس است که ، قبل از همه گیری ویروس کرونا ، خدمات جت تجاری بدون توقف را به 26 فرودگاه بزرگ ایالات متحده ارائه می دهد ، مکزیک و تایوان اطلاعات بیشتر در این زمینه در سایت www.flyOntario.com موجود است. flyONT را دنبال کنید فیس بوک، توییتر، و اینستاگرام

درباره انتاریو سازمان فرودگاه بین المللی (OIAA)

OIAA در سال 2008 تشکیل شد آگوست 2012 توسط یک توافق نامه قدرت مشترک بین شهر انتاریو و شهرستان سن برناردینو جهت کلی جهت مدیریت ، عملیات ، توسعه و بازاریابی ONT جهت بهره مندی از جنوب کالیفرنیا و ساکنان منطقه چهار حوضه فرودگاه. کمیساران OIAA عضو شورای شهر انتاریو هستند ، آلن دی. وپنر (رئیس جمهور) ، شهردار بازنشسته رودخانه رونالد او. لووريج (معاون رئیس جمهور) ، عضو شورای شهر انتاریو ، جیم دبلیو بومن (دبیر) ، شهرستان سن برناردینو سرپرست کرت هاگمن (کمیساریا) و مدیر بازنشستگی بازنشسته جولیا گوو (کمیسیونر، رئیس پلیس).

تماس با رسانه OIAA:
استیو لمبرت، (909) 841-7527 [email protected]

منبع انتاریو فرودگاه بین المللی

لینک های مربوطه

www.flyontario.com