Opus IVS ScanSafe را معرفی می کند

دیترویت، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Opus IVS ، که پیش از این DrewTech بود ، امروز در دسترس بودن یک راه حل جدید اسکن برخورد ، ScanSafe ™ را اعلام کرد. ScanSafe یک راه حل جامع اسکن است که اسکن OEM ، اسکن سریع بازار پس از فروش ، کالیبراسیون ، برنامه نویسی و پشتیبانی تشخیصی زنده را از طریق یک رابط کاربری سازگار که در گردش کار موجود کاربران پلتفرم CCC ONE® ادغام می شود ، انجام می دهد و انجام پیش اسکن ها را آسان می کند. ، اسکن های در حال پردازش و اسکن های پس از تعمیر. نتایج اسکن و فاکتورها دوباره به CCC ONE بازمی گردند.

“OPUS مفتخر است که با CCC کار می کند تا دسترسی به ابزارها و اطلاعاتی را که قبلاً هنگام انجام تعمیرات با کیفیت از آنها استفاده می کنند ، برای تسهیلات ترمیم تصادف حتی راحت تر کند.” برایان هرون، رئیس جمهور ، Opus IVS. “استفاده از عیب یابی در سه سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است و ما انتظار داریم كه این تعداد همچنان افزایش یابد. با ادغام توانایی مستند سازی دیجیتالی نتایج تشخیصی و فاكتورهای ارسال خدمات در CCC ONE ، پیشرو در صنعت مدیریت تعمیرات صنعت ، ما در حال ترمیم تعمیرکاران تصادف برای بازگشت آسانتر وسایل نقلیه به شرایط قبل از تصادف با تکامل فناوری خودرو هستند. ”

فناوری اختراع شده از رهبر صنعت در J2534 و برنامه نویسی از راه دور فلش راه حل های اصلی Opus IVS OEM Scan ، QuickScan ، IVS 360 و RAP (برنامه نویسی از راه دور) را فراهم می کند. IVS360 برای کمک به تفسیر کدهای مشکل ، بررسی مراحل سرویس OEM و ارائه کمک تشخیصی به طور مستقیم از طریق ابزار ، فروشگاه را با 100+ تکنسین اصلی خاص مارک متصل می کند. هیرون خاطرنشان می کند: “راهنمای تعمیرات زنده و کارشناسان برنامه ریزی از راه دور آنچه را که برای انجام تعمیرات پیچیده در وسایل نقلیه با تکنولوژی پیشرفته مورد نیاز هستند به مشتریان می دهند. ما مفتخریم که می توانیم صنعت تعمیرات تصادف را به سمت آینده در زمینه تشخیص ، کالیبراسیون و برنامه ریزی وسایل نقلیه پیشرفته سوق دهیم.” .

وی گفت: “با افزایش پیچیدگی وسایل نقلیه ، نیاز به اسکن تشخیص نیز افزایش می یابد.” مارک فینچر، معاون رئیس جمهور ، راه حل های بازار ، CCC. “ما از ادغام فن آوری OPUS IVS ScanSafe با CCC ONE هیجان زده هستیم. ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا از طریق بستر CCC ONE ارزش ، داده و ارتباطات بیشتری را به مشتریان تعمیراتی خود ارائه دهیم. اعلامیه امروز آخرین نمونه آن است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ScanSafe ، لطفاً به https://www.opusivs.com/products/collision-solutions/scansafe/ مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Opus IVS
Opus IVS بخش پشتیبانی هوشمند خودرو از گروه Opus است که از طریق ادغام شرکت های پیشرو در صنعت DrewTech ، Autologic ، Farsight ، BlueLink و AutoEnginuity برای توسعه راه حل های نوآورانه خودرو برای بیش از 50،000 تعمیرگاه و نمایندگی در سراسر جهان تشکیل شده است و به آنها اطمینان می دهد که پیچیده ترین وسایل نقلیه با خیال راحت و سریع به جاده بازگشتند. Opus IVS دارای مهندسی داخلی است و ابزارهای تشخیصی تایید شده توسط OEM را توسعه می دهد که با پشتیبانی و خدمات جامع به بازار فروش تحویل داده می شوند. Opus IVS بخشی از گروه Opus است. گروه Opus تقریباً 2600 کارمند دارد ، 34 دفتر در سطح جهان دارد و به آن متصل می شود 30M وسایل نقلیه در هر سال برای آزمایش OBD.

اطلاعات بیشتر در مورد CCC
CCC ، همراه با شرکت های وابسته خود ، راه حل های بین صنعت را برای پشتیبانی از چرخه عمر خودرو ارائه می دهد. راه حل های CCC و بینش کلان داده ها در سال 1980 تاسیس شد ، از طریق CCC ONE ارائه می شود® پلت فرم به یک شبکه پر جنب و جوش از بیش از 350 شرکت بیمه ، 25000+ امکانات تعمیر ، نصب شده ، صدها تامین کننده قطعات و ده ها ارائه دهنده خدمات داده و شخص ثالث. سالانه بیش از 24 میلیون تخمین و 16 میلیون تعمیر در محصولات و خدمات CCC پردازش می شود و همچنین CCC از طریق Carwise (www.carwise.com) دسترسی به خدمات مربوط به اتومبیل را برای میلیون ها مصرف کننده فراهم می کند. علاوه بر این ، CCC Casualty ، که توسط Auto Injury Solutions Inc ، یک شرکت CCC اداره می شود ، راه حل های تلفات پایان به پایان را برای ادعاهای خودکار شخص اول و سوم ارائه می دهد. مجموعه مجموعه ای از راه حل های CCC تصمیم گیری را آگاه می کند ، بهره وری را افزایش می دهد و به مشتریان در بهینه سازی تجربیات برای مصرف کنندگان نهایی کمک می کند. در مورد CCC در www.cccis.com بیشتر بیاموزید.

www.opusivs.com
[email protected]
844-727-7226

لینک های مربوطه
https://www.opusivs.com/products/collision-solutions/scansafe/

SOURCE Opus IVS

لینک های مربوطه

opusivs.com