Orbital Sidekick قرارداد STRATFI نیروی هوایی ایالات متحده 16 میلیون دلار اعطا کرد

سانفرانسیسکو، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مداری Sidekick (OSK) امروز اعلام كرد كه به آن اعطا شده است 16 میلیون قرارداد چند ساله توسط گروه نیروی هواییگروه سرمایه گذاری تجاری (AFVentures) ، به عنوان بخشی از برنامه تأمین مالی استراتژیک (STRATFI) ، با مرکز سیستمهای فضایی و موشکی (SMC) و آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی (AFRL). این جایزه ، که توسط صندوق های سرمایه گذاری خصوصی مطابقت دارد ، به OSK اجازه می دهد تا استقرار شش ماهواره پیشرفته تصویربرداری ابرطیفی (HSI) با قابلیت پردازش لبه را تسریع کند و همچنین برنامه نظارت جهانی (Spectral Intelligence Global Monitoring) خود را (SIGMA) ادغام کند.) با سیستم مدیریت نبرد پیشرفته USAF (ABMS).

سیگما یک پلت فرم جهانی خدمات پایدار جهانی با استفاده دوگانه است که دسترسی به بایگانی داده های OSK ، موتور تحلیلی (از جمله شبکه عصبی ابرطیفی اختصاصی آن) و سیستم وظیفه ماهواره ای هوشمند را برای برنامه های دفاعی و تجاری فراهم می کند.

ماهواره های OSK از قابلیت های فوق طیفی پیشرفته استفاده می کنند و بیش از 400 باند طیفی را در محدوده مادون قرمز قابل مشاهده تا موج کوتاه (VSWIR ، 400 – 2500 نانومتر) در <10 متر GSD اولین ماهواره های میکرو کلاس برای a دسامبر 2021 راه اندازی. این صورت فلکی به نرخ بازبینی هدف بهتر از روزانه دست خواهد یافت.

دکتر “بالا بودن وفاداری طیفی برای حل برخی از چالش برانگیزترین مشکلات سنجش از دور برای مشتریان ما امروزه ضروری است” ، دکتر کیتی کورکوران، مدیر عملیات و برنامه های دولت ، گفت. “این قابلیت جدید به OSK این امکان را می دهد تا بهترین داده های کلاس را در اختیار کاربران نهایی دفاعی و صنایع ما قرار دهد ، این امر باعث می شود بینش تحلیلی در حال حاضر با سیستم های تصویربرداری فضایی موجود در سطح جهانی قابل دستیابی نباشد.”

“Orbital Sidekick به عنوان یک رهبر در بخش تجاری برای ارائه خدمات نظارت عینی و پایدار برای زیرساخت های حیاتی انرژی در حال ظهور است. همانطور که بازار خود را به بخش دفاعی گسترش می دهیم ، مفتخریم که این تیم بزرگ را دریافت کنیم” در AFVentures ، ” دانیل کاتز، مدیر عامل و بنیانگذار OSK ، گفت. “فرصت کار با SMC و AFRL امکان مقیاس گذاری سریع توانایی های ما را بیشتر فراهم می کند.”

“Orbital Sidekick به شدت به اجرای یک معماری فضایی ترکیبی برای پشتیبانی تاکتیکی ISR با فناوری ابعاد ابعادی ابعادی و پلت فرم تجزیه و تحلیل خود متکی است” شارلین جکا، AFRL HAD Lead Program ، گفت. “چشم انداز برنامه AFRL Hybrid Architecture Demonstrations (HAD) با مشارکت تیم نوآور در Orbital Sidekick بیشتر فعال می شود.”

درباره Orbital Sidekick

بستر تجزیه و تحلیل اختصاصی Orbital Sidekick و معماری محموله ابرطیفی راه حل های پایدار مبتنی بر فضا را ارائه می دهند که توسط هوش طیفی طراحی شده اند. این قابلیت تشخیص منحصر به فرد رادیومتریک و قابلیت تغییر ، خدمات نظارت بی نظیر هدف را برای کاربران تجاری و دفاعی در مقیاس جهانی فراهم می کند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نظارت مداوم جهانی Orbital Sidekick ، ​​لطفاً به اینجا مراجعه کنید www.orbitalsidekick.com

تماس با مطبوعات:

آلیسون ریگان
[email protected]

SOURCE مداری Sidekick

لینک های مربوطه

https://www.orbitalsidekick.com