Origin Wireless با تسریع در تصویب سنجش WiFi هوشمند در خودرو با Murata همکاری می کند

GREENBELT ، خانم، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Origin Wireless ™ Inc. (“مبدا”) امروز همکاری استراتژیک را با اعلام کرد شرکت تولیدی موراتا (“موراتا”) برای ارتقا promote مشترک فناوری سنجش WiFi Origin در OEM های خودرو و تأمین کنندگان Tier-1 برای امکان پذیرش سریع در وسایل نقلیه تا سال 2023 ، مطابق با مأموریت تشخیص حضور کودک از برنامه ارزیابی ماشین جدید اروپا (NCAP) برای رسیدن به بالاترین ایمنی خودرو رتبه بندی

اصل و نسب یک شرکت سنجش بی سیم است که برنده جایزه شده است wirelessAI این نرم افزار هزاران دستگاه استاندارد WiFi را در 150+ کشور به حسگرهای حرکتی مجازی حساس تبدیل کرده است. به ویژه ، Origin’s ثبت اختراع شده است wirelessAI الگوریتم ها از سیگنال های مشترک WiFi استفاده می کنند تا حرکتی را که توسط هر کسی درون اتومبیل انجام می شود ، تشخیص دهد. حتی در سناریوهای چالش برانگیز که در آن مسافران کودکانی هستند که روی صندلی های ماشین می خوابند و با پتو پوشانده شده اند. راه حل Origin می تواند تنفس را در هر نقطه از داخل ماشین و بدون لکه های کور تشخیص دهد ، در حالی که دوربین ها یا پوشیدنی ها را از بین می برد و حریم خصوصی مسافران را حفظ می کند.

موراتا با دانش کافی و سابقه طولانی پشتیبانی فنی جهانی قوی از صنعت خودرو ، پیشرو در تولید ماژول های اتصال درجه خودرو است. این مشارکت ترکیبی از کاربردهای متنوع Origin است wirelessAI سکوی نرم افزاری سنجش WiFi با ماژول های اتصال WiFi ثابت شده از Murata ، ساده سازی توسعه و استقرار در خودروهای تولیدی با قابلیت رقابت ، پشتیبانی بی وقفه و تداوم تأمین.

دکتر بازار خودرو و اکوسیستم تامین کننده منحصر به فرد هستند ، به دانش و پشتیبانی ویژه از خودرو نیاز دارند. ما از همکاری با موراتا برای تسریع در استفاده از حسگر WiFi هوشمند در جامعه خودرو بسیار هیجان زده هستیم. ری لیو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مبدا. “منبع به نوآوری هوشمند اختصاص داده شده است wirelessAI راه حل های نرم افزاری قابل استفاده با تجهیزات وای فای همه جا ، زندگی مشتریان ما را هم در داخل خانه بهبود می بخشد و هم وسایل نقلیه آنها را گسترش می دهد. “

درباره منبع

مبدا ، مستقر در مریلند، نوآوری در استفاده از سیگنال های بی سیم است. Origin ثبت شده است wirelessAI فناوری ، برنده جایزه معتبر CEATEC 2017 Grand Prix Award و CES 2020 Innovation Award ، کاربران را قادر می سازد طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی خانه هوشمند WiFi ، سلامتی ، رفاه و ردیابی داخلی را با عملکرد بالا ، هزینه کم و سهولت استفاده ایجاد کنند. در www.originwirelessai.com سال کنید ، یا [email protected].

درباره موراتا

موراتا یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، ساخت و فروش ماژول های ارتباطی ، ماژول های منبع تغذیه و قطعات الکترونیکی منفعل مبتنی بر سرامیک است. موراتا مواد پیشرفته الکترونیکی و ماژول های لبه پیشرو ، چند منظوره و با چگالی بالا را تولید می کند. در www.murata.com س Inال کنید.

SOURCE Origin Wireless Inc.

لینک های مربوطه

www.originwirelessai.com