Patrick Industries، Inc اعلامیه انتشار درآمد سه ماهه سوم سال 2020 و تماس کنفرانسی در تاریخ 29 اکتبر 2020 را اعلام می کند

الخارت ، هند، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – صنایع پاتریک ، شرکت (NASDAQ: PATK) ، تولید کننده و توزیع کننده عمده محصولات ساختمانی و اجزای سازنده برای وسایل نقلیه تفریحی ، دریایی ، ساخت مسکن و بازارهای صنعتی ، انتظار دارد سومین نسخه خود را عرضه کند نتایج مالی سه ماهه و نه ماه 2020 قبل از افتتاح بازار پنجشنبه ، 29 اکتبر ، 2020.

صنایع پاتریک همچنین انتظار دارد میزبان کنفرانس تلفنی باشد پنجشنبه ، 29 اکتبر 2020 در 10:00 صبح به وقت شرقی برای بحث در مورد نتایج و سایر امور تجاری شرکت کنندگان در تماس خواهند بود اندی نمت – رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، و جان فوربس – مدیر مالی موقت.

شرکت در جلسه پرسش و پاسخ فراخوان محدود به سرمایه گذاران و تحلیل گران نهادی خواهد بود. شماره تماس تلفنی برای کنفرانس زنده (877) 407-9036 است. از علاقه مندان دعوت شده است که در وب سایت پاتریک به نشانی www.patrickind.com تحت عنوان “روابط سرمایه گذاران” به پخش زنده اینترنتی فراخوان بپردازند. پخش مجدد تماس کنفرانسی نیز از طریق وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت در دسترس خواهد بود.

درباره صنایع پاتریک
صنایع پاتریک ، شرکت تولید کننده و توزیع کننده عمده اجزای سازنده و محصولات ساختمانی است که در خدمت وسایل نقلیه تفریحی ، دریایی ، مسکن ساخته شده ، مسکن مسکونی ، طبقه بلند ، مهمان نوازی ، کابینت آشپزخانه ، مبلمان اداری و خانگی ، وسایل و اثاثیه تجاری ، و بازارهای صنعتی دیگر و از ساحل به ساحل در مکان های مختلف در سراسر ایالات متحده و در کانادا ، چین و هلند. محصولات عمده تولیدی پاتریک شامل پانل های روکش تزئینی وینیل و کاغذ ، میزهای پیشخوان ، محصولات آلومینیومی ساخته شده ، پروفیل های بسته بندی شده با پروفیل ، تر و تمیز و کشنده ، درب و اجزای کابینت ، مبلمان چوب سخت ، وسایل حمام فایبرگلاس و سیستم های کاشی ، محیط دوش گرمایی ، حمام مخصوص محصولات ساختمانی و گنجه ، سیستم های ایمنی شیشه ای و پلاستیکی و اجزای سازنده ، سیم و سیم مهار ، روکش قایق ، برج ها ، تاپ ها و قاب ها ، اجزای سیستم های الکتریکی از جمله پانل های ابزار و داش ، چوب های نرم ، درب های عبور داخلی ، محصولات دست زدن به هوا ، نقاشی RV ، پانل ها و اجزای اسلات دیوار ، مخازن سوخت آلومینیوم و قالب های CNC و قطعات کامپوزیت و سایر محصولات. این شرکت همچنین توزیع محصولات پایان دهنده گچ و دیوارهای خشک ، قطعات الکترونیکی و سیستم های صوتی ، سیم کشی ، محصولات برقی و لوله کشی ، لوازم خانگی ، سایدینگ سیمان ، الوار خام و فرآوری شده ، محصولات FRP ، درب های ورودی داخلی ، محصولات بام ، کاشی ، کفپوش لمینت و سرامیک ، درهای دوش ، مبلمان ، شومینه و محیط اطراف ، محصولات روشنایی داخلی و خارجی و سایر محصولات متفرقه ، علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل و تدارکات.

بیانیه های آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره های خاصی در رابطه با نتایج آینده ، اهداف ، اعتقادات و انتظارات یا پیش بینی های ما برای آینده است که اظهاراتی آینده نگرانه است زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. هر گونه پیش بینی عملکرد مالی یا اظهارات مربوط به انتظارات از تحولات آینده نباید به هیچ وجه به عنوان ضمانتی برای وقوع چنین نتایج یا تحولاتی تفسیر شود. نمی توان اطمینان حاصل کرد که هر گزاره آینده نگر محقق خواهد شد یا اینکه نتایج واقعی تفاوت قابل توجهی با آنچه در این بیانیه آینده نگر ارائه شده است ، نخواهد داشت. شرکت متعهد نمی شود هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه را بصورت عمومی به روز یا تجدید نظر کند مگر در مواردی که قانون لازم دارد. اطلاعات مربوط به خطرات خاصی که می توانند بر تجارت ما تأثیر بگذارند و باعث می شوند نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده یا ضمنی است متفاوت باشد ، در بخشی با عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال خاتمه یافته است 31 دسامبر 2019، و در فرم 10-Q شرکت برای دوره های سه ماهه بعدی ، که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت می شود و در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov موجود است.

SOURCE صنایع پاتریک ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.patrickind.com