Planet Word ، جدیدترین موزه D.C. برای عموم افتتاح می شود

واشنگتن، 22 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Planet Word ، یک موزه انقلابی اختصاص داده شده به قدرت ، زیبایی و سرگرمی زبان و نشان دادن چگونگی شکل دادن کلمات به تجربه انسانی ، درهای خود را به روی عموم گشود. مسکن در واشنگتن دی سی Planet Word ، مدرسه تاریخی فرانکلین ، اولین موزه فعال صدا در جهان است که شامل گالری ها و نمایشگاه های غوطه وری است که بازدید کنندگان در هر سنی را از طیف وسیعی از دیدگاه ها به تجربه کلمات و زبان دعوت می کند. ورود عمومی رایگان است.

Planet Word با تکیه بر این باور که سواد برای سلامتی مردم سالاری اساسی است ، هدف آن ایجاد و ایجاد عشق به کلمات ، زبان و خواندن است. قدردانی از قدرت زبان همدلی را پرورش می دهد و گفتمان مدنی را تشویق می کند. با درگیر کردن افراد در هر سنی با زبان ، Planet Word بازدید کنندگان را تشویق می کند که هم عاشق لذت و هوس بازی کلمات شوند و هم درک کنند که آنها برای جامعه آمریکا و جهان ما بسیار حیاتی هستند.

بنیانگذار و مدیرعامل Planet Word گفت: “من بسیار خوشحالم که درهای Planet Word را برای عموم باز می کنم و نمی توانم زمان مناسب تری را برای افتتاح یک موزه زبان در پایتخت کشورمان تصور کنم.” آن فریدمن. “دموکراسی به شهروندان باسواد بستگی دارد. امیدوارم که Planet Word بتواند زمینه ای برای گفتمان مدنی و مکانی فراهم کند که جامعه ما ، با همه تنوع پر جنب و جوش خود ، بتواند برای به اشتراک گذاشتن کلماتی که اختلافات را برطرف می کند و راه حل هایی ایجاد می کند ، جمع شود.”

این موزه برای بزرگداشت افتتاحیه عمومی خود یک مراسم عمدتا مجازی برگزار کرد. این رویداد شامل اظهارات توسط منطقه کلمبیا شهردار موریل بوئزر و بنیانگذار Planet Word آن فریدمن. این برنامه همچنین شامل سخنان نویسنده و بازیگر آنا دیور اسمیت و بازیگری توسط هنرمند كلام گفتاری بود خیریه بلک ول، و همچنین یک اجرای موسیقی از رنی فلمینگ، اجرای سبک هیپ هاپ آزاد از خواننده رپ ، کریستیلز بیکن ، و تقدیمی شاعرانه برای این مناسبت توسط نائومی شهاب نای. حامیان سیاره ورد از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما، سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگ و نوازنده برنده گرمی پل سیمون همچنین ظاهر مجازی غافلگیر کننده ای داشته است.

Planet Word اولین موزه بزرگ جهان است که از رویکردی پیشرفته برای زنده کردن زبان استفاده می کند. این نمایشگاه دارای ده گالری یادگیری فراگیر است که توسط شرکت طراحی نمایشگاه طراحی شده اند پروژه های محلی که از فن آوری به روشهای تخیلی و هوشمندانه برای تجسم دوباره تجربه مدرن موزه استفاده می کنند. از میان نمایشگاه های فعال شده با صدای موزه “کلمات از کجا می آیند؟” ، یک دیوار واژه ای 22 فوت قد بلند است که داستان زبان انگلیسی را از طریق مکالمه با بازدید کنندگان و جلوه های نور فوق العاده به اشتراک می گذارد. از دیگر نکات برجسته این اتاق می توان به مهر و موم صوتی اشاره کرد که در آن بازدیدکنندگان از یک teleprompton برای ارائه یکی از هشت سخنرانی با اهمیت تاریخی استفاده می کنند. یک سالن کارائوکه که در آن دوستداران موسیقی اسرار ترانه سرایی عالی را می آموزند. و یک گوشه شعر مخفی در پشته های کتابخانه جادویی پنهان شده است. در گالری های دیگر ، بازدید کنندگان می توانند یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنند ، به معنای واقعی کلمه با استفاده از قلم موهای رنگی “هوشمند” با کلمات نقاشی کنند و با گویشوران بومی زبان های پرکاربرد و در معرض خطر گفتگو کنند. فروشگاه هدیه توسط نیت برکوس، طراح داخلی ، نویسنده و شخصیت تلویزیونی شناخته شده. در بهار ، Planet Word مشتاقانه منتظر استقبال از غذاخوری پر سر و صدا و گاه به گاه است ، غذای مهاجر، به عنوان شریک رستوران خود – در موزه اسکان داده شود. غذای مهاجر که ارزش ها و مأموریت آن با Planet Word همخوانی دارد ، مکان پرچمدار خود را درست در کنار کاخ سفید در سال 2019 افتتاح کرد تا بازبینی های خوبی داشته باشد.

در ورودی حیاط تازه ایجاد شده موزه ، بید صحبت کردن – اولین نصب دائمی در D.C توسط هنرمند مشهور معاصر رافائل لوزانو-همر – تجربه زبانی فراگیر را برای بازدیدکنندگان هنگام ورود به Planet Word فراهم می کند. این مجسمه فلزی ، شبیه بید گریه کننده ، هنگام عبور بازدیدکنندگان از زیر شاخه های آن ، ضبط صدا از صدها زبان مختلف را پخش می کند. مجسمه تعاملی صدا و نور دارای 364 بلندگوی جداگانه و 3.6 مایل کابل اترنت است و به سفارش آن و تام فریدمن با همکاری نیویورک صندوق هنر عمومی.

Planet Word با تکیه بر تاریخ طولانی نوآوری در مدرسه فرانکلین ، یک بنای تاریخی ملی و مکان یکی از اولین مدارس دولتی شهر و اولین انتقال صدای بی سیم در جهان ، شاهکاری که توسط الکساندر گراهام بل در سال 1880. در دو سال گذشته ، این ساختمان تحت بازسازی و بازسازی اساسی قرار گرفته است ، بودجه ای که توسط خانم فریدمن تأمین می شود و توسط شرکت معماری هدایت می شود Beyer Blinder Belle در مشارکت با پیمانکار عمومی وایتینگ ترنر. این پروژه شامل مرمت سالن بزرگ سر به فلک کشیده – قطعه معماری ساختمان – و نسخه برداری از نقاشی های دیواری اصلی آن بود. دو راه پله بزرگ با نرده های تزئین شده و آج های کاشی و سرامیک اصلی با شکوه قبلی خود بازگردانده شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت خانه Planet Word در مدرسه فرانکلین ، به اینجا مراجعه کنید PlanetWordMuseum.org/Franklin-School.

“سیاره ورد ، بسیار شبیه ایالت واشنگتن.، همه چیز در مورد تجلیل از هنر ، خلاقیت و نوآوری است. “این موزه زیبا خانه ای عالی در مرکز شهر DC در مدرسه فرانکلین سابق پیدا کرده است ، جایی که کودکان و خانواده ها از یک نوع لذت می برند. تجربه فرهنگی و آموزشی. متشکرم آن فریدمن و تیم من در دفتر معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی شهردار برای زنده کردن این نقطه عطف تاریخی ملی. “

Planet Word قبلاً از همکاری چند وجهی با داده بود استودیوهای مشترک، یک مجموعه جهانی که ارتباطات معناداری انسانی بین افرادی که با فاصله و اختلاف از طریق مکالمات تحول آفرین در هر دو محیط غوطه وری و مجازی از هم جدا می شوند ، ایجاد می کند. این موزه یکی از پورتال های Shared_Studios را در خود جای داده است که مجهز به فناوری AV غوطه وری است که بازدیدکنندگان را قادر می سازد گویی در یک اتاق در مکالمه و تعامل با مردم از سراسر جهان قرار بگیرند. بازدیدکنندگان از Planet Word Portal با دیگران در سراسر جهان ارتباط زنده برقرار خواهند کرد – و با این کار غنای زبانها و چگونگی شکل دادن کلمات به زندگی ، تصمیمات و روابط ما را کشف می کنند.

Planet Word و Studios مشترک انواع مختلف ابتکار – برنامه ای که مشترکات و منحصر به فرد بودن زبان ها را در شهرها و فرهنگ های سراسر جهان بررسی می کند – در ماه سپتامبر بصورت آنلاین آغاز به کار کرد. هر ماه ، از طریق مکالمه تعدیل شده با کمدین ها ، شاعران ، هنرمندان ، روزنامه نگاران ، فرهنگیان و فعالان ، DIVERCITIES محلی های D.C را با همسالان خود در شهرهای پورتال متصل می کند ، از جمله لاگوس، اربیل ، میلواکی، مکزیکوسیتی، برلین، و دالاس. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح و سایر برنامه نویسی Planet Word ، به اینجا مراجعه کنید PlanetWordMuseum.org/Events.

از زمان شکستن زمین در ژوئن 2018، Planet Word مقدماتی خود را برآورده کرده است 20 میلیون دلار هدف جمع آوری کمک مالی برای ایجاد خلق نمایشگاه های موزه ، تجربیات و هزینه های راه اندازی اولیه. اهدا کنندگان سخاوتمندانه سیاره ورد عبارتند از AT&T ، خیرخواهی بلومبرگ ، کارولین باکسباوم، بنیاد خانواده Diller-von Furstenberg ، آن و جان دوئر، شرکت مایکروسافت و کریستین و استفان A. شوارتزمن. توانبخشی و مرمت مدرسه فرانکلین به عنوان خانه موزه توسط خانم فریدمن تأمین اعتبار و نظارت شد.

Planet Word پنجشنبه تا شنبه باز خواهد بود ، 10 صبح تا 5 عصر پذیرش عمومی با کمک مالی پیشنهادی برای حمایت از برنامه های موزه محور ، نمایشگاه ها و خدمات آموزشی موزه رایگان است. به دلیل Covid-19 ، موزه روشهای ایمنی مختلفی را ایجاد کرده است ، از جمله محدود کردن ظرفیت در ساختمان برای حمایت از فاصله اجتماعی. سیاره Word به بازدیدکنندگان توصیه می کند قبل از بازدید خود ، گذرگاه های بهنگام را بصورت آنلاین رزرو کنند تعداد محدودی پاس ممکن است برای پیاده روی به صورت اولین مراجعه و سرویس دهی در دسترس باشد. ماسک برای همه بازدیدکنندگان بالای دو سال اجباری است. قلم های قلم سازگار با نمایشگاه های تعاملی موزه در دسترس خواهد بود تا نیازی به لمس سطوح توسط بازدید کنندگان نباشد و ایستگاه های ضدعفونی کننده دست در سراسر موزه قرار دارند. برای ثبت نام برای بلیط و بررسی دستورالعمل های بازدید کننده ، به اینجا مراجعه کنید PlanetWordMuseum.org/Plan-Your-Vizit.

درباره Planet Word

Planet Word یک موزه غیرانتفاعی است که به قدرت و سرگرمی زبان اختصاص داده شده است. بنیانگذار نیکوکار است آن فریدمن، این موزه از بازدیدکنندگان در هر سنی دعوت می کند تا دریابند که کلمات برای تجربه انسان در یک محیط سرگرم کننده ، پیشرفته از نظر فنی و معنایی چه معنایی دارند. عموم مردم در 22 اکتبردوم، 2020 ، Planet Word در 13 سالگی در مدرسه فرانکلین مستقر استهفتم و خیابان های K ، NW ، یک نشان تاریخی تاریخی با سابقه غنی در آموزش عمومی و سایت اولین انتقال صدای بی سیم توسط الکساندر گراهام بل در سال 1880. هیئت مدیره Planet Word شامل رهبرانی در آموزش ، رسانه ، املاک و مستغلات ، فناوری ، هنر و موزه ها به رهبری چایر است. آن فریدمن. ترمیم و توانبخشی مدرسه فرانکلین توسط Beyer Blinder Belle نظارت می شد. پیمانکار عمومی وایتینگ ترنر بود. شرکای پروژه Planet Word شامل این موارد هستند پروژه های محلی برای طراحی نمایشگاه و تولید رسانه ، گروه سلیمان به عنوان سازنده نمایشگاه ، نصب کننده ، و یکپارچه کننده A / V و بازی های کوسه تنها برای توسعه و تولید “Lexicon Lane: A Word Sleuthing Adventure!” برای اطلاعات بیشتر ، به PlanetWordMuseum.org مراجعه کنید.

SOURCE Planet Word Museum

لینک های مربوطه

http://PlanetWordMuseum.org