Radiance Technologies از خانم جیمی N. Jones به عنوان مدیر دانشگاه Radiance استقبال می کند

خانم ما گفت: “همه ما در این فکر هستیم که شرکتی که توانمندترین نیروی کار و قوی ترین رهبران را ایجاد می کند ، پیشرفت و تداوم خواهد بخشید.” سیندی سانتی، مدیر توانمندی Radiance. “جیمی بصورت بصری مهارتهای مورد نیاز بازار ما را درک می کند و من خوشحالم که با Radiance خط لوله رهبری ما همکاری می کنم.”

خانم جونز بیش از 20 سال تجربه در زمینه جذب ، مدیریت و توسعه استعدادها به ارمغان آورده است ، 5 سال اخیر بیشتر در زمینه استعدادیابی و استراتژی منابع انسانی متمرکز شده اند. قبل از پیوستن به Radiance ، وی تیم های منابع انسانی و استعدادیابی را در شرکت های مختلف پیشرفته DoD هدایت می کرد و وقت خود را به سخنرانی در مادر خود می گذراند. خانم جونز مدرک کارشناسی ارشد مدیریت را از دانشگاه دریافت کرد دانشگاه آلاباما در هانتسویل و به عنوان یک استاد ارشد در منابع انسانی توسط HRCI تأیید شده است.

درباره Radiance Technologies، Inc.

Radiance Technologies یک پیمانکار اصلی مشاغل کوچک متعلق به کارمندان است که در سال 1999 تاسیس شده است. Radiance بیش از 800 کارمند دارد ایالات متحده خدمت به وزارت دفاع ، جامعه اطلاعات ملی و سایر ارگان های دولتی. از مفاهیم تا قابلیت ها ، Radiance در توسعه راه حل های مشتری محور در زمینه های امنیت سایبری ، مهندسی سیستم ، نمونه سازی اولیه و یکپارچه سازی و همچنین هوش عملیاتی و استراتژیک از جمله هوش علمی و فنی پیشگام است.

اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت در: www.radiancetech.com در دسترس است

مخاطب:
کسی کلارک
(256) 517-7935
[email protected]

SOURCE Radiance Technologies

لینک های مربوطه

http://www.radiancetech.com