Sandals And Beaches Resorts برنامه جدید حفاظت از سفر را اعلام می کند

“مسافرانی که برای زیبایی برنامه ریزی می کنند برای تعطیلات کارائیب به لطف این دو مزیت جدید اضافه شده به برنامه کتاب با اعتماد به نفس ، می توانند نسبت به سفر خود به بهشت ​​اطمینان بیشتری داشته باشند ” آدام استوارت، معاون رئیس صندلهای بین المللی صندل ها. “ما می دانیم که زوجین و خانواده ها به دنبال یک تفریح ​​لوکس شامل موارد بسیار ضروری هستند و ما خوشحالیم که این مزایا را ارائه می دهیم تا آنها بتوانند با یک لایه اطمینان بیشتر تعطیلات خود را رزرو کنند” همانطور که کشورهای جزیره شروع به باز کردن مرزها می کنند ، Sandals Resorts اولین استراحتگاه هایی است که درهای خود را در سراسر جهان باز می کند کارائیب. پروتکل های سختگیرانه ای که صندل ها و سواحل استراحتگاه ایجاد کرده اند ، اجازه می دهد 12 از 18 استراحتگاه خود افتتاح شود ، نشان می دهد که استراحتگاه های صندل و سواحل فراتر از حد است تا اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان می توانند با اطمینان از تعطیلات خود از ورود به محل عزیمت لذت ببرند. با اجرای مجدد برنامه Book With Confidence ، مسافران می توانند تعطیلات خود را رزرو کرده و بر آنچه واقعاً مهم است متمرکز شوند – اوقات خوش گذراندن با عزیزان در لوکس ترین استراحتگاه های کارائیب.

طرح حمایت از سفر – بیمه بر عهده ماست!
Sandals and Beaches Resorts برای محافظت بیشتر از میهمانان ، طرح جدیدی برای حفاظت از سفر اضافه کرده اند – بیمه با استفاده از Trip Mate با بیمه است که از طرف مهمانان خریداری می شود. این طرح به زوج هایی که از هم اکنون رزرو شده اند ، ارائه می شود 31 دسامبر 2020، مزایای پزشکی را در طول اقامت خود در استراحتگاه گسترش دادند.

آنچه برنامه حمایت از سفر – بیمه بر عهده ما است شامل موارد زیر است:

  • هزینه های پزشکی که به عنوان بخشی از درمان بیماری ، شرایط و / یا حادثه انجام می شود. COVID-19 همانند سایر بیماری ها درمان می شود.
  • هزینه های حمل و نقل به نزدیکترین مرکز که قادر به درمان بیماری یا جراحتی حاد ، شدید یا تهدید کننده زندگی است. هزینه های حمل و نقل برای بازگشت به خانه نیز در پی تخلیه فوری پزشکی (یا آسیب دیدگی یا بیماری تحت پوشش) تأمین می شود. حداکثر سود 100000 دلار به ازای هر نفر
  • هیچ استثنائی برای شرایط قبلی وجود ندارد.
  • اگر برنامه های سفر یک میهمان به دلیل قرنطینه شدن میهمان به تأخیر بیفتد ، برنامه حمایت از سفر – بیمه در ما است هزینه های محل های اضافی ، غذا و حمل و نقل محلی را جبران می کند. حداکثر سود 200 دلار در روز، به ازای هر نفر و تا 2800 دلار
  • حداقل یا حداکثر محدودیت سنی برای واجد شرایط بودن وجود ندارد.

کلیه رزروهای انجام شده قبل از 6 اکتبر 2020 با یک افزونه خریداری شده از طرح حفاظت از سفر Trip Mate – بیمه در ماست ، یک طرح حفاظت از سفر اضافی دریافت می کند که شامل موارد زیر است:

  • پوشش بیمه ای گسترده برای تخلیه های فوریت های پزشکی. اضافی 50000 دلار به ازای هر نفر
  • هزینه های پزشکی تصادف و بیماری. اضافی 75000 دلار به ازای هر نفر
  • اگر برنامه های سفر یک میهمان به دلیل قرنطینه شدن مهمان به تأخیر بیفتد ، برنامه حمایت از سفر اضافی – بیمه در دسترس ما است تا یک هزینه اضافی را پوشش می دهد 2050 دلار برای هر نفر حداکثر.

مزیت محافظت در برابر لغو *
از الان تا 31 دسامبر 2020، مهمانانی که برای تعطیلات Luxury Included ing رزرو می کنند این مزیت اضافی را خواهند داشت که بدانند حداقل 31 روز قبل از ورود می توانند تعطیلات خود را لغو کنند و در ازای تعطیلات خود با جریمه های صفر بازپرداخت کامل دریافت کنند. مهمانانی که 30-15 روز قبل از ورود لغو شوند ، ترکیبی از 50 درصد بازپرداخت و 50 درصد گواهی سفر را برای سفرهای آینده در هر صندل صندل یا سواحل در 12 ماه دریافت می کنند. همچنین مسافران در 14 روز و حداکثر تا روز ورود برای دریافت گواهی سفر با اعتبار 12 ماه از تاریخ سفر اصلی ، حق اضافه اضافه می کنند.
* این مزیت توسط Unique Vacations ارائه می شود و یک مزیت بیمه نیست. این مزیت جدا از هرگونه طرح حفاظت از سفر است.

استراحتگاه های صندل و سواحل تمام تلاش خود را برای ارائه تجربه ای ایمن ، بی نقص و بدون استرس انجام می دهند تا مهمانان با اطمینان کامل به تعطیلات Luxury Included® خود ادامه دهند. این مزیت محافظت در مورد لغو ، همراه با طرح حمایت از سفر – بیمه بر عهده ماست و پروتکل های تمیز کردن صندل های پلاتین و سواحل پروتئین های پلاتین از پاکیزگی، به مسافران اجازه می دهد تا به کارائیب با اعتمادی که انتظار داشته اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه رزرو با اعتماد به نفس ، به موارد زیر مراجعه کنید:
صندل: https://www.sandals.com/book-with-confidence/
سواحل: https://www.beaches.com/book-with-confidence/

استراحتگاه های صندل:
استراحتگاه های صندل به دو نفر از افراد عاشقانه ترین تجربه تعطیلات Luxury Included را ارائه می دهد کارائیب. با 15 تنظیم خیره کننده ساحل در جامائیکا، آنتیگوا، سنت لوسیا، باهاما، باربادوس، و گرنادا، Sandals Resorts اجناس با کیفیت بیشتری را نسبت به هر شرکت دیگر در این سیاره ارائه می دهد. Signature Love Nest Butler Suites® برای دستیابی به نهایت حریم خصوصی و خدمات. ساقی های آموزش دیده توسط انجمن صنفی حرفه ای انگلیسی باتلر ؛ Red Lane Spa®؛ ناهار خوری 5 ستاره جهانی Gourmet ، اطمینان از مشروبات عالی ، شراب های برتر و رستوران های خاص و عالی. Aqua Centers با خبره و آموزش PADI® متخصص ؛ Wi-Fi سریع از ساحل به اتاق خواب و عروسی های سفارشی صندل ها همه موارد اختصاصی Sandals Resorts هستند. Sandals Resorts با پروتکل های پاکیزگی Sandals Platinum ، اقدامات ایمنی و بهداشتی پیشرفته ای که برای اطمینان بیشتر به مهمانان هنگام تعطیلات در هتل ارائه می دهد ، آرامش خاطر از ورود تا عزیمت را به مهمانان تضمین می کند. کارائیب. Sandals Resorts بخشی از خانواده Sandals Resorts International (SRI) است که شامل Resorts Beaches است و کارائیب پیشرو شرکت توچال فراگیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت Sandals Resorts Luxury Included، ، به سایت www.sandals.com مراجعه کنید.

سواحل استراحتگاه:
با سه مکان دیدنی در ترک و کایکوس و جامائیکا، Beaches Resorts آخرین سفر برای هر یک از اعضای خانواده است. استراحتگاه های ساحلی بیش از هر شرکت تفریحی روی کره زمین با پارک های آبی ظالمانه ، XBOX® Play Lounge ، اردوگاه های کودکان و نوجوانان ویژه ، کلوپ های شبانه نوجوانان ، پرستار بچه های مجاز ، سرویس باتلر ، هتل های Red Lane® Spa ، مراکز آکوا با صدور گواهینامه و آموزش PADI inc اجناس با کیفیت بیشتری را ارائه می دهند. ؛ و Wi-Fi رایگان است. Beaches Resorts به عنوان حامی افتخاری خیابان کنجد ، ماجراجویی کارائیب با خیابان کنجد را نیز ارائه می دهد ، جایی که بچه ها می توانند با فعالیت های روزانه و نمایش های هفتگی صحنه ای ، تعطیلات خود را با دوستان محبوب خود از باند خیابان کنجد بگذرانند. Resorts Beaches همچنین مکان مناسبی برای گردهمایی های خانوادگی از گردهمایی و تولد ویژه تا برنامه عروسی مقصد امضا شده ، عروسی های سفارشی سواحل است. Beaches Resorts با پروتکل های پاکیزگی Beaches Platinum ، اقدامات ایمنی و بهداشتی پیشرفته این شرکت ، برای اطمینان از اطمینان بیشتر در هنگام تعطیلات در مشکی ، به مهمانان آرامش خاطر از ورود تا عزیمت را تضمین می کند. کارائیب. Beaches Resorts بخشی از خانواده Sandals Resorts International (SRI) است که شامل Resorts Luxury Included® Sandals Resorts است و کارائیب پیشرو شرکت توچال فراگیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت Beaches Resorts ، به اینجا مراجعه کنید www.beaches.com.

پوشش های بیمه ای در برنامه های حمایت از سفر مشمول محدودیت ها و موارد استثنا می شوند.
این نکات برجسته ای از برنامه ها را شامل می شود ، که شامل پوشش های بیمه مسافرتی است که توسط آنها تعهد شده است ایالات متحده شرکت بیمه آتش سوزی گروه شرکت های Crum & Forster توسط AM Best 2020 دارای درجه (عالی) است. C&F و Crum & Forster علائم تجاری ثبت شده از ایالات متحده شرکت بیمه آتش سوزی این طرح همچنین شامل خدمات کمک مسافرتی غیر بیمه ای است که توسط Generali Global Assistance ارائه می شود. Unique Vacations هر طرح را از طرف همه اعضای واجد شرایط کلاس خریداری کرد.

SOURCE Sandals Resorts International

لینک های مربوطه

https://www.sandals.com