Seraph Aviation Group رئیس جدیدی از منشاmercial تجاری را منصوب می کند

گری ، که فعالیت هواپیمایی خود را با GPA آغاز کرد ، قبلاً با Aergo from بود نوامبر 2015 از طریق فوریه 2018 و Standard Chartered Bank Aviation Finance از آوریل 2013 تا اوت 2015

جری پاور، که دارای تخصص و تجربه گسترده ای در بخش مالی هوانوردی است ، از تیم ما بسیار مورد استقبال و مکمل است ، زیرا ما به یک آینده مثبت نگاه می کنیم ، ” گفت دیوید باتلر، مدیر عامل ، گروه هواپیمایی Seraph.

دفتر مرکزی گروه هوایی Seraph در است دوبلین و دارای دفاتر در استمفورد ، سی تی، ایالات متحده آمریکا، لندن، انگلستان و سئول، کره جنوبی.

صادر شده از طرف گروه هواپیمایی Seraph توسط Heneghan

در باره گروه هواپیمایی Seraph

گروه هواپیمایی Seraph پیشرو در ارائه خدمات مدیریت هواپیما ، ارائه طیف گسترده ای از خدمات مدیریت هواپیما و اجاره به مشتریان در بخش های هواپیمایی ، تولیدی و مالی است. گروه از طریق درک عمیق خود از دارایی های هواپیمایی و ابزارهای مالی ، وسایل نقلیه سرمایه گذاری اختصاصی ایجاد می کند که برای ارائه به شرکای سازمانی خود بازده تعدیل شده با ریسک بالاتر از حد متوسط ​​ارائه می شود. گروه هواپیمایی Seraph در واقع است دوبلین، ایرلند با دفاتر در استمفورد ، سی تی، ایالات متحده آمریکا، لندن، انگلستان و سئول، کره جنوبی.

SOURCE Seraph Aviation Group