Spidey Tek در حال توسعه Supercar جدید با Spectacular Spider Silk است

لس آنجلس، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Spidey Tek ، Inc از طریق کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از اتومبیل ها ، کامیون ها و SUV از طریق فناوری های سبک ابریشم عنکبوتی خود ، به تغییرات آب و هوایی در سراسر جهان می پردازد.

الیاف و پروتئین های واقعی Spider Silk Spidey Tek می توانند اجزای فوق العاده قوی و سبک مورد نیاز برای کمک به صنعت حمل و نقل در بهبود اقتصاد بین سوخت و سوخت در کل ناوگان خودروهایشان باشند.

علاقه شدیدی به کاهش وزن در همه نوع حمل و نقل وجود دارد ، این امر به طور مستقیم بر رشد چشمگیر انرژی سوخت / انرژی تأثیر می گذارد ، در نتیجه انتشار آلاینده های هوا کاهش می یابد. هر کشوری در جهان در تلاش برای مقابله با تغییرات آب و هوا ، استانداردهای جدید کیفیت هوا را تعیین کرده است. ساختن انواع وسایل نقلیه ای که به میزان قابل توجهی از سوخت / انرژی کمتری استفاده می کنند بهترین پاسخ برای این مسئله است. قانون فیزیک پشت این امر است. هرچه وزن یک وسیله نقلیه کمتر باشد ، برای تأمین انرژی آن به سوخت / انرژی کمتری نیاز است ، در نتیجه باعث کاهش کل سوخت / انرژی مصرفی می شود که باعث کاهش آلودگی هوا می شود.

چگونه می توانید این کار را بدون به خطر انداختن عملکرد و ایمنی انجام دهید؟ ….. با استفاده از Spidey Tek به عنوان یک جز strong قوی و سبک وزن برای جایگزینی قطعات فلزی سنگین تر در ساخت این وسایل نقلیه

Spidey Tek در حال توسعه یک ابرخودروی جدید Spidey است که عمدتا با استفاده از ماده سبک وزن SPIDEY ساخته شده است که سبک تر و قدرتمندتر از فولاد است. “این وسیله نقلیه جدید سبک تر ، قوی تر و ایمن تر از هر خودروی تولیدی موجود در بازار خواهد بود. مدل Spidey با توجه به اتومبیل های مسابقه ای فرمول 1 / لمانس مدل سازی می شود. وقتی می بینید یک مسابقه دهنده با سرعت 200 مایل در ساعت به دیوار برخورد می کند و راننده روبرتو ولوززی در پایان اظهار داشت: از ماشین دور می شود ، این به دلیل شاسی و نحوه فروپاشی و جذب انرژی ناشی از تصادف است. ما می توانیم همین کار را برای اتومبیل های سواری معمولی و بدون هزینه های سرسام آور یک ماشین F1 انجام دهیم. .

در مثالی که در زیر در Velozzi Spidey Super Car نشان داده شده است ، بدیهی است که روشهای زیادی برای افزایش قدرت ، کاهش وزن و افزایش مسافت پیموده شده با استفاده از Spidey Tek در ساخت بسیاری از قطعات و اجزای دیگر هر خودرو ، کامیون و SUV وجود دارد. . Velozzi Spidey تنها اتومبیل در جهان است که برای استفاده از Real Spider Silk در ساخت آن طراحی شده است. این فناوری را می توان در ساخت خودروهای مصرفی ، کامیون ها و SUV ها توسط هر تولید کننده خودرو گنجانید.

Spidey Tek با استفاده از فن آوری های مبتنی بر ابریشم عنکبوت در سراسر اتومبیل برنده جایزه Velozzi Spidey Super Car خواهد شد. Spidey Tek فقط تعداد کمی از این اتومبیل های عجیب و غریب را برای تعدادی از جمع کنندگان خوش شانس می سازد. به سایت www.spideytek.com مراجعه کرده و یا به ما پیام دهید [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Velozzi Spidey Super Cars و بسیاری از کاربردهای دیگر Spidey Tek.

Spidey Tek ، Inc به دنبال همکاری و توسعه مشترک با شرکتهای اضافی خودروسازی و همچنین سایر تولیدکنندگان در چندین سیستم عامل و صنعت است.

پرونده های مرتبط

PR AUTOMOTIVE AND GEN MASTER.docx

تصاویر مرتبط

the-velozzi-spidey.png
Velozzi Spidey
اولین اتومبیل ساخته شده از ابریشم عنکبوت

منبع Spidey Tek، Inc

لینک های مربوطه

http://www.spideytek.com