Steampunk اولین استودیوی طراحی هوشمند خود را راه اندازی می کند

“امروز یک نقطه عطف ویژه دیگر برای Steampunk محسوب می شود زیرا ما رسماً از Design Design ™ Studio جدید خود استفاده می کنیم” مت وارن، مدیر ارشد اجرایی در Steampunk. وارن افزود: “همه چیز در مورد این فضا نشان دهنده مارك تجاری ما است و برای یك همکاری خلاقانه طراحی شده است. این به عنوان” نقطه ادغام “عمل می كند ، جایی كه ما در كنار مشتری های فدرال خود كار می كنیم تا به آنها در دستیابی به موفقیت مأموریت با سرعت و مقیاس كمك كنیم.”

Design Intelligence ™ ، رویکرد Steampunk برای حل خلاقانه مسائل ، عدسی است که از طریق آن راه حل های انسان محور تولید می شود. این رابطه در مورد چگونگی تعریف ، ایجاد و ارائه محصولات و خدمات توسط Steampunk است – که در درک افرادی که از آنها استفاده می کنند ، استوار است. با توجه به چشم انداز فعلی COVID-19 ، Steampunk قصد دارد با استفاده از جلسات تیم مجازی ، استودیو را به روشی ایمن و منطقی عملیاتی کند.

درباره Steampunk
Steampunk یک عامل تغییر در صنعت پیمانکاری فدرال است ، و باعث ایجاد تفکر جدید در بخشهای دفاع ، میهن ، مدنی فدرال و دادگستری و قانونگذاری می شود. ما به عنوان یک شرکت متعلق به کارمندان ، سرمایه گذاری در کارمندان خود را متمرکز می کنیم تا آنها را قادر به انجام بیشترین کار در حرفه خود کنیم – و به آنها کمک می کنیم که به دلیل کمک های برجسته در رشد ما ، جایزه بگیرند. اگر می خواهید درباره داستان ما بیشتر بدانید ، به http://www.steampunk.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه ها: رابرت پیرسون ، مدیر ارشد بازاریابی
[email protected] | 571.344.5538
www.steampunk.com | Steampunk_inc

منبع Steampunk

لینک های مربوطه

http://www.steampunk.com