Stellwagen نام تجاری جدید خود را به Seraph Aviation Group اعلام کرد

به دنبال اعلامیه خرید سهامدار عمده گروه و حمایت دریافتی از سرمایه گذاران مهم موسسه ، ECN Capital Corp. ، SPF Investment Management ، Almada Inc. و Medalist Partners ، Seraph Aviation Group همچنان به استراتژی خود ادامه می دهد که متمرکز بر صلاحیت های اصلی سرویس هواپیمای خود ، خدمات سرمایه گذاری مدیریت هواپیما و سرمایه گذاری هواپیمایی است و توسط بهترین فناوری در کلاس توسعه یافته توسط شرکت خواهرش ، Aerlytix Limited پشتیبانی می شود.

گروه حمل و نقل هوایی Seraph درک عمیقی از دارایی های هواپیمایی ، اعتبار و منشا بدهی و سرمایه دارد که این شرکت را قادر می سازد وسایل نقلیه اختصاصی سرمایه گذاری ایجاد کند که برای ارائه به مشتریان شخص ثالث خود بازده تعدیل شده با ریسک بالاتر از حد متوسط ​​و مدیریت ریسک و بهره برداری از فرصت ها ، به ویژه در محیط COVID-19 فعلی.

دیوید باتلر، مدیر عامل ، گروه هواپیمایی Seraph گفت: “نام تجاری و هویت جدید یک نقطه عطف هیجان انگیز برای شرکت است. ما خوشحالیم که با ترکیب ترکیبی منحصر به فرد از خدمات مدیریت هواپیمایی و مدیریت سرمایه تحت Seraph Aviation Group ، تخصص خود را در بازار نشان داده و برجسته می کنیم. این به مشتریان فعلی و بالقوه کمک می کند تا یک پیشنهاد جذاب در زیر یک سیستم عامل یکپارچه. “

با دفتر مرکزی دوبلین، گروه هواپیمایی Seraph دارای دفاتر در استمفورد ، کانتیکت، ایالات متحده آمریکا، لندن، انگلستان و سئول، کره جنوبی.

در باره گروه هواپیمایی Seraph

گروه هواپیمایی Seraph پیشرو در ارائه خدمات مدیریت هواپیما ، ارائه طیف گسترده ای از خدمات مدیریت هواپیما و اجاره به مشتریان در بخش های هواپیمایی ، تولیدی و مالی است. گروه از طریق درک عمیق خود از دارایی های هواپیمایی و ابزارهای مالی ، وسایل نقلیه سرمایه گذاری اختصاصی ایجاد می کند که برای ارائه به شرکای سازمانی خود بازده تعدیل شده با ریسک بالاتر از حد متوسط ​​ارائه می شود. گروه Stellwagen در مستقر است دوبلین، ایرلند با دفاتر در استمفورد ، سی تی، ایالات متحده آمریکا، لندن، انگلستان و سئول، کره جنوبی.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1307627/Seraph_Aviation_Group_David_Butler.jpg

SOURCE Seraph Aviation Group (گروه Stellwagen سابق)