STV معاون رئیس ، مدیر برنامه ریزی بخش حمل و نقل و زیرساخت ها را استخدام می کند

“جیسون یک رهبر ثابت در زمینه برنامه ریزی و طراحی حمل و نقل است ، با یک حرفه 25 ساله کار با مشتریان آژانس در منطقه آتلانتیک میانی و در سراسر ایالات متحده ،” فیلیپ هانگراف، FAICP ، معاون رئيس جمهور STV و مدير برنامه ريزي ملي T&I. “اگر پروژه ای از نظر فنی پیچیده باشد یا به اجماع سازی خلاقانه بستگی داشته باشد ، جیسون را حساب كنید. وی بسیاری از طرح های حمل و نقل مهم ، اتوبوس ، ریلی و چند منظوره را در سراسر كشور مدیریت كرده است و ما مفتخریم كه او را به تیم در حال رشد خود ملحق می كنیم. ”

اخیراً ، مامفورد به عنوان معاون رئیس جمهور در حمل و نقل برای یک شرکت مهندسی چند ملیتی پیشرو خدمت کرده است. از جمله بسیاری از پروژه هایی که مامفورد مدیریت کرده است ، Crystal City-Potomac Yard Transitway ، اولین خط حمل و نقل سریع اتوبوس عملیاتی در ایالت واشنگتن. منطقه شهری؛ پروژه توسعه ایستگاه Broad Run برای Virginia Railway Express ؛ و برنامه دسترسی و ظرفیت ایستگاه Metrorail برای اداره حمل و نقل منطقه متروپولیتن واشنگتن.

ممفورد مدرک لیسانس علوم خود را در رشته مهندسی عمران از دانشگاه یوتا و مدرک کارشناسی ارشد خود را در برنامه ریزی شهر از دانشگاه پنسیلوانیا. وی عضو انجمن حمل و نقل عمومی ، انجمن تحقیقات حمل و نقل و انجمن برنامه ریزی است.

درباره STV: STV بیش از 100 سال پیش تاسیس شده است ، پیشرو در ارائه خدمات مهندسی ، معماری ، برنامه ریزی ، محیط زیست و مدیریت برنامه و مدیریت ساخت و ساز برای سیستم های حمل و نقل ، زیرساخت ها ، ساختمان ها ، انرژی و سایر امکانات است. این شرکت در رتبه 32 ام قرار دارد اخبار مهندسی-ثبت 500 شرکت برتر طراحی در نظرسنجی رتبه 8 را در رده حمل و نقل خود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت به آدرس www.stvinc.com مراجعه کنید یا ما را در فیس بوک ، اینستاگرام ، LinkedIn یا توییتر.

برای اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید:

جیل بوناموسا، (212) 614-3354 [email protected]
ماریسا ماتئو، (215) 832-3557 [email protected]

SOURCE STV