Teamsters ، در اینجا متحد شوید! ، شریک جامعه سنت آندرو برای توزیع غذا به نیازمندان

KISSIMMEE ، فلوریدا، 17 اکتبر 2020 / PRNewswire / – امروز داوطلبان Teamster Local Union 385 و UNITE HERE! به عنوان بخشی از یک کار خیرخواهانه که توسط انجمن سنت اندرو انجام شد ، محلی 737 به توزیع غذا به خانواده های نیازمند کمک کرد. این غذا به صدها خانواده در Seasons Florida Resort in توزیع شد کیسیمی ، فلوریدا

داوطلبان متشکل از کارگران Teamsters Local 385 و UNITE HERE بودند! 737 محلی که به دلیل همه گیری همه گیر از کار بیکار شدند.

دو تیم از شرکت فریمن دکوراسیون ، که کارهای مربوط به رویدادها و همایش ها را در املاک دیزنی و مرکز همایش ها انجام می دهد ، از جمله افرادی بودند که داوطلب بانک غذا در روز شنبه شدند. ریچارد سلا و سام هریس هر دو از ماه مارس اخراج شده اند ، اما وظیفه خود می دانند که در این شرایط دشوار به دیگران نیازمند کمک کنند.

سلا ، عضو 17 ساله Local 385 و سرپرست رانندگان شرکت فریمن ، به مدت چهار هفته در این بانک غذا داوطلب شده است. وقتی از برخی همکارانش درباره بانک غذا مطلع شد ، بلافاصله برای کمک ثبت نام کرد.

سلا گفت: “من برای اخراج آماده نبودم و می دانم كه بسیاری از همكارانم آماده نبودند.” “بنابراین هر کاری که من می توانم برای افراد نیازمند انجام دهم – مانند این بانک غذا – یک کار عالی برای گردهم آوردن جامعه در این زمانهای دشوار است. دیدن اینجا UNITE الهام بخش است! و تیمرها برای کمک به بهترین شکل ممکن دور هم جمع می شوند.”

هریس یک تیمستر 20 ساله و سرپرست کارگران همایش است که در داخل امکانات کار می کنند. وی همچنین از چهار هفته گذشته داوطلب شرکت در بانک غذا شده است. از نظر هریس ، این یک یادآوری است که زندگی غیرقابل پیش بینی است و یک جامعه قوی که در زمان های دشوار به هم می پیوندد می تواند کلید گوشه زدن باشد.

هریس گفت: “شما هرگز نمی دانید که سرعت تغییر سریع چیست و ما این تغییر را مستقیماً در ماه مارس احساس کردیم.” “این یکی از موقعیت هایی است که به شما نشان می دهد هر چقدر در کار خود راحت یا موفق باشید ، اوضاع می تواند خیلی سریع تغییر کند. شما هرگز نمی دانید چه موقع می توانید در همان وضعیتی قرار بگیرید که اکنون می خواهیم به آنها کمک کنیم. این یکی از کارهای کوچکی است که می توانیم برای کمک به مردم برای گذراندن یک یا دو هفته انجام دهیم ، زیرا همه ما در این کار هستیم و یک چیز را پشت سر می گذاریم. “

مایک مک الموری، معتمد محلی 385 ، از مشارکت گسترده مردم در این هفته در بانک مواد غذایی توسط اعضایی که در طی همه گیری شغل خود را از دست داده اند ، تعجب نکرد.

مک الموری گفت: “اعضای Local 385 یک جامعه گره خورده هستند – آنها از یکدیگر حمایت می کنند و در برابر سختی ها مقاومت می کنند.” “ما طی چهار هفته گذشته که تیمسترها در بانک غذا شرکت کرده اند ، هر هفته به طور متوسط ​​بین 25-30 داوطلب هستیم. اعضای اتحادیه از اهمیت دور هم جمع شدن برای کمک به یکدیگر در شرایط دشوار می دانند. من به این تیم تیم ها افتخار می کنم که نیازهای این خانواده ها را بیشتر از نیاز خود قرار داده اند. “

اخوان بین المللی تیمسترها که در سال 1903 تاسیس شد ، نماینده 1.4 میلیون زن و مرد سخت کوش در سراسر جهان است ایالات متحده، کانادا و پورتوریکو. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.teamster.org مراجعه کنید. ما را در توییتر @ تیمستر دنبال کنید و ما را در فیس بوک به آدرس www.facebook.com/teamsters “دوست” کنید.

مخاطب:
جالین مونرو، (202) 439-7427
مایک مک الموری، (202) 437-1156

SOURCE Teamsters Local 385

لینک های مربوطه

https://teamster.org