Times of India Webinar آینده در مورد چگونگی برنامه ریزی موثر آینده خانواده خود از طریق تابعیت با سرمایه گذاری در دومینیکا بحث خواهد کرد

تأیید بستن مرزهای غیر منتظره و فروپاشی سیستم های اجتماعی با توجه به COVID-19 ، دولت دومینیکا تغییرات در میان همه گیر امسال را برای افزایش جذابیت برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاری (CBI) برای کل خانواده اعلام کرد. واحد CBI کشور مفهوم “افراد تحت تکفل واجد شرایط” را گسترش داد ، به موجب آن متقاضی اصلی اکنون می تواند تمام خانواده های متشکل از همسر ، فرزندان ، خواهر و برادرها ، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ را در یک درخواست در زمان ارسال ارسال کند.

دومینیکا کشوری در حال شکوفایی است ، جایی که فرصت های سرمایه گذاری خصوصی فراوان است ، خواه در بخش گردشگری ، زیرساخت ها یا تاب آوری آب و هوا باشد. برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور راهی برای دستیابی به آن نیست دومینیکا گزینه های بی شماری برای رشد یک تجارت پر رونق ، “اظهار می کند Times of هند.

از سال 1993 ، دومینیکا، همچنین به عنوان جزیره طبیعت شناخته می شود کارائیب، از طریق فرصت های سرمایه گذاری خصوصی ، از شهروندان جدید استقبال کرده است. برنامه CBI طرحی است که به کسانی که از تلاش دقیق برای گذراندن سهم قابل توجه در اقتصاد کشور عبور کرده اند ، تابعیت اعطا می کند. این کشور با تصدیق فرصت های بالقوه رشد برای کشور جزیره از طریق سرمایه گذاری خصوصی ، امکانات و مزایای بیشماری را به سرمایه گذاران و خانواده های آنها ارائه می دهد.

“نه تنها سرمایه گذاران موفق به حقوق زندگی ، کار و تحصیل در کشوری زیبا و باثبات مانند این کشور دست می یابند دومینیکا، اما آنها همچنین درها را به روی دنیا برای آنها و خانواده شان باز می کنند “، می گوید میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners. CS Global Partners یک جهان استدولت پیشرو شرکت بازاریابی و مشاوره حقوقی که دفتر مرکزی آن در لندن. امت همچنین در این هفته میهمان وبینار خواهد بود.

کسانی که مایل به ثبت نام در وبینار هستند می توانند با کلیک بر روی اینجا ثبت نام کنند.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1320554/Investment_In_Dominica.jpg

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com