Trenton Systems با مدیریت FUTURA Cyber ​​برای مدیریت کلید رمزگذاری درایوهای خود رمزگذاری FIPS 140-2 (SED) شریک است

FUTURA Cyber ​​پیشرو در ارائه راه حل های هوشمند و مقیاس پذیر برای مشکلات پیچیده امنیت سایبری است. پیشنهادات این شرکت شامل کنترل دسترسی ذخیره سازی و راهکارهای مدیریت کلیدی ، خدمات مشاوره ای امنیت سایبری ، راه حل های تنظیم امنیت و اتوماسیون امنیتی و خدمات پاسخگویی به حوادث است. FUTURA یک شریک Seagate Government Solutions است و اخیراً قرارداد آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی ایالات متحده فاز I SBIR به وی اعطا شده است.

گفت: “FUTURA سایبر توسط افرادی با عمق و تجربه بی نظیر در زمینه امنیت سایبری ، نرم افزار و مهندسی سیستم هدایت می شود.” شان کمبل، معاون فروش ، بازاریابی و توسعه تجارت در سیستم های ترنتون. “کنترل دسترسی ذخیره سازی و راه حل های کلیدی مدیریت آنها سنگ بنای کل زیرساخت های امنیتی و فناوری اطلاعات سازمان های دولتی است و یک م criticalلفه مهم برای همسویی است ترنتون راه حل های تعبیه شده ایمن. این فناوری ها به بخشی جدایی ناپذیر از یک برنامه استراتژیک امنیت سایبری تبدیل خواهند شد ترنتون مشتریان می توانند روی آنها حساب کنند و اعتماد کنند. “

مشارکت است ترنتون ورود سوم به راه حل های امنیت سایبری سیستم در ماه های اخیر. در اوایل سال جاری ، این شرکت برنامه خود را برای همکاری با مجوز مدل بلوغ سایبر (CMMC) اعلام کرد ، که اکنون در بسیاری از قراردادهای وزارت دفاع ایالات متحده (وزارت دفاع) یکی از الزامات است. در سپتامبر، ترنتون مشارکت با آزمایشگاه ستاره، یک شرکت رودخانه ویند ، برای تجهیز راه حل های محاسباتی مهم خود به نرم افزار پیشرفته امنیت سایبری این شرکت.

“FUTURA سایبر در ارائه راه حل برای مشکلات پیچیده امنیت سایبری و همکاری با شرکای راه حل پیشرفته مانند سیستم های ترنتون متمرکز شده است.” جیم گیری، رئیس FUTURA سایبر. “همکاری در ترنتون راه حل های جاسازی شده امن گام بعدی مهیج به سمت گسترش نمونه کارها شریک ما است. ”

مشارکت با FUTURA اجازه می دهد ترنتون برای تقویت بیشتر حفاظت از امنیت سایبری خود در سطح سخت افزاری.

وی گفت: “ما از داشتن FUTURA در هیئت خوشحالیم و مشتاقانه منتظر یک همکاری مثمر ثمر هستیم.” کیمبرلی کارتر، مدیر حساب استراتژیک در سیستم های ترنتون. “هدف ما از این مشارکت این است که رایانه های ناهموار خود را با کمک به مشتریان در مدیریت درایوهای دیسک سخت رمزگذاری خودکار FIPS 140-2 و درایوهای حالت جامد با کنترل دسترسی و حفاظت از مدیریت کلید از طریق مدیریت دسترسی و مدیریت کلید از طریق FUTURA ، از مقاومت بیشتری در برابر حملات سایبری برخوردار کنیم DSM). از این طریق ، ما با کمک به مشتریان خود ، اطمینان حاصل می کنیم که درایوهای FIPS آنها همیشه به درستی مدیریت ، قفل و محافظت می شوند ، با استفاده از راهکارهای محاسباتی مهم خود ، یک لایه اضافی از حفاظت از اطلاعات در حالت استراحت ارائه می دهیم. “

Trenton Systems کاملاً از افزایش نیاز به درایوهای دیسک سخت و درایوهای حالت جامد با تأیید FIPS 140-2 در برنامه های نظامی و درخواست برنامه های حیاتی برای ماموریت آگاه است. از طریق مشارکت های قابل اعتماد با شرکت های درجه یک امنیت سایبری مانند FUTURA Cyber ​​، این شرکت در تلاش است تا درایوهای معتبر FIPS 140-2 و کنترل دسترسی مرتبط و راه حل های مدیریت کلیدی را در سیستم های خود بگنجاند تا به مشتریان کمک کند حفاظت از داده های طبقه بندی نشده کنترل شده خود را بیشتر کنند – در حالت استراحت

ترنتون در حال حاضر چندین SED را در سیستم های موجود خود برای ارزیابی سازگاری سخت افزاری و بهینه سازی درایوها برای تأیید نهایی FIPS 140-2 در حال آزمایش است. این شرکت در آینده ای در دسترس بودن این درایوها را اعلام خواهد کرد. علاوه بر این، ترنتون تیم پشتیبانی از موضوعات رایج احراز هویت درایو FIPS آگاه است و پس از شروع پیشنهاد شرکت با مشتریان ، در مورد راه اندازی درایوهای خاص آنها با مشتریان کار خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مشارکت و کارهایی که ترنتون و FUTURA برای محافظت از اطلاعات حساس و مهم ماموریت شما ، امروز با Trenton Systems یا FUTURA Cyber ​​تماس بگیرید.

درباره Trenton Systems، Inc.

Trenton Systems طراحی ، ساخت ، مونتاژ ، ادغام ، آزمایش و پشتیبانی ساخته شده درایالات متحده سرورهای ناهموار ، ایستگاه های کاری ، صفحه پردازنده ، هواپیماهای پشتی PCIe ، سیستم های ذخیره سازی ، سرورهای تیغه ای ، کیت های توسعه PCIe ، مینی کامپیوترها و رایانه های سفارشی با عملکرد بالا برای برنامه ها و برنامه هایی که در محیط های سخت در سراسر جهان کار می کنند.

Trenton Systems در سال 1989 تاسیس شد ، بازارهای دفاعی / نظامی ، دولتی ، صنعتی و تجاری را با مهندسی داخلی ، خدمات آزمایش و پشتیبانی ، برنامه ریزی چرخه عمر رایانه ، کنترل بازنگری ، پنج سال ضمانت و پشتیبانی از سفارشی سازی / پیکربندی فراهم می کند.

رایانه ها و اجزای ناهموار Trenton Systems دارای استانداردهای UL ، CE ، FCC ، ITAR و نظامی هستند یا از آنها فراتر می رود (MIL-STD-810، میل –STD-461، MIL-S-901 ، DO-160) ، با پنج سال ضمانت و پشتیبانی داخلی پشتیبانی می شوند و در شرکت لارنسویل تولید می شوند ، جورجیا ، آمریکا تأسیسات ، که دارای استاندارد ISO 9001: 2019 استانداردهای مدیریت کیفیت است.

درباره FUTURA سایبر

FUTURA Cyber ​​با کمک به سازمانها برای اجرای یک استراتژی امنیت سایبری همانطور که در ابتدا تصور شده بود ، راهکارهای هوشمندانه و قابل قبولی برای امنیت سایبری ارائه می دهد که هزینه امنیت و مدیریت انطباق را کاهش می دهد و به طور م moreثرتری ارزش سرمایه گذاری های سایبری موجود را درک می کند. FUTURA Cyber ​​بر نیازهای سایبری مشتری های دولت و بخش خصوصی متمرکز است که برای محافظت از اطلاعات در حالت استراحت ، رمزگذاری و مدیریت کلید ، و معماری ، سیاست و تجزیه و تحلیل امنیت سایبری به کلاسهای سازمانی ، نوآورانه و کاملاً یکپارچه نیاز دارند.

© 2020 Trenton Systems، Inc. کلیه حقوق محفوظ است. همه علائم متعلق به صاحبان مربوطه می باشند. طراحی و مشخصات قابل تغییر است.

تماس با رسانه: برت دانیل، 7702873100 ، [email protected]

SOURCE Trenton Systems، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.trentonsystems.com