U-Haul در Gordon Hwy. در آگوستا بعد از 43 سال بستن

آگوستا ، گا، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – U-Haul در بزرگراه گوردون درهای خود را برای همیشه بسته است 30 سپتامبر.

اگرچه عملیات U-Haul® در 1802 Gordon Hwy متوقف شد ، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد مالکیت خود را حفظ کند و املاک را به یک مستاجر جدید اجاره دهد. این مرکز در حال خدمت به افرادی است که خودتان انجام می دهید آگوستا از سال 1977

مشتریان محل می توانند محصولات U-Haul را در کمتر از یک مایل دورتر در U-Haul Moving & Storage در Gordon Hwy پیدا کنند. این سایت یک فروشگاه سابق Kmart that است که در سال 2019 خریداری شد. U-Haul ارائه می دهد اشتراک کامیون و تریلر ، خود ذخیره سازی داخلی ، ظروف ذخیره سازی قابل حمل U-Box ، وسایل حمل و نقل ، جعبه ها ، تجهیزات یدک کشی ، لوازم جانبی اتصال ، دوچرخه قفسه و بیشتر.

خرید فروشگاه جدید توسط ابتکارات پایداری شرکتی U-Haul انجام شد: U-Haul از پیشرفت های کامل برای کمک به جوامع محلی برای کاهش اثر کربن پشتیبانی می کند. استفاده مجدد سازگار از ساختمانهای موجود میزان انرژی و منابع مورد نیاز برای مصالح جدید را کاهش می دهد و به شهرها کمک می کند موجودی ناخواسته خود را از ساختمانهای بلااستفاده کاهش دهند.

شرکت های محلی U-Haul همیشه در حال کشف فرصت های رشد هستند زیرا به دنبال راهی برای تأمین بهتر نیازهای مشتریان هستند ، اما گاهی اوقات تعطیلی یا جابجایی مجدد فروشگاه ها را ضروری می دانند. دلایل بسته شدن می تواند شامل: برنامه های استراتژیک بلند مدت باشد. محدودیت های فیزیکی گیاه ، از جمله کمبود مربع ؛ تغییر در جمعیت شناسی ؛ روند مهاجرت ؛ گسترش شبکه فروشنده محله U-Haul ؛ و مجاورت با سایر فروشگاه های جدید یا موجود U-Haul.

در نتیجه تعطیلی فروشگاه قدیمی ، چهار عضو تیم U-Haul آزاد شدند.

U-Haul به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ضروری ، در حالی که برنامه های بدون تماس و پروتکل های تمیزکاری پیشرفته ، از جمله مراحل اضافه شده برای سالم سازی تجهیزات بین معاملات مشتری ، را ارائه می دهد ، در تمام شیوع COVID-19 باز مانده است. محصولات U-Haul روزانه توسط First Responders استفاده می شوند. شرکتهای تحویل کالا لوازم مورد نیاز خود را به خانه های مردم می آورند. مشاغل کوچک که سعی در ادامه کار دارند. دانشجو؛ و تعداد بیشماری از گروههای وابسته ، علاوه بر تحریک کننده خانوار.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایمن نگه داشتن اعضای تیم و مشتریان خود توسط U-Haul ، لطفاً از uhaul.com/annountion بازدید کنید.

درباره U-HAUL

از سال 1945 ، U-Haul با شبکه ای از 22،000 مکان در 50 ایالت و 10 استان کانادا ، انتخاب شماره 1 خودتان است. U-Haul Truck Share 24/7 دسترسی امن به کامیون های U-Haul را در هر ساعت از طریق گزینه اعزام مشتری در تلفن های هوشمند و فناوری اختصاصی Live Verify ما فراهم می کند. حمایت مشتری های ما باعث شده تا ناوگان U-Haul تقریباً به 176000 کامیون ، 127000 تریلر و 41000 دستگاه یدک کش رشد کند. U-Haul نزدیک به 774،000 واحد ذخیره سازی قابل اجاره و 66.7 میلیون فوت مربع فضای ذخیره سازی خود در محل های تحت مالکیت و مدیریت در سراسر کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی. U-Haul بزرگترین نصب کننده اتصالات ثابت تریلر در صنعت پس فروش خودرو است و بزرگترین خرده فروش پروپان در ایالات متحده است.

مخاطب:
آندره باتچلر
جف لاکریج
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: 602-263-6981
وب سایت: uhaul.com

منبع U-Haul

لینک های مربوطه

www.uhaul.com