United Launch Alliance OSIRIS-REx ناسا را ​​در سفر به بنو راه اندازی کرد

CAPE CANAVERAL ایستگاه نیروی هوایی ، فلوریدا ، 19 اکتبر 2020 / PRNewswire / –

چی:

اطلس پنجم اتحاد راه اندازی شده متحد (ULA) فضاپیمای OSIRIS-REx ناسا را ​​در 8 سپتامبر 2016 به فضا پرتاب کرد. پس از چهار سال ، این فضاپیما با انجام یک مانور Touch-and-Go بر روی سیارک بنو سعی در تاریخ سازی خواهد کرد. در روز سه شنبه ، 20 اکتبر و تبدیل به اولین فضاپیمای ناسا می شود که نمونه ای از یک سیارک را جمع آوری می کند.
OSIRIS-REx با یک پیکربندی 4 متری و یک تقویت کننده موشک جامد ، با پیکربندی 411 روی Atlas V راه اندازی شد. OSIRIS-REx سومین مأموریت در برنامه New Frontiers ناسا است. دو ماموریت اول – New Horizons و Juno – نیز با موشک های Atlas V پرتاب شدند. ULA و موشک های میراث ما ماموریت هایی را به هر سیاره منظومه شمسی از جمله هر مأموریت به رهبری ایالات متحده به مریخ و چند مکان فراتر از آن آغاز کرده اند. تا به امروز ULA 140 بار با موفقیت 100 درصدی مأموریت راه اندازی کرده است. ULA مفتخر است که در چنین مأموریت علمی قابل توجهی و اولین ماموریت بازگشت نمونه سیارک ناسا بوده است.چه زمانی:

قرار است OSIRIS-REx یک نمونه از بنو را در روز سه شنبه ، 20 اکتبر جمع آوری کند.جزئیات:


• راه اندازی ویدیوی برجسته:


https://www.youtube.com/watch؟v=AG1pE90ue5w&feature=youtu.be
• راه اندازی گالری عکس:


https://www.flickr.com/photos/ulalaunch/sets/72157714768753178/

درباره United Launch Alliance
با بیش از یک قرن میراث ترکیبی ، ULA با تجربه ترین و قابل اطمینان ترین ارائه دهنده خدمات پرتاب کشور است. ULA با موفقیت 140 مأموریت را به مدار خود تحویل داده است که به هواشناسان در ردیابی شرایط سخت هوا کمک می کند ، رمز و راز منظومه شمسی ما را باز می کند ، توانایی های مهمی را برای نیروهای منطقه فراهم می کند ، خدمات تجاری پیشرفته را ارائه می دهد و ناوبری GPS را فعال می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ULA ، به وب سایت ULA به آدرس www.ulalaunch.com مراجعه کنید ، یا با شماره تلفن 1-877-ULA-4321 (852-4321) با ULA Launch Hotline تماس بگیرید.

به گفتگو در بپیوندید
www.facebook.com/ulalaunch ، twitter.com/ulalaunch و instagram.com/ulalaunch.

SOURCE United Launch Alliance (ULA)

لینک های مربوطه

http://www.ulalaunch.com