Valor Victoria برای افزایش قابلیت اتصال و قابلیت مشاهده ، Blume Global را انتخاب می کند

PLEASANTON ، کالیفرنیا، 7 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بلوم جهانی، ارائه دهنده پیشرو در راه حل های تدارکات و زنجیره تامین که توسط بزرگترین شبکه متصل به جهان قدرت یافته است ، امروز اعلام کرد شجاع ویکتوریا، شرکت تدارکات و هماهنگ کننده حمل و نقل ، را انتخاب کرده است پلت فرم عامل دیجیتال Blume به عنوان بنیادی برای به اشتراک گذاشتن داده ها در بین مشتریان و شرکای فروشنده و مطلع ساختن ذینفعان به عنوان شرکت هماهنگ کننده حرکت بار در چندین حالت حمل و نقل است.

Valor Victoria ، یک شرکت فناوری حمل و نقل ، کامیون و راه آهن ، واردکنندگان و صادرکنندگان را قادر می سازد تا با استفاده از رفت و برگشت ، استراتژی هایی را برای شناسایی و اجرای راه حل های مناسب برای مطابقت بار وارد کننده با کالای صادر کننده برای صاحبان محموله های سودمند (BCO) و شرکت های حمل و نقل غیر شناور () NVOCC). شجاع ویکتوریا با شرکت های مترقی همکاری می کند تا راه حل های زنجیره تامین خود را از طریق روابط شریک منحصر به فرد خود تغییر دهد. این شرکت همچنان با فروش پیش فروش ظروف صادراتی در بازارهای مرتبط با مراکز توزیع واردکننده و تاسیسات تولیدی ، فضای پیش فروش حرکات رفت و برگشت را ایجاد می کند.

شجاع ویکتوریا از فناوری Blume Global استفاده خواهد کرد تا:

  • دیجیتالی کردن عملیات: با استفاده از سیستم عامل دیجیتال Blume ، تمام اسناد و اطلاعات دیجیتالی می شوند که امکان تجسم سریع ، جستجو ، اعتبار سنجی داده ها ، اتوماسیون و تجزیه و تحلیل از زمان بندی قرارها تا مناقصه های مناقصه و صورتحساب راه آهن را فراهم می کند.
  • رابط کاربری با سیستم عامل ها و پورتال های موجود: برای به حداکثر رساندن مزایای مشتری نهایی ، این یکپارچه سازی خدمات یکپارچه ، دید و اجرای حمل و نقل را برای مشتریان Valor Victoria فراهم می کند که از BCO تا حمل و نقل کلاس جهانی متغیر است.
  • بهبود عملکرد و کارایی کسب و کار: این شامل دریافت و پردازش خودکار درخواست های حمل و نقل مشتری ، زمان بندی حرکت در به خانه ، اتصال با شبکه های حامل موتور برای انجام کارهای مناقصه / دریافت نقاط عطف و ایجاد و ارسال صورتحساب ریلی الکترونیکی برای شرکای راه آهن است.

وی گفت: “بر اساس مزایای ارائه شده توسط فناوری Blume ، والور ویکتوریا قادر خواهد بود به طور موثر در چندین مکان و خدمات مقیاس بندی کند ، و به این شرکت کمک می کند تا به پتانسیل رشد سریع خود برسد.” جوهر، مدیر عامل Blume Global. “راه حل های ما سطح جدیدی از خدمات به مشتری را تضمین می کند و والور ویکتوریا را قادر می سازد تا با موفقیت استراتژی های جدید زنجیره تأمین را اجرا کند.”

وی گفت: “والور ویکتوریا درک متمایزی از نگرانی های شرکت حمل و نقل دارد و تیم ما در کنار آنها برای ایجاد کارایی در خط مشی سهامداران کار می کند.” اشلی ریتمن، مدیر عامل شرکت Valor Victoria. “با ادامه اعتبار از رابطه دیرینه Blume با شریک راه آهن کلاس یک Valor و شاهد موفقیت مداوم راه حل های Blume در زنجیره تأمین ، ما از تعهد این شرکت برای تقویت تأثیرات خود در صنعت اطمینان پیدا کرده ایم.”

پلتفرم عامل Blume Digital تنها پلتفرم ابری اول ، پیشرو در صنعت ، ایمن ، دارای API و زمان واقعی است که کل اکوسیستم زنجیره تأمین لجستیک را به هم متصل و ارتقا می بخشد. این سیستم عامل با تحول سریع دیجیتال ، داده ها را از منابع شبکه Blume به یک مکان مجازی و کاملاً در دسترس ضبط و تمیز می کند و از این طریق سیستم های تدارکاتی و زنجیره های تأمین را در سطح جهان تأمین می کند.

با بهره گیری از چندین دهه رهبری بازار در تدارکات چند منظوره بین المللی و داخلی ، Blume Global با بیش از 130 کشور جهان با حامل های اقیانوس ، حمل بار هوایی ، شرکت های حمل بار ، راه آهن ، ترمینال های دریایی ، فرودگاه ها ، رمپ های ریلی و انبارها مشارکت دارد روشی کارآمد ، قابل پیش بینی و بسیار مشهود. درباره Blume Global و شبکه گسترده آن در. بیشتر بدانید www.blumeglobal.com.

درباره Blume Global
از بزرگترین خرده فروشان جهانی ، تولیدکنندگان و شرکت های تولید کننده محصولات مصرفی گرفته تا کوچکترین شرکتهای حمل و نقل ماشین آلات حمل و نقل هوایی ، موفقیت به نمایان بودن شبکه های زنجیره تأمین جهانی بستگی دارد. هر حرکتی هر حالت هر مایل Blume Global با استفاده از سیستم عامل دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی ، داده محور و راهکارهایی برای قابلیت مشاهده در زمان واقعی ، اجرای تدارکات ، مدیریت دارایی ، بهینه سازی و حسابرسی و تسویه حساب مالی ، بیش از 25 سال از اطلاعات بین المللی ، شبکه متصل جهانی و پیشرفته استفاده می کند فن آوری برای کمک به چابک و پاسخگوتر بودن شرکت ها ، بهبود ارائه خدمات و کاهش هزینه ها. اطلاعات بیشتر در blumeglobal.com.

تماس با رسانه

جکی آندره
InkHouse (برای Blume Global)
781-820-5476
[email protected]

SOURCE Blume Global

لینک های مربوطه

http://www.blumeglobal.com