Valvoline برای شرکت در سمپوزیوم فروش سالانه خودرو گابلی ​​در تاریخ 3 نوامبر

لکسینگتون ، کی.، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت والوولین (NYSE: VVV) ، پیشرو در جهان در زمینه تولید روان کننده های مارک دار و خدمات خودرویی برتر ، امروز اعلام کرد که این شرکت در مجازی Gabelli 44 ارائه خواهد شد.هفتم سمپوزیوم فروش سالانه خودرو در سه شنبه ، 3 نوامبر، در 10:00 صبح ET.

پخش زنده صوتی از این نمایش در وب سایت Valvoline به آدرس http://investors.valvoline.com در دسترس خواهد بود. پس از رویداد زنده ، یک نسخه بایگانی شده از پخش وب در وب سایت در دسترس خواهد بود.

درباره Valvoline

شرکت والوولین (NYSE: VVV) با فروش در بیش از 140 کشور جهان ، پیشرو در بازار و عرضه کننده روانکارهای مارک دار و خدمات خودرویی در سراسر جهان است. میراث شرکت در سال 1866 تاسیس شده است و بیش از 150 سال طول می کشد ، و در این مدت آن شناخته شده قدرتمند تجاری را از طریق چندین کانال کالا و خدمات توسعه داده است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان مارک شماره 3 روغن موتور اتومبیل سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان سریع سرما کار می کند و حق رای دادن دارد و از نظر تعداد فروشگاه ها در این کشور زنجیره شماره 2 است. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM مارک و زنجیره شماره 3 با تعداد فروشگاه در کانادا تحت نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change. همچنین ، روان کننده های والوولین و مواد شیمیایی خودرو ، از جمله Valvoline High Mileage با روغن موتور فناوری MaxLife برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می شود. روغن موتور کاملاً مصنوعی پیشرفته Valvoline؛ روغن موتور Valvoline Premium Blue ™ سنگین ؛ مایع انتقال اتوماتیک Valvoline چند وسیله نقلیه ؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

ark علامت تجاری ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است
mark مارک خدمات ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر

شان تی کرنت
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
1+ (859) 357-2798
[email protected]

میشل گیتر اسپارکس
مدیر ارشد ، ارتباطات شرکتی
1+ (859) 230-8079
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com