Valvoline نتایج مالی سه ماهه چهارم 2020 را در 28 اکتبر و پخش وب را در تاریخ 29 اکتبر گزارش می کند

لکسینگتون ، کی.، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت والوولین (NYSE: VVV) ، پیشرو در جهان در زمینه تولید روان کننده های مارک دار و خدمات خودرویی ، اعلام کرد که قصد دارد نتایج مالی سه ماهه چهارم مالی خود را پس از بسته شدن بازار گزارش کند 28 اکتبر 2020، و میزبان یک پخش مستقیم وب صوتی با تحلیلگران و سرمایه گذاران در 9 صبح ET 29 اکتبر 2020.

پخش وب و نمایش اسلاید در وب سایت روابط سرمایه گذاران این شرکت به آدرس http://investors.valvoline.com در دسترس خواهد بود. اندکی پس از پایان تماس ، پخش مجدد پخش وب در همین وب سایت در دسترس خواهد بود.

درباره Valvoline
شرکت والوولین (NYSE: VVV) با فروش در بیش از 140 کشور جهان ، پیشرو در بازار و تامین کننده روان کننده های مارک دار و خدمات خودرویی است. میراث شرکت در سال 1866 تاسیس شده است و بیش از 150 سال طول می کشد ، و در این مدت آن شناخته شده قدرتمند مارک را از طریق چندین کانال کالا و خدمات توسعه داده است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان شماره 3 روغن موتور موتور سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان سریع سرما کار می کند و حق رای دادن دارد و از نظر تعداد فروشگاه ها در این کشور زنجیره شماره 2 است. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM مارک و شماره 3 زنجیره تعداد فروشگاه در کانادا تحت نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change. همچنین روان کننده های والوولین و مواد شیمیایی خودرو ، از جمله Valvoline High Mileage با روغن موتور فناوری MaxLife برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می شود. روغن موتور کاملاً مصنوعی پیشرفته Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛ مایع انتقال اتوماتیک Valvoline چند وسیله نقلیه ؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

علامت تجاری ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است
SM مارک خدمات ، Valvoline یا شرکت های تابعه آن ، که در کشورهای مختلف ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر
شان تی کورنت
مدیر ارشد ، ارتباطات و روابط سرمایه گذار
1+ (859) 357-2798
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com